Dali postoji nacin.............
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Dali postoji nacin.............

Ističe se umrimuski (avatar)
    Učlanjen
    22.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Dali postoji nacin.............

Izbrisao sam video snimak iz programa pa i iz korpe
    Dali postoiji nacin da se nadje taj video snimak i da se restartuje a znam da murija rade te stvari (mozda njih da pitam )
    Ako neko ima ideju nek pise
    hvala drugari

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Podrazumevano Re: Dali postoji nacin.............

Nije svako upucen u kompjuterske pojmove razumem , al obrisao si video snimak iz foldera (sa hard diska) a ne iz programa,i snimak se ne restartuje vec se radi povracaj,recovery nazovi to kako hoces.
    Nije murija jedina koja koristi te stvari,svakom se desi da obrise nesto vazno,poenta je u tome da se podatak odmah spasi,posto on fizicki ostaje upisan na hardu sve do trenutka kada se preko tog "obrisanog" dela ne upise nov podatak. Znaci ako nakon brisanja nisi nista ubacivao novo na hard velika je verovatnoca da je video fajl ostao netaknut i da je moguc povracaj

Recovery programa imas milion , na dobrom glasu je RecoverMyFiles,skeniras hard disk,pronadjes fajl po vrsti (video),vidis u kakvom je stanju (good,bad) i sacuvas ga ( mora na drugoj particiji,usb disku...)
    connect, respect, protect

Ističe se umrimuski (avatar)
    Učlanjen
    22.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio fox_87 Pogledaj poruku
    Nije svako upucen u kompjuterske pojmove razumem , al obrisao si video snimak iz foldera (sa hard diska) a ne iz programa,i snimak se ne restartuje vec se radi povracaj,recovery nazovi to kako hoces.
    Nije murija jedina koja koristi te stvari,svakom se desi da obrise nesto vazno,poenta je u tome da se podatak odmah spasi,posto on fizicki ostaje upisan na hardu sve do trenutka kada se preko tog "obrisanog" dela ne upise nov podatak. Znaci ako nakon brisanja nisi nista ubacivao novo na hard velika je verovatnoca da je video fajl ostao netaknut i da je moguc povracaj

Recovery programa imas milion , na dobrom glasu je RecoverMyFiles,skeniras hard disk,pronadjes fajl po vrsti (video),vidis u kakvom je stanju (good,bad) i sacuvas ga ( mora na drugoj particiji,usb disku...)
    Hvala ti cini mi se da je dobar programcic
    Ali obijasni mi kada nadjem to sto trazim kako da ga izvadim jer probao sam da kliknem na save file i trazi mi taj program neki license key
    Kako sad

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Skeniras hard,oznacis ono sto zelis da spases i ides na save. Pogledaj malo bolje folder koji si skinuo imas u njemu sve

connect, respect, protect

Slične teme

1. Da li postoji nacin za download celog sajta?
    Autor ACAPN87 u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.08.2008., 17:35
  2. Da li postoji nacin...
    Autor gost 30561 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.10.2005., 17:38
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 17.06.2005., 17:24
  4. dali postoji
    Autor qwert 1 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1