punoletstvo II (hepi brtdej tu ju)

E, ja tek trebam da slavim i da budem iskren, nemam pojma kako da organizujem sve...

Najveci problem mi je sto ne znam koga da zovem...necu da budem ko ostali koji zovu ceo grad, a pola ih ne poznaju, a opet moje najbolje drugove samo da zovem...pa...malo li je...
 
Proslavio, u kraju sa drustvom, pijancili, i tako... Nisam hteo da slavim, ali su me bukvalno izvukli u kraj u fazonu "ae da ti docekamo rodj" :lol:
Ja sam ga licno proslavio pijan, igrajuci basket :lol:
Ne volim da slavim rodjendane, cak stavise, ne volim sam taj osecaj...
Posebno mi je bilo trulo kad sam napunio 18 god...
Inace najbolji mi je bio, hm, mozda ovaj osamnaesti, i u trecem razredu osnovne(bem li ga, nzm koji mi je to bio rodj.. -.-)
 
Proslavio, u kraju sa drustvom, pijancili, i tako...
Ja sam ga licno proslavio pijan, igrajuci basket :lol:
Ne volim da slavim rodjendane, cak stavise, ne volim sam taj osecaj...
Posebno mi je bilo trulo kad sam napunio 18 god...
Inace najbolji mi je bio, hm, mozda ovaj osamnaesti, i u trecem razredu osnovne(bem li ga, nzm koji mi je to bio rodj.. -.-)

Ja ne bih pravio uopste nesto veliko...mozda starije na veceru, najbolje ortake dobro pocastim...

Vidim, svi nesto prave po kaficima, a to mi je trulo...svejedno svake subote svi idu u grad, sta ce im jos jedan izlazak...
 
Ja ne bih pravio uopste nesto veliko...mozda starije na veceru, najbolje ortake dobro pocastim...

Vidim, svi nesto prave po kaficima, a to mi je trulo...svejedno svake subote svi idu u grad, sta ce im jos jedan izlazak...

Pa tako sam ja :lol:
Msm kasnije, tj sutradan su navratili kod mene da zderemo, keva naspremala,+sto je dosla rodbina...

Ma, vecina mojih drugova je proslavila u slicnom fazonu kao ja, a svi smo bili u tripu da ce to morati da bude spektakl :lol:

Al mene su cale i keva smarali da zakupim neki prostor, bla bla, al nzm, nisam hteo da dovodim ljude da mi se napijaju, niti sam hteo da bude toliko veliko :lol:


E da, najbolji rodjendani su mi bili kod nekoga kuci...mada je sad pocelo ono izvodjenje u grad, kafici...smaranje...nejsra

Da,da, msm i meni je to, u kuci, najjace, uopste, iz vise razloga :lol:
 
kod mene je bila tradicija da svi iz odeljenja zovu celo odeljenje
plus naravno one svoje
kuća
klasika
domaćin komirao u pola 1
gazili ga i ostavili da spava u povraćci i staklu
ujutru u pola 8 (bila radna subota) otišo u školu
ukratko

E da, kad to vec rece, ja nisam bio u stanju da dodjem u skolu tog dana, tako da nisam ni castio odeljenje,ko se setio, navratio je :lol:

bas sam stoka :S
 
Pa tako sam ja :lol:
Msm kasnije, tj sutradan su navratili kod mene da zderemo, keva naspremala,+sto je dosla rodbina...

Ma, vecina mojih drugova je proslavila u slicnom fazonu kao ja, a svi smo bili u tripu da ce to morati da bude spektakl :lol:

Al mene su cale i keva smarali da zakupim neki prostor, bla bla, al nzm, nisam hteo da dovodim ljude da mi se napijaju, niti sam hteo da bude toliko veliko :lol:

Ma ja cu starije izvesti u neki restoran, dobro ih napiti...a za drustvo ne znam...mozda iznajmim neki lokal, kao i svi ostali... ://
 
ta sezona punoletstava (vecina an gjbama) mi je bila do jaja
inace oni unazad nista posebno
ovi unapred
pa zadnji (21) mi je bio do jaja
premda je učestvovali 2je ljudi

Pa da li da pravim gajbi?

Gledaj ovo, ima neki "kucni savet", to je kao na foru neki stan, ali prazan, ne znam za sta sluzi...pa mogu da pitam stanare da mi daju kljuc da tu napravim punoletstvo...sta mislis? :p

Ja znam da bih se ja tu bolje proveo, ali ne znam sta bi ostali rekli...
 
Pa da li da pravim gajbi?

Gledaj ovo, ima neki "kucni savet", to je kao na foru neki stan, ali prazan, ne znam za sta sluzi...pa mogu da pitam stanare da mi daju kljuc da tu napravim punoletstvo...sta mislis? :p

Ja znam da bih se ja tu bolje proveo, ali ne znam sta bi ostali rekli...

pa ono u mojoj generaciji vecina je pravila gajbi
i ubedljivo su najopustenije zurke
i u stanu i kući
samo par u kafiću
to ti je još bolje ako nije tvoj stan ako ima neka prostorija
ma šta samo najaviš stanarima
nisu tolki debili
a i da jesu zabole te
 
ja nzm sta cu za rodj, ali ima jos vremena do decembra, pa cu videti...

bice mi samo problem zvanice, jer idem i gde zovu i gde ne zovu, i uvek ostanem upecatljiv, tako da ce se svi setiti mog rodja...

*** sad bijem glavu sta da radim, ali ja na rodjendane ne prestajem da idem...xDDDD
 
18. rodjendan sam proslavio tako sto sam pobjegao sa 4-5 ortaka iz skole sa casova i zabili se u neku obliznju kafanu gdje je pivo tad bilo najjeftinije u gradu.

A rodjendane ne slavim, ne pridajem im vaznost vise, sta vise sad mi je muka od njih, jer me samo cine godinu dana starijim, a volio bih da sam uvijek u 18. godini medjutim to je nemoguce.
 

Back
Top