Dobar zet-snaja

HappyFuneral

Domaćin
Poruka
4.544
Postoji jedna jevrejska poslovica koja kaze:

"Kako momak koji nije dovoljno dobar da bi ozenio moju cerku, moze da bude otac najboljih unuka na svetu?"

Koliko se vama mesaju roditelji u izbor, ili ako imate decu, koliko im se mesate u vezu?
 
Eh sad, prica je jako komplikovana. Postoje ljudi kojima niko nije dobar za njihovo dete. Cist primer je moj ujka cija majka mrzi sve njegove cure... I sa ovom zadnjom je uspela da se pokaci... -.- Btw, buduca ujna mi izgleda fenomenalno, kada dodju kod mene grizem pesnicu maltene :mrgreen: Da se vratim na temu. Ako se vec radi o zrelim ljudima tima 21+, posto ljudi sa 18 ocito nisu dovoljno zreli :mrgreen: ovo govorim na sopstvenom primeru, mislim da ljudi nebi trebali da se mesaju u izbor partnera svoje dece, neka oni sami odluce. ;)

Toliko od mene. ;) E da! I pesmica za kraj!

 
u izbor se nisu mesali niti bih ja to dozvolila alnaravno kad vec postanu zetovi ili saje odmah t krece druga prica koja se nastavlja na svekrvama u slucaju zena a onu drugu temu i nemamo...cini mi se da muskarci to vise drze u sebi pa zato nemamo temu o tastama ...:)
 
Postoji jedna jevrejska poslovica koja kaze:

"Kako momak koji nije dovoljno dobar da bi ozenio moju cerku, moze da bude otac najboljih unuka na svetu?"

Koliko se vama mesaju roditelji u izbor, ili ako imate decu, koliko im se mesate u vezu?
Не мешају се у моје изборе. И нису никад. Пуштали су ме и да треснем на земљу. И хвала им на томе.:)
 
u pricnipu mi se niko ne mesa tipa da mi kaze "moras vako ili nako" niti moji, niti njegovi. savet saslusam, ali na meni je da odlucim sta i kako.
e sad, kakva cu biti tasta/svekrva (a bicu i jedno i drugo) to vetj ne znam. bilo bi idealno da me pod stare dane smeste u neki dom penzionera na ibici pa da me obilaze tamo dva puta godisnje :zcepanje:
 
moji su se, bogami, mešali i to žestoko....sada više ne, ali - prošlo je 20 godina, pa se slegla prašina.
da li se mešam deci? teško da bih uspela u tome....mogu da kažem svoje mišljenje, ali da nešto sprečavam - ne mogu.
 
...ne mašam se...držim se stare poslovice..sam pao sam se ubio...ne naravno
u bukvalnom smilu..pu,pu..

...sreća pa su napravile dobar izbor i izabrale, dobre, vredne i čestite momke
za svoje buduće saputnike kroz život....njima dobro, meni još bolje....

...moje jedino mešanje je da dam savet ako ga traže...i to bi bilo to...
 
Ja sam dosloce rekla mojim zetovima da ih nikad necu voleti kao moje cere:rumenko:
I da mi nikad nece biti dobri:zcepanje:
Jer sam jako ljubomorna na svoju decu i posesivna:heart:
Ali se divno slazemo samo zato sto smo iskreni i sto se postujemo medjusobno.
Ma imam divne zetove. Ali sto mi je mladja cera baksuz:rotf:
E tog coveka unapred zalim najiskrenije
 
Nisu se mesali, ali su uvek slobodno iznosili svoje misljenje,bilo ono lepo ili ruzno.
Ja sam uvek bila u stanju da ih saslusam, cak iako mi se ne dopadne to sto oni kazu.
Ustvari, kada sam bila mladja ( znate one lude godine) moji roditelji su imali jednu jako dobru foru( bar za mene).
Oni meni uvek kazu sta misle. Cak i onda kada ja necu da ih saslusam. Oni mi kazu. Nista ne brane, ne sprecavaju ne mesaju se, ali izraze svoje misljenje.
Ja ih cujem ,ali ne voljno. Onda, meni to ostane u glavi, pre ili kasnije se setim(posebno ako je neko lose iskustvo u pitanju) i tako su me lukavo na ucili da ih uvek saslusam;)
 
Dobro, zbunio me je tvoj (stari) avatar. Ovaj sad objasnjava mnogo stvari. :)

E, onda da preformulisem pitanje-kakva je situacija tamo sto se tice mog opredeljenja (verujem da znas, iako ne zivis tamo)? :) Tvoj stav mi se svideo. ;)
 

Back
Top