problem sa sajtom

danex

Primećen član
Poruka
766
koristim net tek ponekad, ali ovo me bas nervira strasno puno :dash: naime kad otvorim neki sajt i drzim neko vreme isti ubrzo ga zameni Ask.com 68916 stranica koja je kao i google.com pa opet moram da vracam na stari tj. prethodno otvoreni sajt .ne znam otkud to posto nisam nista skidao ili slicno tek ne znam kako to da uklonim :dontunderstand:
 
Proveri sta ti je ukucano kao Home page ,moguce da si uz instaliranje nekog programa ostavio cekirano da Ask.com bude home page,malo mi je samo cudno sto joj toliko vremena treba da se otvori. Najlakse ti je da resetujes podesavanja browsera na default i vidi da ti kojim slucajem nije instaliran neki od dodatnih toolbar-ova u browseru mozda se i oni nesto pokrecu. Koji browser koristis ? jel tako u svakom ili samo odredjenom,mozda je i neki virus
 
pronasao sam u control panelu Ask i izbrisao i sad je u redu nema ga vise medjutim poludi mi komp i danas- izlazi mi sad Yahoo i neki broj 6859 npr. cini mi se cesce nego Ask pre toga.,, od browsera imam ono najosnovnije kao i pre kad nisam imao ovaj problem, i jos sam primeti da se otvara Yahoo kad tek otvorim neki sajt u pocetku par trenutaka kad se otvori a neke sajtove "ne dira" npr. ovaj krste...sta li je
 
... od browsera imam ono najosnovnije kao i pre kad nisam imao ovaj problem

Mislio sam koji browser koristis a ne sta imas od toolbarova u njemu. Ako ga nemas instaliraj Google chrom stvarno je dobar. Garantovano si uz inst. nekih programa ostavio cekiranu opciju namestanja home page,ljudi to ni ne gledaju samo klikcu next. Brisanje browsera i ponovna instalacija bi resila problem,ako znas koji koristis
 
nasao je 7 pretnji i uklonio je,medjutim i dalje isto ovaj Yahoo me izludi, sto je najgore OBICNO se pojavi kad nesto skidam i npr. ima 2-3 sekunde do pocetka skidanja kad sajt se PREBACI na Yahoo i sve ponisti pa ponovo cekaj da odbrojava ( jednom sam cekao 13 puta ! ) dok nije uspelo da ne prebaci se sa sajta.Inace koristim internet explorer od prvog dana i nikad nisam imao neki problem tipa ovog...
 
nasao je 7 pretnji i uklonio je,medjutim i dalje isto ovaj Yahoo me izludi, sto je najgore OBICNO se pojavi kad nesto skidam i npr. ima 2-3 sekunde do pocetka skidanja kad sajt se PREBACI na Yahoo i sve ponisti pa ponovo cekaj da odbrojava ( jednom sam cekao 13 puta ! ) dok nije uspelo da ne prebaci se sa sajta.Inace koristim internet explorer od prvog dana i nikad nisam imao neki problem tipa ovog...

Aj probaj da skeniras komp sa Spybot-om i ako ni on ne uspe, udji u Safe mode i skeniraj sa Malwarebytes-om i Spybot-om, naravno update-ovanim. Kad dobijes poslednji log fajl kod malwarebytes-a, postavi ga ovde da vidimo.
 
skenirao sam i sa spaybot-om i dalje mi izlazi yahoo ne vredi, ali presao sam na google chrom i vrlo sam zadovoljan za sada, cini mi se da brze otvara i skida sadrzaje i sto je najbitnije nema vise da mi se otvara yahoo stranica
 
Bitno je da si ti zadovoljan
images
 

Back
Top