KAKO JE TESKO ISTAMPATI MASTER DIPLOMU

Gledam "Beogradsku hroniku", kad ono cujem, oni iz Univerziteta u Beogradu nisu u stanju vec 4 godine da se dogovore kako ce izgledati Master diploma. Alooooooooooooooooooo 4 godine. Pa gde mi zivimo, jel ovo "Diznilend"? Ne, ovo je Srbilend. :dash: :dash:
Шта је то према више од 30 година што Београд није могао да се договори да изгради канализацију, крајем 19. и почетком 20. века?
:roll:
 
Шта је то према више од 30 година што Београд није могао да се договори да изгради канализацију, крајем 19. и почетком 20. века?
:roll:


Da li stalno treba tako da razmisljamo? Pravdamo nesposobnost jos vecom nesposobnoscu. Ili se tesimo tako? Pa dokle majku mu? Dokle?
 
Jel to ono što će svim svršenim studentima da se štampa za 50€ ili-ti za 5000 dindži ?



Ej pazi ovo. Nisu ljudima dali Master diplomu, nego im pisu uverenje da su zavrsili fakultet kada traze posao, a naplacuju im to parce papira (koje kosta 1 dinar) 2000 dinara. Ponizavaju ljude na svakom koraku, i to cini nasa drzava i nasi ljudi ali koga briga. Vazna je dubrovacka kanalizacija... :hahaha:
 
Gledam "Beogradsku hroniku", kad ono cujem, oni iz Univerziteta u Beogradu nisu u stanju vec 4 godine da se dogovore kako ce izgledati Master diploma. Alooooooooooooooooooo 4 godine. Pa gde mi zivimo, jel ovo "Diznilend"? Ne, ovo je Srbilend. :dash: :dash:

...poljubim ja tu diplomu...diploma koju imaju svi ali ipak mora da se dobije naknadno ili ne mora, pa ipak mora, pa nema veze 'ajde da je imamo svi a ovi stariji da je imaju fiktivno, napucali pola miliona mastera...ma idi...bolje da nisu ni dirali prosvetni sistem, unistili su jedinu dobru stvar koju smo imali...padamo na zvucnost a ne znanje...ali sto voooooooooolimo kad nesto zvuci posh zvuci...:dash:
 
...poljubim ja tu diplomu...diploma koju imaju svi ali ipak mora da se dobije naknadno ili ne mora, pa ipak mora, pa nema veze 'ajde da je imamo svi a ovi stariji da je imaju fiktivno, napucali pola miliona mastera...ma idi...bolje da nisu ni dirali prosvetni sistem, unistili su jedinu dobru stvar koju smo imali...padamo na zvucnost a ne znanje...ali sto voooooooooolimo kad nesto zvuci posh zvuci...:dash:

Vazdusasta da li si danas bila na NBGD????
 
Naravno da ima :lol: ali sam ja izgubio interes da otvaram takve teme ... :roll:

Nego, naše institucije u skladu s najvišim vlastima - su stručnjaci za otimanje para na nejbesmislenije načine. Prosto, u državi je vanredno stanje i zahteva motku. Onu uDubrovnikovljenu (da se ne izražavam ...)
 
Kakve veze ovo ima sa politikom... :think:

pa ima itekako...................jer od nekadasnje diplome, svedocanstva, .................danas smo stigli do "master" diplome, "bacelor" diplome i ostalih americkih kapitalistickih naziva.
al kod nas je jos i dobro. u makedoniji ce se uskoro krstenice popunjavati na engleski jezik a njihove diplome su vec godinama dvojezicne - makedonski i engleski.
a da bar vrede necemu. njihova vrednost je ravna otprilike potvrdama o zavrsenom dvomesecnom kursu za kuvanje zdrave hrane....................dzaba im ti zvucni english nazivi...........to je samo radi toga da se poveca cena studiranja jer ...eheeeej , molim te, on je "master" ili "bacelor"................a ne tamo neki socijalisticki inzinjer.
 

Back
Top