Da li da mu kazem?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Da li da mu kazem?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Da li da mu kazem?

Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li da mu kazem?

zar niste vi vec ranije raskinuli???

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Nemoj mu ni reci, niti se miriti s njim. Glupo je biti s nekim ko te ne cini srecnom.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

raskinuli pa se pomirili. Nervira me to sto cu se, ako mu ne kazem za ovo, pomiriti sa njim u nedostatku zanimljivosti u zivotu. Ubilo me je to sto jednostavno nikada nije uslisio nijednu moju sugestiju.

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

NE MIRI SE!

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako ne ide ne ide... ako ne vidis vas zajednicki zivot u daaaleeekoj budcnosti stavi tacku i kreni sa nekim novim.... nije smak sveta

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

A ko kaze da ce novi naici? Gde to pise? Jel znas ti koliko lepih, pametnih, obrazovanih devojaka nema momka? Necu ni da nacinjem tu temu. Moje pitanje je bilo da li da mu kazem za prevaru i na taj nacin konacno zavrsim sa njim?

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio Milena26
    A ko kaze da ce novi naici? Gde to pise? Jel znas ti koliko lepih, pametnih, obrazovanih devojaka nema momka? Necu ni da nacinjem tu temu. Moje pitanje je bilo da li da mu kazem za prevaru i na taj nacin konacno zavrsim sa njim?
    Pa sta i da ne naidje. Bolje biti sam nego s nekim ko ti siluje mozak (d1 ovo je tvoj izraz, ja ukrala ops: )

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa nije ti ljubav prica o vrabcu i golubu... radije bi bila u braku sa nekim koga ne volis nego sama?... sto?... zbog komsija?.... strasno!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ma briga me za komsije nego se zamislim pa zapiam da li ja mozda filozofiram i trazim dlaku u jajetu ali svi vec na forumu znaju za moj problem sa nekupovanjem poklona, sa neupoznavanjem nikoga od njegove porodice, sa time da me nikada nije vodio kod sebe nego da stalno on dolazi kod mene i da i seks uvek imamo kod mene.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kratko i jasno>>> reci mu

the end

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

...devojko mani ga.
    Raskid znači raskid.Učini to sebi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Samo mi jos reci sta da kazem sebi da se opravdam i kako da zivim sa tim da sam nekoga namerno i svesno povredila?

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Samo mi jos reci sta da kazem sebi da se opravdam i kako da zivim sa tim da sam nekoga namerno i svesno povredila?
    Izvini Milena ali stvarno si smesna.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

zasto zaboga?

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

gledaj na to kao na "nisi njega povredila vec si sebe spasila", tj. ako vec nemas mooda da ponovo krenes sama u zivot i da rizikujes princa na belom konju i stolicu u mracnom kutku izmedju cetiri zida, tvoje priznanje ce valjda zacementirati ovu pricu...

uostalom, poznajuci musku sujetu, vece su sanse da se vrati kako bi dokazao da je baja i slicna silovanja mozga :wink:

Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Zbog tih situacija u koje upadas. Ti prosto izmisljas problem.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

nemoj da ga lazes!

ako ga nisi prevarila onda mu nemoj lagati da jesi!

lepo mu objasni da ne mozes vise da budes sa njim, da hoces da se to sa vama zavrsi za svagda i gotovo!!!!!!!!!!

ako ga budes slagala, oteraces ga od sebe ali neces iz te veze izaci chista a to verovatno ne bi volela...

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Milena potpuno te razumem nije lako kada se ponovo zaljubis a pored sebe vec imas nekoga.Mislim da netreba da se miris sa nji ako osecas da on nije taj ali mu reci istinu bice ti lakse nego da sve to cuvas u sebi.Veruj mi lakse je patiti jedan dan nego ceo zivot.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Joooj, ja sam vec duuuugooo u vezi i dva puta sam imala vrlo slican problem. Ni slucajno, ali ni slucajno, nemoj da mu kazes. Ako to uradis gotova si. Prvo ce da se duri, a onda ce kao da oprosti, pa ces ti onda popustiti, pa ste onda opet zajedno i on je divan, ali ne zadugo, pa onda ti njemu pocnes da prebacujes sve sta ti smeta, a on tebi kako si ga prevarila... I to ti je vrzino kolo.

