Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

Vlasnik turističke agencije „Konte" Želimir Šipraga jedva je juče izbegao linč u prostorijama svoje firme u Beogradu, kada je grupa prevarenih turista došla sa zahtevom da im vrati novac za propale aranžmane! Turistička inspekcija prethodno je objavila da će agenciji „Konte" biti oduzeta licenca za rad, zato što pre nekoliko dana nije obezbedila smeštaj za grupu putnika u Egiptu

Čitava afera sa putnicima „Kontea" tako je dobila dramatičan nastavak, jer se ispostavilo da će svi oni koji su do kraja leta uplatili aranžmane ostati i bez „vaučera" i bez novca. A da stvar bude gora, postoji mogućnost da nekoliko stotina putnika agencije „Konte", koji se trenutno nalaze na letovanjima, budu izbačeni iz hotela bez obezbeđenih letova za Srbiju. Sva putovanja koja je trebalo da se realizuju za Egipat, Grčku, Bugarsku i druge destinacije, otkazana su zbog toga što „Konte" duguje svojim inopartnerima. Putnici koji su već platili aranžmane juče su bezuspešno pokušavali da povrate novac.
    U glavnoj poslovnici „Kontea" u ulici Kneza Miloša u Beogradu juče je bila prava drama. Već u ranim jutarnjim časovima iz svih krajeva Srbije pristizali su građani da otkažu svoja letovanja i uzmu novac nazad. Međutim, zadesilo ih je ono čega su se plašili. Iako ih je u početku vlasnik agencije Želimir Šipraga smirivao rečima „da će sve biti u redu", kasnije im je priznao da on nema para, da je bankrotirao, da ima velika dugovanja...
    Ogorčeni putnici u jednom trenutku nasrnuli su na vlasnika agencije, koji se zatim zaključao u svoju kancelariju. Vrlo brzo je u poslovnicu „Kontea" došla i policija koja je ljude isterala iz poslovnice.

Vlasnik bankrotirao
    Beograđanka Milka Lukač koja je u septembru trebalo da letuje u egipatskom letovalištu Taba, rekla je za Press da je istina isplivala na videlo kada su putnici zatražili od Šiprage da potpiše virmane za prenos novca.
    - Rekao je da nema para na računima. Isproveravali smo i videli da ni na jednom računu nema ni dinara. Nešto malo para imao je pre podne i to je izgleda vraćeno jednoj porodici koja je imala smrtni slučaj. Već oko podneva nama je rekao da nema para. Putnici koji je juče trebalo da otputuju u Egipat zvali su hotel i rečeno im je da ne dolaze jer njihov smeštaj nije plaćen - priča Lukačeva i dodaje da je sramota da inspekcija reaguje tek kada dođe do problema koji se ne mogu rešiti.
    Ljiljana Berbeč je sa unucima trebalo da 17. jula otputuje u Paraliju na deset dana, a ostala je i bez letovanja i bez 75.000 dinara.
    - Rekli su nam da će nam novac navodno biti vraćen i da ćemo putem štampe biti obavešteni o svemu. Ne znam ni šta da radim ni čemu da se nadam. Najgore mi je zbog njih. Toliko su se radovali moru - kaže Berbečeva.

Ostala bez 212.000 dinara
    Vesna Vlahović iz Beograda oštećena je za 212.000 dinara.
    - Uplatila sam letovanje u Hurgadi u hotelu sa pet zvezdica. Pošto smo verovali agenciji, usput smo dali i pasoše na viziranje koje smo jedva danas dobili, ali bez novca - očajna je Vlahovićeva.
    Milan Dragojlović iz Pančeva priznaje da ga je dobra i agresivna reklama naterala da izabere „Konte".
    - Nudili su ekskluzivna mesta. Smatrao sam da je to agencija koja može da priušti tako nešto svojim klijentima. Ispostavilo se da je sve laž. Verujem da je pravi vlasnik agencije već u avionu ili ko zna gde sa brdom para, a mi stojimo ovde k'o budale. Pitam ministra Dinkića da li je ovo normalno?! - ogorčen je Dragojlović.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/124870/Prevarantsko+leto+2010.+-+Drama+srpskih+turista!.html

------------

Tadicistan 2010 . Policija hapsi i prebija momke i devojke po kladionicama mesto da hapsi prave prevarante?
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

tikomire
    jel zut?
    il u srodstvu sa bokijem?

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Re: Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

A evo sta kazu bivsi radnici agencije Konte

Prevarant

Nama ex radnicima duguje 5 godina radnog staza, niko ga ne dira jer ga neko ozbiljno stiti. znamo mi njega
    Neko iz Tadiceve vlasti opasno stiti ovog lopova i prevaranta?
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio marlon† Pogledaj poruku
    tikomire
    jel zut?
    il u srodstvu sa bokijem?
    zut zut ko proliv. procitaj moj pretodni komentar. opasno ga stiti neko iz vlasti

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pa gde su bre posli po ovoj krizi na more?!

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Сам ти назив агенције каже "Конте" или ти налог = ложана.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

vlasnik agencije je Zelimir Sipraga pravo "srpsko" prezime

Dokle ce vlast da brani ove hrvatske lopove u Beogradu?

