Уједињење српских земаља ?

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Видим да се доста дискутује о овој теми на Крстарици.
Ево конкретно да вас питам-подржавате ову идеју или смтрате да је нереална, бесмислица...или нешто четврто....?
Намерно сам на доста широк и генерализован начин отворио тему, како не бих усмеравао даљу дикусију.
 
Видим да се доста дискутује о овој теми на Крстарици.
Ево конкретно да вас питам-подржавате ову идеју или смтрате да је нереална, бесмислица...или нешто четврто....?
Намерно сам на доста широк и генерализован начин отворио тему, како не бих усмеравао даљу дикусију.

пусти снови и жеље
 
Moje skromno misljenje je to da je jedino moguce u nekom malo daljem peroidu ujedinjenje Srbije i RS. E sad znam da postoji jos teritorija koje pojedini ovdje racunaju u srpske zemlje tipa Crna Gora, Makedonija, Dalmacija, Krajina i jos poneke. Stvar je u tome da je moguce da su to nekad bile srpske zemlje, kad uzmemo u obzir koliko se nekad prostiralo Dusanovo carstvo, ali danas one to nijesu, prema tome, to ostaju puste zelje kartografa koji vole previse da mastaju.
 
Видим да се доста дискутује о овој теми на Крстарици.
Ево конкретно да вас питам-подржавате ову идеју или смтрате да је нереална, бесмислица...или нешто четврто....?
Намерно сам на доста широк и генерализован начин отворио тему, како не бих усмеравао даљу дикусију.
А иначе, шта ти значи то "у пуним границама"?
:think:
 

Back
Top