Gospina trava - nezeljene posledice
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Gospina trava - nezeljene posledice

Obećava
    Učlanjen
    07.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Gospina trava - nezeljene posledice

Zdravo svima , nova sam na Forumu pa nisam sigurna kako se koristi. Htela Bi da podelim svoje iskustvo sa lekom - Gospina trava ( Kantarion Tablete ) . Citajuci forume kako se boriti protiv depresije i sl, mnogi su naveli kao pripodan lek bas ovu biljku. Ali niko nije naveo nezeljena dejstva pa nisam znala da postoje. Popila sam jednu tabletu i sve je bilo ok do sutra ujutru kad sam se probudila sa jakom glavoboljom , oteklim licem i zamucenim vidom. Odmah sam prestala da ih uzimam. Glava me bolela naredna tri dana , vid mi je i dalje oslabljen. To je bilo moje prvo iskustvo sa antidepresivima Sad ne uzima nista ali i dalje sam depresivna , ne znam sta da radim . Molom vas pomozite mi nekim savetom

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: Gospina trava - nezeljene posledice

Кантарион таблете нису антидепресив, оне могу бити само благо помоћно средство, а никако лек.
    Обрати се лекару, симптоми које имаш највероватније немају везе са том таблетом.

Obećava mbx (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Ja bih pre svega savetovala da se procita uputstvo za upotrebu bilo kog preparata pre njegove upotrebe - uvek, koji god da je preparat u pitanju.

Kantarion - u bilo kojoj formi - kapi, caj - jeste antidepresiv, ali je veliko pitanje cemu su namenjene te tablete. Cak i u slucaju da su tablete namenjene tome - tablete su svejedno preparat, a u njemu uvek moze da postoji nesto sto izaziva nezeljena dejstva - a o tome bi trebalo da bude reci u uputstvu. ( Moja dilema je: sto ste se odlucili za tablete? - to isto vazi i za uljane kapi za unutrasnju upotrebu), kao i za obican caj od kantariona. )

A u slucaju da imate neko specificno zdravstveno stanje, osim sto se osecate depresivno, slazem se sa prethodnim komentarom ( i u tom slucaju bi trebalo da bude neke reci u uputstvu - pod "kontraindikacija" ).
    Poslednji put ažurirao/la mbx : 13.07.2010. u 00:10

Obećava
    Učlanjen
    07.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

Hvala na misljenju, ali nezeljena dejstva nije bilo na bocici. To je isto kao kad kupis caj od kantariona , na njemu nema da pise nezeljeni efekati. Kad sam ranije pila caj od kantariona - ne kao lek vec npr nestalo mi nane ,a mrzime da odem u prodavnicu , imala sam glavobolju ! Ali ne znam zbog cega ? Cak imam glavobolju i kad pijem kalcijum vitamin bilo sumeci ili tablete. Stvarno ne znam zasto se glavobolja javla kad je sve navodno prirodno i ne skodljivo

Zainteresovan član kontesa.08 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    30

draga usamaja,najbolje da odes kod strucnjaka,ako je depresija u pitanju nece proci sama od sebe..

Obećava
    Učlanjen
    07.07.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    28

[QUOTE=usamaja;14713746][QUOTE=usamaja;14713731]Ma ne znam staje ,mozda mesam depresiju sa usamljenoscu i veliki razocarenjem . A ovo u vezi kantariona pitam onako da vidim da li jos nekog boli glava kada pije caj od kantariona ili kalcijum vitamin nebitno sumeci ili u tabletama ? /QUOTE]

Slične teme

1. ZASTITA OD NEZELJENE TRUDNOCE
    Autor UPLASENA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.02.2010., 21:40
  2. Vitamin D - nezeljene nuspojave
    Autor ddurabolin u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.06.2009., 22:14
  3. Sex i Trava ....
    Autor ugljesa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 166