Patriote iz fotelje, reci te nam gde je srpski Vijet Kong?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Patriote iz fotelje, reci te nam gde je srpski Vijet Kong?

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Patriote iz fotelje, reci te nam gde je srpski Vijet Kong?

Iako sam za nezavisno Kosovo (šta će nam ***) i ako sam protiv bespotrebnih ratova, žrtava, itd..., očekivao sam od vas patriota, deničara and company mnogo više glede "vraćanja" Kosova pod državnost Srbije. Na kraju se ispostavilo da ste jaki samo na rečima, mada niste ni to. Čak ste uništavali glavni grad Srbije, Beograd, na protestu protiv jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova.

Recimo da je međunarodna zajednica rekla: OK, Kosovo će imati suštinsku autonomiju u okviru Srbije; ubeđen sam da bi se Albanci odmah digli na oružani ustanak. Prvo bi se formirale razne terorističke radikalno-islamističke organizacije, finansirane od strane albanske dijaspore, koje bi postavljale bombe po institucijama Srbije na Kosovu, a vršili bi i terorističke akte po Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu, Nišu, jednostavno život bi nam zagorčali.

Koliko ima grobara, delija, radikala, snp-ovca, (bez)obrazovaca, dssovaca, pa opet ništa...
    Evo gledamo ovde na Krsti, na primer: Tihog, Eremitu, onog malog Erica, jagodu & company... čovek bi pomislio samo što nisu uzeli jatagan i otišli da kolju Albance i da zabodu srpsku zastavu na prokletije, kad ono prc... iz fotelje pevaju jednu istu pesmu
    takvi su svi, ali bukvalno svi oni koji su najglasniji da bi Kosovo branili i oružjem.

'de ste frajeri, pokažite muda, idite na kosovo, nemojte da rušite Beograd i šarate ga grafitima "smrt Šiptarima", od toga kosovo neće biti vraćeno.

Vijet kongovci su zbog komunističke ideologije vršili samoubilačke terorističke napade po Južnom Vijetnamu, pa de majku mu, da vidim jednog od vas da otme avion i da se zakuca u zgradu kosovskog parlamenta.
    to će se desiti sutra, ali malo sutra. mali žutaći i nosati arapi imaju više muda od vas srpskih ultradesničara

Očekivao sam zaista da će se vas barem 20-30 hiljada organizovati, da ćete angažovati penzionisane miloševićeve i karadžićeve generale za logistiku, da će vam se pridružiti razni mafijaški interesni lobiji koji bi imali interes da vas opskrbe naoružanjem i opremom, da će vam se pridružiti ostaci raznih paravojnih formacija iz devedesetih, da ćete vršiti obuke po privatnim imanjima i po šumama i gorama naše zemlje ponosne, da ćete u organizaciji diverzantskih grupa vršiti terorističke napade po institucijama i kompanijama na Kosovu...

Sve je to ono što bi trebalo da bude da su vam yaya narasla, ali svi dobro znamo da to što vi pričate je samo očajnički vapaj, nemate vi muda nizakakvu borbu, nizakakav srpski Vijet Kong ili srpsku Al kaidu.
    Vi, dragi moji srpski nacionalisti, imate muda samo da bijete ženskaste pedere, nezaštićene Rome, da palite raspadnute džamije, i da se verbalno obračunavate sa "domaćim izdajnicima i stranim plaćenicima".

Za pošten svet, vi srpski ultradesničari, bićete ono što i jeste, a to je obične bezmude lude (ovo sam preuzeo od Krstana ) i šonje.

Sve vas voli i pozdravlja vaš dobri stari B _ _ _ _ _ _ _ N

Poslednji put ažurirao/la Pakleni vozac : 08.07.2010. u 19:58

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Podrazumevano Re: Patriote iz fotelje, reci te nam gde je srpski Vijet Kong?

Хеј.....
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    Хеј.....
    Да, то је ваша мала мала мала пиша... И још мања муда

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Pakleni vozac Pogledaj poruku
    Iako sam za nezavisno Kosovo (šta će nam ***) i ako sam protiv bespotrebnih ratova, žrtava, itd..., očekivao sam od vas patriota, deničara and company mnogo više glede "vraćanja" Kosova pod državnost Srbije. Na kraju se ispostavilo da ste jaki samo na rečima, mada niste ni to. Čak ste uništavali glavni grad Srbije, Beograd, na protestu protiv jednostrano proglašene nezavisnosti Kosova.

Recimo da je međunarodna zajednica rekla: OK, Kosovo će imati suštinsku autonomiju u okviru Srbije; ubeđen sam da bi se Albanci odmah digli na oružani ustanak. Prvo bi se formirale razne terorističke radikalno-islamističke organizacije, finansirane od strane albanske dijaspore, koje bi postavljale bombe po institucijama Srbije na Kosovu, a vršili bi i terorističke akte po Beogradu, Novom Sadu, Kragujevcu, Nišu, jednostavno život bi nam zagorčali.

Koliko ima grobara, delija, radikala, snp-ovca, (bez)obrazovaca, dssovaca, pa opet ništa...
    Evo gledamo ovde na Krsti, na primer: Tihog, Eremitu, onog malog Erica, jagodu & company... čovek bi pomislio samo što nisu uzeli jatagan i otišli da kolju Albance i da zabodu srpsku zastavu na prokletije, kad ono prc... iz fotelje pevaju jednu istu pesmu
    takvi su svi, ali bukvalno svi oni koji su najglasniji da bi Kosovo branili i oružjem.