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Platis neki evro vise kod proverene agencije i nema da te boli glava.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

A i poreklo vlasnika je zanimljivo,to je neki Hrvat koji je došao da vara i krade po Srbiji.Političari na vlasti inače to omogućavaju svojim prijateljima i srodnicima a onda pošalju policiju da ih štiti.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    zut zut ko proliv. procitaj moj pretodni komentar. opasno ga stiti neko iz vlasti
    ma cito
    cim je bjelca tu upetljana
    neka je muljaza u pitanju
    garant

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Vlasnik turističke agencije „Konte" Želimir Šipraga jedva je juče izbegao linč u prostorijama svoje firme u Beogradu, kada je grupa prevarenih turista došla sa zahtevom da im vrati novac za propale aranžmane! Turistička inspekcija prethodno je objavila da će agenciji „Konte" biti oduzeta licenca za rad, zato što pre nekoliko dana nije obezbedila smeštaj za grupu putnika u Egiptu

Čitava afera sa putnicima „Kontea" tako je dobila dramatičan nastavak, jer se ispostavilo da će svi oni koji su do kraja leta uplatili aranžmane ostati i bez „vaučera" i bez novca. A da stvar bude gora, postoji mogućnost da nekoliko stotina putnika agencije „Konte", koji se trenutno nalaze na letovanjima, budu izbačeni iz hotela bez obezbeđenih letova za Srbiju.
    Sva putovanja koja je trebalo da se realizuju za Egipat, Grčku, Bugarsku i druge destinacije, otkazana su zbog toga što „Konte" duguje svojim inopartnerima.
    Putnici koji su već platili aranžmane juče su bezuspešno pokušavali da povrate novac.
    U glavnoj poslovnici „Kontea" u ulici Kneza Miloša u Beogradu juče je bila prava drama. Već u ranim jutarnjim časovima iz svih krajeva Srbije pristizali su građani da otkažu svoja letovanja i uzmu novac nazad. Međutim, zadesilo ih je ono čega su se plašili. Iako ih je u početku vlasnik agencije Želimir Šipraga smirivao rečima „da će sve biti u redu", kasnije im je priznao da on nema para, da je bankrotirao, da ima velika dugovanja...
    Ogorčeni putnici u jednom trenutku nasrnuli su na vlasnika agencije, koji se zatim zaključao u svoju kancelariju. Vrlo brzo je u poslovnicu „Kontea" došla i policija koja je ljude isterala iz poslovnice.

Vlasnik bankrotirao
    Beograđanka Milka Lukač koja je u septembru trebalo da letuje u egipatskom letovalištu Taba, rekla je za Press da je istina isplivala na videlo kada su putnici zatražili od Šiprage da potpiše virmane za prenos novca.
    - Rekao je da nema para na računima. Isproveravali smo i videli da ni na jednom računu nema ni dinara. Nešto malo para imao je pre podne i to je izgleda vraćeno jednoj porodici koja je imala smrtni slučaj. Već oko podneva nama je rekao da nema para. Putnici koji je juče trebalo da otputuju u Egipat zvali su hotel i rečeno im je da ne dolaze jer njihov smeštaj nije plaćen - priča Lukačeva i dodaje da je sramota da inspekcija reaguje tek kada dođe do problema koji se ne mogu rešiti.
    Ljiljana Berbeč je sa unucima trebalo da 17. jula otputuje u Paraliju na deset dana, a ostala je i bez letovanja i bez 75.000 dinara.
    - Rekli su nam da će nam novac navodno biti vraćen i da ćemo putem štampe biti obavešteni o svemu. Ne znam ni šta da radim ni čemu da se nadam. Najgore mi je zbog njih. Toliko su se radovali moru - kaže Berbečeva.

Ostala bez 212.000 dinara
    Vesna Vlahović iz Beograda oštećena je za 212.000 dinara.
    - Uplatila sam letovanje u Hurgadi u hotelu sa pet zvezdica. Pošto smo verovali agenciji, usput smo dali i pasoše na viziranje koje smo jedva danas dobili, ali bez novca - očajna je Vlahovićeva.
    Milan Dragojlović iz Pančeva priznaje da ga je dobra i agresivna reklama naterala da izabere „Konte".
    - Nudili su ekskluzivna mesta. Smatrao sam da je to agencija koja može da priušti tako nešto svojim klijentima. Ispostavilo se da je sve laž. Verujem da je pravi vlasnik agencije već u avionu ili ko zna gde sa brdom para, a mi stojimo ovde k'o budale. Pitam ministra Dinkića da li je ovo normalno?! - ogorčen je Dragojlović.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/124870/Prevarantsko+leto+2010.+-+Drama+srpskih+turista!.html

------------

Tadicistan 2010 . Policija hapsi i prebija momke i devojke po kladionicama mesto da hapsi prave prevarante?

