brak a nije vise brak (ima i sexa)

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
prica mi drugarica koja radi u pathologiji, i koja je vazda nasmijana u cemo je fazon toj njenoj sreci

ja: ebote kako si ti vazda vesela?
ona: moja ti kako necu kad mi je zivot sladak
ja: pa i moj je ali eto nije konstantno, jeli tvoj muz takodje tako veseo?

(malo sam ljubomorna jos ako kaze da je i njen tako veseo)

ona: pa jest a razlog je da mi zivimo u otvorenom braku i trenutno se vidjam sa onim mladim slatkim doktorcicem sa petice moj muz za to zna a i on se trenutno vidja sa nekom iz njegove firme

ja: pa vi ste perverzni

ona: pa mozda jesmo al smo veseli:D



da li vi nekoga znate sto zivi u otvorenom braku!? i kako vam se cini takav brak!?
 
zasto su ludi!?

ti ocito nemas pojma posto je razvod u njemackoj a ako si npr. boravio 10, 15 ili vise godina gradio i stvarao nepada ti na pamet da se razvodis i tad se lijepo dogovoris

gde je problem!?

Nije valjda da vjerujes u ljubav!? ako vjerujes onda da ti kazem izvini druze al si ti lood

Wow, duso, sto si se tako naostrila. Nisam mislio samo na ove gorepomenute. Naprotiv, oni su jos i normalni, tako nesto bih voleo i ja.
Elem, imas frendove koji se svadjaju, tuku, frendove koji jedni drugima naplacuju seksualne usluge i tako dalje, pa reko` da priupitam ima li jos ajde da upotrebim naziv "Neobicni"
:heart:
 
Wow, duso, sto si se tako naostrila. Nisam mislio samo na ove gorepomenute. Naprotiv, oni su jos i normalni, tako nesto bih voleo i ja.
Elem, imas frendove koji se svadjaju, tuku, frendove koji jedni drugima naplacuju seksualne usluge i tako dalje, pa reko` da priupitam ima li jos ajde da upotrebim naziv "Neobicni"
:heart:

ebote jos do gejeva nisam ni dosla:lol: a imam jos par neobicnih frendova
 
prica mi drugarica koja radi u pathologiji, i koja je vazda nasmijana u cemo je fazon toj njenoj sreci

ja: ebote kako si ti vazda vesela?
ona: moja ti kako necu kad mi je zivot sladak
ja: pa i moj je ali eto nije konstantno, jeli tvoj muz takodje tako veseo?

(malo sam ljubomorna jos ako kaze da je i njen tako veseo)

ona: pa jest a razlog je da mi zivimo u otvorenom braku i trenutno se vidjam sa onim mladim slatkim doktorcicem sa petice moj muz za to zna a i on se trenutno vidja sa nekom iz njegove firme

ja: pa vi ste perverzni

ona: pa mozda jesmo al smo veseli:D



da li vi nekoga znate sto zivi u otvorenom braku!? i kako vam se cini takav brak!?

Takvih brakova je više nego što će oni koji su u njima priznati, čini se da je to dobro rešenje za zasićenost bračnim životom. Ako su veseli, neka su. :)
 

Back
Top