'de ste frajeri, pokažite muda, idite na kosovo, nemojte da rušite Beograd i šarate ga grafitima "smrt Šiptarima", od toga kosovo neće biti vraćeno.

Vijet kongovci su zbog komunističke ideologije vršili samoubilačke terorističke napade po Južnom Vijetnamu, pa de majku mu, da vidim jednog od vas da otme avion i da se zakuca u zgradu kosovskog parlamenta.
    to će se desiti sutra, ali malo sutra. mali žutaći i nosati arapi imaju više muda od vas srpskih ultradesničara

Očekivao sam zaista da će se vas barem 20-30 hiljada organizovati, da ćete angažovati penzionisane miloševićeve i karadžićeve generale za logistiku, da će vam se pridružiti razni mafijaški interesni lobiji koji bi imali interes da vas opskrbe naoružanjem i opremom, da će vam se pridružiti ostaci raznih paravojnih formacija iz devedesetih, da ćete vršiti obuke po privatnim imanjima i po šumama i gorama naše zemlje ponosne, da ćete u organizaciji diverzantskih grupa vršiti terorističke napade po institucijama i kompanijama na Kosovu...

Sve je to ono što bi trebalo da bude da su vam yaya narasla, ali svi dobro znamo da to što vi pričate je samo očajnički vapaj, nemate vi muda nizakakvu borbu, nizakakav srpski Vijet Kong ili srpsku Al kaidu.
    Vi, dragi moji srpski nacionalisti, imate muda samo da bijete ženskaste pedere, nezaštićene Rome, da palite raspadnute džamije, i da se verbalno obračunavate sa "domaćim izdajnicima i stranim plaćenicima".

Za pošten svet, vi srpski ultradesničari, bićete ono što i jeste, a to je obične bezmude lude (ovo sam preuzeo od Krstana ) i šonje.

Da nešto znaš o Vijet-Kongu ne bi ovako pisao.

Vijet-Kong je bio savez političkih partija koje su se ujedinile oko programa oslobodjenja i ujedinjenja Vijetnama, od kojih je KP bila najveća.

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Б Е З М У Д А Н ?
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Da nešto znaš o Vijet-Kongu ne bi ovako pisao.

Vijet-Kong je bio savez političkih partija koje su se ujedinile oko programa oslobodjenja i ujedinjenja Vijetnama, od kojih je KP bila najveća.
    A borili su se kako? Pa gerilski i vršili samoubilačke napade! ja to tražim od srpskih ultrafašista, a ne da *****ju po forumima.

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Nismo mi siptari.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Nema nista dok ponovo ne orumeni gora

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Jel ovo neka prozivka?
    Lepo ti nauci osnove naseg jezika pa cemo diskutovati!
    ps-Imas li ti zivot?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.849
    Reputaciona moć
    821

Ko je ovaj?
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Ko je ovaj?

Sampion sa 500 account-ova!
    Bob Kelso

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

I

Krstan je Bog .
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku

Sampion sa 500 account-ova!
    Čuveni Banaćanin, glavom i blogom

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Danica Č. Pogledaj poruku
    Covek sa mnogo nadimaka,licnosti i accountova.....e sad jel je poremecen ili je James Bond interneta jos ostaje da se utvrdi!
    Bob Kelso

Obećava
    Učlanjen
    08.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

dećki, hvala za bode

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.849
    Reputaciona moć
    821

Citat Original postavio Danica Č. Pogledaj poruku
    Vidim ja da nesto dismr
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Krstan je Bog .
    Ne bi me cudilo da su ovaj i Krstan jedna te ista osoba.Mislim taj poremecaj visestruke licnosti je zajebana stvar!
    Bob Kelso

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Citat Original postavio Waterfall Pogledaj poruku
    Vidim ja da nesto dismr
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

pa nije da je covek daleko od istine, ako cemo iskreno

Aktivan član jacky_2voo (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Za sada je nemoguce nista, iz razloga sto sedi tudja vojska dole. Da je 1na1,pa drugacije bi bilo,ovako ne moze za sada.

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    206

Maestralno, bezmudi jedino mogu da se osile na Mecdonalds polupaju izloge i maznu nesto usput...

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

SVE STO SI REKAO IMAS PRAVO. SVE TO MI ZNAMO ALI SE PRAVIMO KAO DA NE ZNAMO I KAO DA SE NETICE NAS VEC NEKOGA TAMO DRUGOG.
    IZGOVORA NIKAD DOSTA.

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Blues Brothers Pogledaj poruku
    Maestralno, bezmudi jedino mogu da se osile na Mecdonalds polupaju izloge i maznu nesto usput...
    Pricajte mi vi koji ste mogli da se kurcite samo nad civilima....mada su vam i oni ponekad uterali onako nesposobnima!
    Bob Kelso

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Majstore, sve si dobro rekao. Pa kamo sreće da sve "patriJote" uzmu oružje i odu da se kolju sa Šiptarima, više normalnih bi nas bilo ovde Ali avaj, kafanski borci nikad nisu bili pravi borci...

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

"Sestro, zaklinjem se, biće nas makar 300."

by

Mile Glavonja.

Slične teme

1. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 14.01.2010., 08:51

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •