ljubi,prashtaj i daruj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
greenmoon:
ljubi,prashtaj i daruj
da bi te bilo i kada te ne bude
Oprastajuci, oslobadjamo se velikog tereta koji nam pritiska dusu. Oni koji se svete i zlopamte, samo povecavaju taj teret, gube mir i spokojstvo, ljubav, srecu, a samo prizivaju zlo, koje na kraju i ucine, pre svega sebi samima, a onda i drugima.
Kad bi samo zaustavili tu zelju za osvetom i oprastali, ucinili bi zivot podnosljivijim i lepsim svima.
 
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
greenmoon:
ljubi,prashtaj i daruj
da bi te bilo i kada te ne bude
AMIN !!!
Rece krvolok i nastavi da loce... :twisted:

Slušaj, Snežna kRALJice, a šta da kažem čoveku koji postavi EPITAF kao temu ?!?!?
Da znas.... Jedino da odgovoris slicnim epitafom, ako imas jos malo volje za to... :wink:

E, ovaj OBEĆAVAJUĆI ispravak mi daje volju da još malo razmenjujem poneku reč sa tobom, ali dijametralno suprotno od epitafa !!! :lol: ( kad kažem DIJAMETRALNO, onda to i mislim ! )
 
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
greenmoon:
ljubi,prashtaj i daruj
da bi te bilo i kada te ne bude
AMIN !!!
Rece krvolok i nastavi da loce... :twisted:

Slušaj, Snežna kRALJice, a šta da kažem čoveku koji postavi EPITAF kao temu ?!?!?
Da znas.... Jedino da odgovoris slicnim epitafom, ako imas jos malo volje za to... :wink:
E, ovaj OBEĆAVAJUĆI ispravak mi daje volju da još malo razmenjujem poneku reč sa tobom, ali dijametralno suprotno od epitafa !!! :lol: ( kad kažem DIJAMETRALNO, onda to i mislim ! )
Krvolok je raspolozen, cudo jedno! 8) A pazi kad sam mislila da je ono tvoja greska u kucanju! :shock: Mislim, stvarno..... Ali bolje i to nego npr. Snezna kraVica ili nesto slicno... A sta je dijametralno suprotno od epitafa? Slovo koje se drzi po rodjenju? 8)
Bas si ti neki simpatican covek... :lol: :wink:
 
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Pa, ono PRAŠTAJ, retko koristim, ali godine sustižu, možda mi i to bude zatrebalo !!! :lol:
--> Prosto ne mogu da verujem da si TRENUTNO osoba koja LJUBI i DARUJE... :shock:

I češće od trenutno !!! :lol:
Jao, kako je to slatko... Krvolok nam je dobrocudni altruista! I nesebican covek, daje, ne ocekujuci nista za uzvrat, ljubi ne ocekujuci poljupce...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top