Longoria i muž se najeli u Dubrovniku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Longoria i muž se najeli u Dubrovniku za 150 kuna

0676007.42.jpg

Zvijezda Kućanica Eva Longoria i Tony Parker boravkom u Hrvatskoj pokazali su da ne pate od svoje veličine već da uživaju u našoj obali i ponašaju se kao obični turisti.
FOTO: Eva Longoria zijevala nasred Dubrovnika



Pa tako ne pate ni od gala restorana. Svoj ručak u Dubrovniku pojeli su u jednom restoranu na Pilama gdje je Eva Longoria uzela špagete-bolonjez, a njen suprug košarkaš Tony Parker pizzu s četiri vrste sira, piše 24 sata.

Oboje su popili i sok, a sve ih je stajalo oko 150 kuna. Nisu ni zaboravili dati napojnicu, no konobar koji ih je posluživao nije htio otkriti koliko je ona iznosila. Zato je rekao kako su Eva i Tony bili jako jednostavni i ugodni za razgovor kao i da je Parker sramežljivo tražio da mu umjesto gorgonzole stave feta sir.

Longoria je navodno tijekom boravka na Skradinu :arrow: nabavila i CD-e sa srpskim cajkama za koje joj je prodavačica na štandu rekla da su najpopularniji izvođači na ovom području. Prije slapova Krke posjetili su i Šibenik, Zadar i Mali Lošin

====
Nije ni cudo sto se desava sa morem kada se tako dobro najedu.
 
http://www.index.hr/xmag/clanak/eva...na-ovim-prostorima--srpskih-cajki/500433.aspx

AKO JE vjerovati napisima srpskog tabloida Svet, lijepa holivudska glumica Eva Longoria se, dok je s društvom obilazila Skradin i slapove Krke, na jednom od štandova opskrbila albumima srpskih cajki. Naime, njihova čitateljica Ana im je javila kako je Longoria upravo na njenom štandu kupila nekoliko suvenira te na preporuku kupila i nekoliko CD-a.

"Posjedujem štand u Skradinu kraj Šibenika u Hrvatskoj, gdje prodajem originalne CD-e. Naravno, među CD-ima su i brojni narodnjaci. Neki dan dogodio mi se najbolji trenutak u životu - na svom štandu ugledala sam Evu Longoriu, najdražu moju "Kućanicu". Upravo je Eva, pored svilenog šala, naušnica, vrča za vino i ostalog zatražila najpopularnije izvođače s ovih prostora, a ja sam joj preporučila Cecu Ražnatović i njen DVD s Ušća, zatim Sekin novi album, kao i aktualno izdanje Tine Ivanović. Na prvi pogled nisam skužila o kome se radi i tko je došao kupovati kod mene, ali ubrzo su se pojavili paparazzi i sve mi je bilo jasno", navela je Ana.

Podsjetimo, Eva Longoria i njen suprug Tony Parker s društvom, u kojem se nalaze i glumci Amaury Nolasco te Jennifer Morrison, koja je na Twitteru obznanila kako je Hrvatska prekrasna te se sjajno provodi, unajmljenom jahtom "Ladyship" obilaze hrvatsku obalu. U petak su boravili u Malom Lošinju, potom su uživali u ljepotama Zadra, Kornata, Šibenika, Skradina i slapova Krke. Jučer su stigli u Dubrovnik. Zvijezda "Kućanica" u Hrvatsku je, osim na odmor, stigla i kao potpora svome suprugu, košarkašu San Antonio Spursa, koji će u petak, 9. srpnja, u vodičkom klubu Hacienda s hip-hop DJ-em Cut Killerom izvesti svoj "DJ Cut Killer i Tony Parker Show".
 

Zvijezda Kućanica Eva Longoria i Tony Parker boravkom u Hrvatskoj pokazali su da ne pate od svoje veličine već da uživaju u našoj obali i ponašaju se kao obični turisti.
FOTO: Eva Longoria zijevala nasred Dubrovnika



Pa tako ne pate ni od gala restorana. Svoj ručak u Dubrovniku pojeli su u jednom restoranu na Pilama gdje je Eva Longoria uzela špagete-bolonjez, a njen suprug košarkaš Tony Parker pizzu s četiri vrste sira, piše 24 sata.

Oboje su popili i sok, a sve ih je stajalo oko 150 kuna. Nisu ni zaboravili dati napojnicu, no konobar koji ih je posluživao nije htio otkriti koliko je ona iznosila. Zato je rekao kako su Eva i Tony bili jako jednostavni i ugodni za razgovor kao i da je Parker sramežljivo tražio da mu umjesto gorgonzole stave feta sir.

Longoria je navodno tijekom boravka na Skradinu :arrow: nabavila i CD-e sa srpskim cajkama za koje joj je prodavačica na štandu rekla da su najpopularniji izvođači na ovom području. Prije slapova Krke posjetili su i Šibenik, Zadar i Mali Lošin

====
Nije ni cudo sto se desava sa morem kada se tako dobro najedu.

Е, знаш што ми га баш уз јајца ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top