Lepa Brena u Splitu

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Brena: Stižem u Split, Spaladium arenu napunit ću do samog vrha!

Novak Đoković drugi je tenisač svijeta, u Splitu je i Slobodan Živojinović, ali Lepa Brana ili Fahreta Jahić, kako vam drago, prva je i prava zvijezda reprezentacije Srbije. Nema onog tko se ne okrene za njom, izgleda zamamnije nego u djevojačkim danima kada je žarila i palila Jugoslavijom. Odmah nakon dolaska u splitski hotel Lav le Meridien jahtom je otišla do Hvara.

Od Vardara do Triglava

– Došli su prijatelji iz Zagreba, Zadra, Novog Vinodolskog, išli smo ih obići na Hvar. Sve je sjajno, dočekani smo lijepo, nema nikakvih problema. Boba i ja obožavamo Split, dobro znamo Ivaniševića, Prpića, Orešara. Ostali smo u prijateljskim odnosima s njima. Uostalom, svakog smo ljeta ovdje na moru. I nikad nije bilo nikakvih neugodnih iskustava – kaže Brena.

Zagrebačku Arenu lani je napunila, postojali su nekakvi kontakti i za koncert u Splitu, ali tada je to propalo.

– Nova je dvorana predivna, baš božanstvena. Pokušat ću je napuniti, neće biti problem. U dogovorima smo i planovima za jesen. Idem u Ameriku, ali i nastup u Splitu je u planu – najavila je Brena svoj koncert u Spaladium areni.

Prošle je godine obišla gotovo sve glavne gradove država bivše Jugoslavije. Ljubljana, Zagreb, Sarajevo, Skoplje... Od Vardara pa do Triglava...

– Nisam bila u Podgorici i Beogradu, nisam bila u Sofiji, Albaniji i Rumunjskoj. Sigurno ću obići sve veće gradove bivše Jugoslavije i okolice. Ipak sam ja balkanska pjevačica, takvom sam se uvijek doživljavala – smije se Brena.

Boravak u Splitu joj je, izgleda, dao poticaj za koncert u Spaladium areni.

– Srela sam neke svoje obožavatelje, razgovarali smo. Danas oni imaju svoju djecu, ali naš se odnos nije promijenio. Za svakog je pjevača najveća nagrada kad te ljudi vole bez obzira na godine – kaže Brena.

A vas godine kao da su zaboravile, upitali smo je.

– Mi smo žene ugrožena vrsta na ovom planetu, stalno nam govore da imamo bore, imamo ovo, ono. Ja sam u dobrim odnosima sa svojim godinama i borama. Bilo bi smiješno da me vidite s napuhanim usnama i velikim grudima – otvoreno će Brena.

Niste kao ove mlade zvijezde, ne biste se prepustili čarima silikona?

Ne napucavam se

– Mislite na ove što se napucavaju? Svaka žena treba biti pametna i lijepa, da bude svoja. S tim brojevima ne treba pretjerivati. Četvorka je, recimo, dobar broj – kaže Brena.

A Svjetsko nogometno prvenstvo? Jeste pratili koju utakmicu?

– Bilo mi je žao Gane, kako su samo plakali. Navijala sam da Gana bude svjetski prvak – kaže Brena.

http://www.vecernji.hr/scena/brena-stizem-split-spaladium-arenu-napunit-cu-samog-vrha-clanak-165533

--------------------------------------------------------------------------------------------

Onda procitah ovaj komentar

"jos ako se obuce u chetnicku uniformu..ma bit ce slavlja tri dana..i noci...hahhaha..e moj blesavi hrvatski narode, opet cete biti sluge chetincima..po zasluzi!"

brena.jpg


To sestro!!! :super:

Otpevaj im ovo

 
Neshvatljiva mi je ta hrvatska opsesija cajkama.
Imaju sasvim solidnu pop scenu, imaju odlične autore i bendove drugih muz. pravaca....šta će im ovo, ko će ga znati:think:
Ali, zašti bi ih žalili?
Turbo folk je hronična bolest i može da na duže vreme onesposobi neprijatelja:lol:
 
Neshvatljiva mi je ta hrvatska opsesija cajkama.
Imaju sasvim solidnu pop scenu, imaju odlične autore i bendove drugih muz. pravaca....šta će im ovo, ko će ga znati:think:
Ali, zašti bi ih žalili?
Turbo folk je hronična bolest i može da na duže vreme onesposobi neprijatelja:lol:

Е могло се то користити умјесто метака.Е могло се то користити умјесто метака.Али ни та болест у Србији није искорењена.Поготово кад матори Бора и Туцаковићка најбољи текстописци Југе на њима зарађују леб.
Dobro je da im Pink ne uvali grand paradu.

Причало се о Пинку у Хрватској,ал после те вести нисам чула наставак.
 

Back
Top