Ako hoces bas taj kraj da zacementiras, ima jos ruznog nacina ophodjenja prema nekome, ali bolje nemoj. Nemoj da se spustas na njegov nivo, ti znas ko si i koliko vredis i znaj BOLJE UZASAN KRAJ NEGO UZAS BEZ KRAJA!!!

Napisi na papir sve razlogr zasto ga ostavljas, pa kad god ti padne na pamet da ga pozoves a ti izvuci taj papir i citaj!

Primećen član bebidoll (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ma briga me za komsije nego se zamislim pa zapiam da li ja mozda filozofiram i trazim dlaku u jajetu ali svi vec na forumu znaju za moj problem sa nekupovanjem poklona, sa neupoznavanjem nikoga od njegove porodice, sa time da me nikada nije vodio kod sebe nego da stalno on dolazi kod mene i da i seks uvek imamo kod mene.
    "Upoznao vas je sa svojom porodicom: najređa je varijanta da vas prvo upozna sa svojom porodicom. Ono što je povoljno u celoj stvari jeste to što je muškarcima često teško da odbace devojku koja se sviđa njihovoj porodici tako da, ako vas je prvo sa njima upoznao, znači da je veoma zagrejan za vas."

zasto bi mu ista pricala kada i sama vidis da nije vredan. sta ce ti takav muskarac??

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ja ga zaista jesam prevarila pre jedno godinu dana, nije bilo seksa u toj prevari i sa tim tipom sam se videla samo dva puta ali ipak. Treabce mi mnogo snage da vidim gde sam i sta sam. DOdatan problem ej to sto sam pocela da raidm, na neki nacin sredila svoj zivot, imam decka, posao, i td. as ipak se ta moja veza nekako srusila i propala i sad vidim da on nikada nece promeniti svoje ponasanje. Sad sam citala svoju temu iz jula, gledala sam odgovore svih dobrih ljudi sa ovog foruma koji su mi posvetili svoje vreme i napregnuli mozak da mi pomognu da izadjem iz ovog uzasa od veze. Ne kazem da u vezi nije bilo lepih trenutaka ali dokle vise da molim za poklone, da se ne osecam kao devojka jer spavamo kod mene, on najvise voli da dodje kod mene jer nekada kaze da je bolje da sedimo tu nego da idemo u grad na pice, da me nikada ne odvede kod sebe.....

Početnik
    Učlanjen
    16.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

milena veruj mi mnogo je bolje preseci taj problem i znati na cemu si nego sedeti na dve stolice to moze da bude opasno.svak ima po neko misljenje dok mu se takva stvar nedesi.onda je najteze.ako si prema decku uvek bila iskrena nije fer da ga sada lazes.ako mu kazes istinu bolece ga to sto si mu rekla a ako ga slazes vise ce ga boleti laz nego sama istina

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Upravo sam se posvadjala sa deckom i raskinula sam sa njim. Uzrok tome je moje neprestano ponavljanje gresaka oje on pravi a za sve vreme, 1,5 godina, on nijednu nije promenio. Mnogo mi je tesko zbog toga, jako sam nesrecna i cmizdrim ali nemam nameru vise da trpim, zaista. Da li da mu kazem da sam ga prevarila jednom (nisam spavala sa tim tipom, nisam ga posteno ni prevarila zapravo) jer znam da mi to ne bi oprostio a onda bih bila sigurna da se necemo pomiriti jer smo se posle svake od bezbroj svadja uvek mirli? Molim vas za odgovor.
    Koji put?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Savet - nadji drugog!!!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu