Na dubrovačkoj plaži pronađen mrtvac

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Na dubrovačkoj plaži pronađen mrtav muškarac

0374007.48.jpg

U moru na plaži hotela "Vis" u uvali Lapad u utorak oko 17 sati pronađen je mrtav muškarac. Uzrok smrti znat će se nakon obdukcije. Spasioc je izvukao muškarca iz mora, ali ga nije mogao oživiti.

Kako je priopćila dubrovačko-neretvanska policija, riječ je o 68-godišnjemu V.G. iz Dubrovnika. Mrtvoga muškarca primijetili su kupači, a iz mora ga je izvukao jedan od kupača.

Tamošnji profesionalni spasilac na moru pokušao ga je oživjeti, ali nije uspio.
Hina|Danas.hr
07.07.2010.

=====

Ko bi znao sto je uzro smrti? :think:
 
Е, ово је већ

Преко јего ...
Који је смисао оваквих тема ???

Прелажем да се убудуће теме бришу, а
постављачи кажњавају са С3 па ко год да је ....

Сад ће Хрвати за Црногорце,
а Црногорци за Хрвате,
а сви заједно на Србе и Аду .....​


Аман, што је много, много је !!!!​
 
Stvarno se trudite ...a ne vidim svrhe i razloga .......da limislite da cete nekog tko želidaide u HR spreciti ovim


A šta da kažeim i o ADI o mutnim i prljavim rekama o svemu što pluta dok pijete polutoplo pivo kpje je pred vas BACIO nervozan kelner dok se borite sa komarcima koji ne da vas grizu vec i u pivo uskacu:per:

No nemogu da kažemda nisambio fascinir sa svim time ....finom vecerom u restoranu Usce i sve platio toliko da sam dva puta pitao kelnera dali je pogrešio i sve uzeo u obzir što smo pojeli i popili:hahaha:

Dali trebam da ružno pišem o necemu što bi izgledalo ružno a u stvari nije i to samo zato jer je u Beogradu.............E NECU:rtfm:

jER MI JE BILO LJEPO:D
 
Stvarno se trudite ...a ne vidim svrhe i razloga .......da limislite da cete nekog tko želidaide u HR spreciti ovim


A šta da kažeim i o ADI o mutnim i prljavim rekama o svemu što pluta dok pijete polutoplo pivo kpje je pred vas BACIO nervozan kelner dok se borite sa komarcima koji ne da vas grizu vec i u pivo uskacu:per:

No nemogu da kažemda nisambio fascinir sa svim time ....finom vecerom u restoranu Usce i sve platio toliko da sam dva puta pitao kelnera dali je pogrešio i sve uzeo u obzir što smo pojeli i popili:hahaha:

Dali trebam da ružno pišem o necemu što bi izgledalo ružno a u stvari nije i to samo zato jer je u Beogradu.............E NECU:rtfm:

jER MI JE BILO LJEPO:D

Kakvi su to komarci ''pivopije'' ?Nisi još stekao imunitet na komarce,treba češće da dolaziš :mrgreen: ,kad te izujeda prvih sto komada posle više ne svrbi....:mrgreen:....
A kelner kad te upozna biće i cene niže...:mrgreen:
 
Kakvi su to komarci ''pivopije'' ?Nisi još stekao imunitet na komarce,treba češće da dolaziš :mrgreen: ,kad te izujeda prvih sto komada posle više ne svrbi....:mrgreen:....
A kelner kad te upozna biće i cene niže...:mrgreen:

Komarce sam resio i dogovorio da pređu za susedni stol za male pare :hahaha:

konobara i splav zapamtio i necu dva puta da gresim a cene su vec i ovako niske ...ne može se da dobije nešto đabe i da vredi;)

a što se tice dolaska osladilo mi se pa a volim slatko:rumenko:
 

Back
Top