Ostanimo drugari!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Evo,necu vise tema da otvaram veceras!
Elem,nesto razmisljam ovih dana i ne mogu da odgonetnem sta to tera ljude da to kazu na raskidu iako znaju da je to glupost i ako su i njima to vec mnogo puta drugi rekli? Ako sam te ostavio,znaci ne podnosim te koji ces mi za druga,a ako si me ostavila sta ces mi kao prijateljica? Hocu da te ebem bre! zasto to kazu? Sa koliko ste muskaraca/zena ostali u dobrim ili prijateljskim odnosima ako ste to rekli ili ako vam je to receno?
 
To sto ljudi ne odgovoraju kao momak ili devojka jedno drugom kao momak ili devojka, ne znaci da dvoje ne mogu da budu prijatelji.

Ljubavni odnos je mnogo slozeniji do svodjenja partnera na sekusalni objekat i glupo je odbaciti ga zato sto nece vise seks ili nesto drugo iz domena cisto mz odnosa...
 
To sto ljudi ne odgovoraju kao momak ili devojka jedno drugom kao momak ili devojka, ne znaci da dvoje ne mogu da budu prijatelji.

Ljubavni odnos je mnogo slozeniji do svodjenja partnera na sekusalni objekat i glupo je odbaciti ga zato sto nece vise seks ili nesto drugo iz domena cisto mz odnosa...

Ovo je već biznis... mislim to svođenje i podvođenje :cool:
 
sa jednim samo nisam, sa svima ostalima jesam..
veze se prekidaju iz razlicitih razloga..
meni je nelogicno da neko sa kime sam bila toliko bliska, ne moze da mi ostane prijatelj..
 
Evo,necu vise tema da otvaram veceras!
Elem,nesto razmisljam ovih dana i ne mogu da odgonetnem sta to tera ljude da to kazu na raskidu iako znaju da je to glupost i ako su i njima to vec mnogo puta drugi rekli? Ako sam te ostavio,znaci ne podnosim te koji ces mi za druga,a ako si me ostavila sta ces mi kao prijateljica? Hocu da te ebem bre! zasto to kazu? Sa koliko ste muskaraca/zena ostali u dobrim ili prijateljskim odnosima ako ste to rekli ili ako vam je to receno?

ma dok smo bili - bili smo, nakon toga netreba razvlačiti pitu, nema tu više ništa ni od drugarstva ni od sexa, bolje lepo pustiti da vreme i daljina urade svoje i mir.
Jesam, rekla sam to jednom i ostali smo kao drugovi ali je bilo mučno do bola za oboje. Svo vreme nismo znali na čemu smo, šta je ok a šta nije. Nismo znali kakvim očima da se gledamo. Nakon 2 god mi sad kao glumimo drugare....jedne noći stiglo je do sexa i tu je stalo. Razišli smo se svako u svoj život i tako je bilo mnooogo bolje.
 
Ne druzimo se intenzivno, ali ako se sretnemo..popijemo kafu, popricamo, sa tim osobama sam delila svoj zivot, snove, nadanja i pored dogovora da ostanemo prijatelji, odnosi se vremenom promene, mozda se i zakomplikuju..udaljimo se, ali to se svede na kaficu i "pretresanje" zajednickih prijatelja.
 
Ako sam te ostavio,znaci ne podnosim te koji ces mi za druga,a ako si me ostavila sta ces mi kao prijateljica?
Grešiš, ovaj, grešiš silno sine... Tj. možda je tako uvek u tvom slučaju, ali ako je došlo do raskida ne znači da se to dvoje ne podnose... Naprotiv, može čak i dalje postojati ljubav u nekoj meri, ili jaka seksualna privlačnost, ili jako poverenje, ali zbog nekog drugog bitnog razloga ta veza se pokazala kao pogrešna i nedovoljno dobra za nekog od partnera (ili za oboje), pa je došlo do razlaza... Samim tim, i te kako je moguće biti prijatelj sa tim nekim, naročito nakon što prodje odredjeno vreme od raskida...
 
Mlatis duka samo tako.
Moze se ostane sa onom koja ti je iole nesto znacila i sa kojom si imao normalan ljudski odnos.
A te koje si koristio kako sam kazes za ebachinu nit su ti rekle da ce ostanu prijatelji sa tobom nit si ti njima rekao.
 
Evo,necu vise tema da otvaram veceras!
Elem,nesto razmisljam ovih dana i ne mogu da odgonetnem sta to tera ljude da to kazu na raskidu iako znaju da je to glupost i ako su i njima to vec mnogo puta drugi rekli? Ako sam te ostavio,znaci ne podnosim te koji ces mi za druga,a ako si me ostavila sta ces mi kao prijateljica? Hocu da te ebem bre! zasto to kazu? Sa koliko ste muskaraca/zena ostali u dobrim ili prijateljskim odnosima ako ste to rekli ili ako vam je to receno?

sa jednom devojkom ostao "drugar" kad se sretnemo nekako se desi da se uvek cirka i onda obicno davimo ko je kriv blabla kresnemo se i onda se ne vidimo bar 3-4 meseca...@ pa mozda znaci bar iz ovog..mog qll si lik al ebiga ne ide, dacu ti kad se vidimo ako budes kulturno trazio:) a i nemora da znaci:lol:
 

Back
Top