Kupujem papagaje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kupujem papagaje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Arrow Kupujem papagaje

Konkretno me zanimaju tigrice,fiseri i rozele... Ako ima neko ove vrste,moze mi se javiti ovde ili na pp... pozdrav!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kupujem papagaje

Da li je moguce da niko ne prodaje papagaje?????????????

Zainteresovan član barakuda (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Stvarno je steta sto vecina ljudi u srbiji nekoristi internet. Na zadnjoj izlozbi sitnih zivotinja sam video toliko ptica, papagaja.. da je to neverovatno a na netu slabo se oglasavaju

Jesi li pogledao na zooberzi ili poljoberzi? Kucaj u google i trebalo bi da bude prvi sajt koji se pokaze.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio barakuda Pogledaj poruku
    Stvarno je steta sto vecina ljudi u srbiji nekoristi internet. Na zadnjoj izlozbi sitnih zivotinja sam video toliko ptica, papagaja.. da je to neverovatno a na netu slabo se oglasavaju

Jesi li pogledao na zooberzi ili poljoberzi? Kucaj u google i trebalo bi da bude prvi sajt koji se pokaze.
    Gledao sam na zooberzi ali ne prodaju to sto meni treba..A i kada su prodavali to su uglavnom bile neke cene da ti se zavrti u glavi (ocigledno ljudi ne znaju koja je cena papagaja realno!)..Kada je bilo ono sto meni treba,pr. oglas izadje danas u 10.00 ja nazovem u 12.00 a oni mi kazu prodato..Neko se tu ocigledno ***...U pet shopu za tigricu uzimaju i do 800 dinara dok u Subotici prodaju istu za 300 dinara.. Izgleda da cu se ja lepo spremiti i zapaliti za Suboticu.. Hvala ti u svakom slucaju sto si se javio.. zahvaljujem ..

A sto se tice ljudi koje gaje te zivotinje slazem se u potpunosti sa tobom..Mada imaju i oni svoje razloge verovatno zasto se ne javljaju..
    Poslednji put ažurirao/la mimi's mom : 26.07.2010. u 11:47 Razlog: editovala neprimerenu reč

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •