OSVETA

divlja-u-srcu:
Zasto i kako ste vratili nekom "oko za oko, zub za zub"?Dolazi sve u obzir. Od sitnih malih podlosti pa sve do pravih pravcatih osveta! :P

Mislim da bih mogao da doktoriram na ovu temu. Pisao bih o tome, ali se bojim da Krstarica nema dovoljno mesta :), pa bi mi posle obrisali poruku... Ali, sve se svodi na ovo - osveta je krajnje nezrela i najgora stvar koju mozes da uradis pre svega sebi. Mada, nije da ne dolazim u iskusenje... Sva sreca pa znam...
 
Nazalost, nemam zelju da se svetim ljudima, pa cak ni kad su mi namerno ucinili nazao. Cemu osveta? Imala sam obicaj da se svetim za sitnice kad sam bila u osnovnoj skoli, ali me je od tada proslo! :roll: Samo se sada prema ljudima postavljam drugacije. I znam da od njih sve mogu ocekivati, tako da me nista ne moze iznenaditi od njih. Zato i jesam oprezna.
 
kojote:
...A jesi li se svetila dok si isla u jaslice? :?
...Nisam isla u jaslice, jer sam bila razmazeno dete (i ostala takva do danasnjeg dana) i plakala sam kad god je mama htela da me ostavi samu (ili u drustvu) cak i na 2-3 sata! :oops: Dakle - nisam imala prilike da budem osvetoljubiva. Mada, da mi je pruzena sansa, sigurna sam da bi se moja osvetoljubivost ispoljila vec u jaslicama... Plakala bih dok ostali (ona omrazena deca!) spavaju i slicno... :roll:
( :P )
 
Snezna_kraljica:
kojote:
...A jesi li se svetila dok si isla u jaslice? :?
...Nisam isla u jaslice, jer sam bila razmazeno dete (i ostala takva do danasnjeg dana) i plakala sam kad god je mama htela da me ostavi samu (ili u drustvu) cak i na 2-3 sata! :oops: Dakle - nisam imala prilike da budem osvetoljubiva. Mada, da mi je pruzena sansa, sigurna sam da bi se moja osvetoljubivost ispoljila vec u jaslicama... Plakala bih dok ostali (ona omrazena deca!) spavaju i slicno... :roll:
( :P )
Ja tebe hlebom(Cmok! :wink: , a ti mene kamenom :x
Zastoooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Cekam kuma:
Snezna_kraljica:
kojote:
...A jesi li se svetila dok si isla u jaslice? :?
...Nisam isla u jaslice, jer sam bila razmazeno dete (i ostala takva do danasnjeg dana) i plakala sam kad god je mama htela da me ostavi samu (ili u drustvu) cak i na 2-3 sata! :oops: Dakle - nisam imala prilike da budem osvetoljubiva. Mada, da mi je pruzena sansa, sigurna sam da bi se moja osvetoljubivost ispoljila vec u jaslicama... Plakala bih dok ostali (ona omrazena deca!) spavaju i slicno... :roll:
( :P )
Ja tebe hlebom(Cmok! :wink: , a ti mene kamenom :x
Zastoooooo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ma je li? Ko ti je kriv, nisam ti trazila da me gadjas hlebom... 8) E, pa, reci cu ti:
Zato sto sam
Snezna_kraljica:
:wink:
 
Ja se lomim vec mesec dana da li da se svetim ili da zaboravim.

Cini mi se da je osveta uzaludno gubljenje energije. U mom slucaju, ne moram uopste da se trudim, zivot ce me sam osvetiti.

Zdravije je truditi se da svoju situaciju poboljsas, nego da neciju pogorsas.

Samo zaboravite...
 

Back
Top