Znaci osta ti bez ljetovanja u Egiptu i ove godine
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Pa to i jeste srosko prezime , kao i Seselj recimo .
    Nego Tihi nisi valjda i ti uplatio ... ?
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Inace nema sanse da bankrotira. On je pare lepo negde sklonio i boli ga patka

Jer ako pare od uplacenih aranzmana nije uplatio inopartnerima , a nema ni pare na racunima jasno je da ih je na neku foru izneo sa racuna u dzakovima pa onda u inostranstvo

A to nije mogao bez pomoci nekoga iz vlasti

Ceh naravno placaju nevini gradjani. Tako to biva kad zivis u Tadicistanu

Nema pravne sigurnosti

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Znaci osta ti bez ljetovanja u Egiptu i ove godine
    ja nisam uplatio preko kontea nikad nista a i da jesam uplatio bih opet preko druge agencije samo tebi za inat

ja uc moje letovanje da platim u avgustu

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa to i jeste srosko prezime , kao i Seselj recimo .
    Nego Tihi nisi valjda i ti uplatio ... ?
    jok ja sam iskusan privrednik pa pre uplacivanja aranzmana ili bilo cega bilo kome proverim prvo na sajtu NBS dal je eventualno racun tog privrednog subjekta u blokadi. Ako jeste - zaobilazim ga u sirokom luku

Zato mi se do sada nije desilo da me prevare.

Domaćin VelikiKombinator (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

jok ja sam iskusan privrednik pa pre uplacivanja aranzmana ili bilo cega bilo kome proverim prvo na sajtu NBS dal je eventualno racun tog privrednog subjekta u blokadi. Ako jeste - zaobilazim ga u sirokom luku

iskusno....

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio NE-ZGODAN Pogledaj poruku
    Platis neki evro vise kod proverene agencije i nema da te boli glava.
    ako hoces da ides za egipat preporucujem agenciju wayout

to su bas pravi egipcani otvorili svoju agenciju u beogradu

rade aranzmane po extra cenama za tunis i egipat

http://www.wayout.rs/

primera radi imaju sad specijal za porodice, da 2 dece do 16 godina letuju sa roditejima u tunisu za dzabe placaju samo avio karte

TUNIS - PORODICNI PAKET !!!
    OBA DETETA CAK DO 16 GODINA U WAYOUT CLUB HOTELI PLACAJU SAMO AVIO KARTE OD 125 EURA + APT TAKSE

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ce da ti se desi, i tebi.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Ce da ti se desi, i tebi.

e stvarno ste pravi srbi - nonstop navijate da drugom crkne krava

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

pazi ovo last minute deal LETOVANJE U TUNISU ZA SAMO 257 EVRA

http://www.wayout.rs/tunis/hammamet-nabeul/hotel-les-pyramides.html

Les Pyramides ***
    TUNIS / POLASCI 08,12,15 i 19 - JUL - 8d/7n PP------252€

u crnoj gori samo cete za lezaljke i suncobrane na plazi da date 200 evra za 10 dana za cetvoroclanu porodicu

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Samo tebi Tihi, samo tebi!

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

ko kaze da su Srbi

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Cekaj TiXi zar nije prije neki dan neko iz Srbije ostao "zarobljen" na nekoj turistickoj destinaciji.... u stvari ne zarobljen vec bile sporne uplate aranzmana?
    Podsjeti me.
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Cekaj TiXi zar nije prije neki dan neko iz Srbije ostao "zarobljen" na nekoj turistickoj destinaciji.... u stvari ne zarobljen vec bile sporne uplate aranzmana?
    Podsjeti me.
    pa to je ovaj Zuti Lopov iz Agencije Konte

nije hteo da uplati pare za aranzmane za te ljude egipcanima pa oni nisu hteli da ih smeste, onda je nekako uplatio, pa su smestili te ljude. E sad kad su procitali to u novinama onda su dosli ovi ljudi sto su preko agencije Konte uplatili za kasnije da traze pare nazad i on im je rekao da je bankrotirao i da od para nema nista

sto znaci da su izvisili za pare al ako im je za utehu nece ostati 'zarobljeni'

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

ako hoces da ides za egipat preporucujem agenciju wayout

to su bas pravi egipcani otvorili svoju agenciju u beogradu

rade aranzmane po extra cenama za tunis i egipat

http://www.wayout.rs/

primera radi imaju sad specijal za porodice, da 2 dece do 16 godina letuju sa roditejima u tunisu za dzabe placaju samo avio karte

TUNIS - PORODICNI PAKET !!!
    OBA DETETA CAK DO 16 GODINA U WAYOUT CLUB HOTELI PLACAJU SAMO AVIO KARTE OD 125 EURA + APT TAKSE

Idem vec par godina preko poznate agencije i prezadovoljan sam.

Slične teme

1. Konte možda ostaje bez licence
    Autor gost 227949 u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.07.2010., 10:22
  2. Dubai bankrotirao??
    Autor RoccoS u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.11.2009., 00:47
  3. Bankrotirao Istrabenz
    Autor Chivijash u forumu Ekonomija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 04.04.2009., 16:05
  4. General Motors i zvanicno bankrotirao?
    Autor RoccoS u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 05.03.2009., 19:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •