LETOVANJE >GDE

GDE OTICI U JULU ,NIGDE NEMA MESTA ,ONO STO JE OSTALO NIJE BAS NESTO .IMA LI NEKO KO ZNA DA U HANIOTIJU ILI PEFKOHORIJU IMA SMESTAJ ,PRISTOJAN ZA CETVORO ,MOZE I BAZEN,HVALAAAAAA:p

Koriscenje velikih slova na forumu se smatra vikanjem...:)
sto se tice odlaska na odmor,ako ti nije vazno da ides preko neke agencije, sedi u kola i idi pravo u mesto koje te zanima...moji su drugari pre par dana otisli bas u Hanioti i za pola sata su nasli pristojan smestaj :cao:
 
GDE OTICI U JULU ,NIGDE NEMA MESTA ,ONO STO JE OSTALO NIJE BAS NESTO .IMA LI NEKO KO ZNA DA U HANIOTIJU ILI PEFKOHORIJU IMA SMESTAJ ,PRISTOJAN ZA CETVORO ,MOZE I BAZEN,HVALAAAAAA:p
Све вредно је продато, нажалост. Уместо што си размишљала које ћеш Outletе да обилазиш, боље је било да размишљаш ... где ћеш на летовање и не би сад имала овакву фрку. ;)
 
Komšija mi se vratio iz Grčke danas.Bio je negde na drugom prstu i kaže mesta koliko ti srce poželi. Dvokrevetni apartman blizu obale 35 eura. Kaže da je dosta Engleza otkazalo Grčku zbog ovih njihovih demonstracija. Cenjkaju se Grci daj šta daš. Posle ovih komentara ja bez razmišljanja idem krajem avgusta.Ako sad ima mesta biće i onda. Preko nekih Grčkih agencija sam kontaktirala i vlasnike smeštaja u Lefkadi i Pragi i tamo ima mesta oko 50 eura dan.
 
Komšija mi se vratio iz Grčke danas.Bio je negde na drugom prstu i kaže mesta koliko ti srce poželi. Dvokrevetni apartman blizu obale 35 eura. Kaže da je dosta Engleza otkazalo Grčku zbog ovih njihovih demonstracija. Cenjkaju se Grci daj šta daš. Posle ovih komentara ja bez razmišljanja idem krajem avgusta.Ako sad ima mesta biće i onda. Preko nekih Grčkih agencija sam kontaktirala i vlasnike smeštaja u Lefkadi i Pragi i tamo ima mesta oko 50 eura dan.

Nezaboravi da je u Grčkoj špic sezone u avgustu !
 
Komšija mi se vratio iz Grčke danas.Bio je negde na drugom prstu i kaže mesta koliko ti srce poželi. Dvokrevetni apartman blizu obale 35 eura. Kaže da je dosta Engleza otkazalo Grčku zbog ovih njihovih demonstracija. Cenjkaju se Grci daj šta daš. Posle ovih komentara ja bez razmišljanja idem krajem avgusta.Ako sad ima mesta biće i onda. Preko nekih Grčkih agencija sam kontaktirala i vlasnike smeštaja u Lefkadi i Pragi i tamo ima mesta oko 50 eura dan.

Pa Englezi uglavnom na ostrva idu a nasi uglavnom na kontinentalni deo obale.
 
ne znam da li mi je neophodna ali se samo mislim kako posle voznje od 800km ici od kuce do kuce.ali ok ,nesto cu vec smisliti ,hvala na savetu:)

Pa dobro ako prvi put tako idete bice malo cim ali zato cete imati iskustvo za sledecu godinu tako da ubuduce vam nece padati na pamet da se cimate sa agencijama kad idete u Grcku vec picite sami.
 
po meni najbolja varijanta za letovanje u grckoj je da odete na sajt www.booking.com i ima jos jedan grcki sajt samo cene su im iste ko na booking identicne prakticno, i onda tamo lepo izaberete kroz pretragu mesto u koje zelite da idete ili hotel i vrstu usluge koju zelite da imate. onda kada izaberete odete na sajt www.tripadvisor.com i u pretragu kucate ime tog hotela i procitate sta kazu o tom hotelu ljudi koji su tamo vec bili pre vas tj dali je ocenjen dobro ili lose . ima skupih hotela sa prosecnim ili losim ocenama i jeftinijih sa boljim al u principu je uglavnom pravilo koliko para toliko i zadovoljstva/muzike.

onda kada se definitivno odlucite za hotel , kliknete na book now i odete da rezervisete mesto u hotelu za period koji zelite . rezervaciju izvrsavate kreditnom karticom i oni vam NE NAPLACUJU pare odmah , vec vam izvrse samo tzv preautorizaciju , tj skinu vam novac sa kreditne kartice pa ga vrate , i to im je sigurnost da vi imate novac da rezervisete mesto u hotelu tj da ga platite. A skidaju vam pare sa kartice tek kada zavrsite svoj boravak u hotelu ili mozete mislim cak platiti i kesom.

Ja sam gledao neke hotele bas kod jollyja i jeftiniji su na ovu foru bili za nekih 450 evra za dvoje nego da putujete preko jolly-ja.

kad zavrsite sve to spakujete kofere, pasos crveni u sake i pravac grcka bez sekiracije nervoze u licnom aranzmanu i uz uzivanje.

najjaca fora za putovanje preko booking.com je kada birate aranzmane tipa 4 dana pre polaska na put, uvek ima aranzmana koji se nisu prodali i za njih je cena niza od 50-100% nego regularna! to je zato sto vlasnici hotela nisu uspeli da prodaju tu sobu iznajme je tj za predvidjeni period i onda snizavaju zestoko cene da bi namamili ljude da dodju i popuine je.

tu mozete dodatno veoma dosta da ustedite.

pozdrav i srecno letovanje :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top