nemam s kim...
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: nemam s kim...

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano nemam s kim...

Mozete li da poverujete ...nemam s kim da idem na putovanja o kojima sanjam...radi se o egzoticnim mestima za koja mi je neophodno "adekvatno" drustvo ,kao npr.madivi,sejseli...Zelja mi je da upoznam nekog coveka koji ima ista interesovanja kao i ja i koji je u mogucnosti da ista priusti (sebi ne meni jer ja sam u prilici da mogu ).Zna li neko od vas nekog s kim bih ja mogla ostvariti svoje snove ). Bez zezanja ...smesno i glupo zvuci ali...pomagajte!!!

aleksa80
    Guest

Podrazumevano

U istoj smo situaciji .. i ja hocu da idem na karibe, maldive itd, medjutim niko od prijatelja nema lovu ni za tursku a kamoli za karibe ... a ne bih da idem sam

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano nemam sa kim

Konacno neko da se javi .Ako imas stvarno isti problem kao i ja onda znas kako mi je ...Planirala sam da Novu docekam na Maldivima ali kako...? Nije problem krenuti na put sam ali ne i na neko egzot. mesto,zar ne?

aleksa80
    Guest

Podrazumevano Re: nemam sa kim

u potunosti te razumem .. evo ja sam mislio da docekam novu godinu na arubi ili negde na istochnim karibima, medjutim ukoliko ne nadjem nekog sa kim bih mogao da odem, ostajem u srbiji .. ili idem kako treba ili ne idem uopshte

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano nemam sa kim...

Muke nase niko ne zna ...hahaha...ja sam htela najpre da uplatim veliku juznoamericku turu preko "kontikija" ali ne mogu zbog posla toliko slobodnih dana da uzmem (24 dana)...sad se mislim izmedju maldiva i kube ...ili mexiko .
    ja i ako nadjem nekog ko bi putovao sa mnom imam problem opet, jer ne mozemo da se "poklopimo" sa slobodnim danima i eto opet problem .

aleksa80
    Guest

Podrazumevano Re: nemam sa kim...

Evo ja mogu da uzmem slobodne dane kada hocu

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano ok

Pa onda preostaje samo da se dogovorimo kad i gde idemo?

aleksa80
    Guest

Podrazumevano Re: ok

Citat Original postavio malenaaaaa
    Pa onda preostaje samo da se dogovorimo kad i gde idemo?
    Kako cemo da se dogovorimo na forumu ili private ?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Dvoje su se tako smuvali !

aleksa80
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Milojko Vasic

Dvoje su se tako smuvali !
    hahaha

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano hm...

Pozdrav za Milojka uz pitanje da li zelis i ti sa nama ?Sto se "muvanja" tice, mislim da je "aleksa80" previse mlad za mene ali nikad se ne zna .Salim se ...meni je potrebno drustvo za putovanje ,a ne i ljub. partner ...
    Aleksa,javi se na moj mail ako hoces : anam_bar@yahoo.com
    Pozadrav od jedne Ane .

aleksa75
    Guest

Podrazumevano cccc

mnogo ste mi jadni kada se muvate preko foruma

Veoma poznat limunada (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    646

Podrazumevano

posaljite nam razglednicu... :?

lonesailor
    Guest

Podrazumevano

Jbte pa to i nije neka muka. Lako ces ti naci nekoga da sa tobom sedne u avion i ode na takvo putovanje, ma u najgorem slucaju uvek mozes da snosis komplet troskova (mada ja prosle godine na takvu ponudu za Tunis ne dobih ni jedan jedini odgovor :shock: )

Al objasni ti meni kako ja da nadjem nekoga ko bi sa mojom malenkoscu otisao na ista ta egzoticna mesta ali ......
    Prvo zasukao rukave da nacinimo jedan camac sa belim jedrom a onda provedemo ihihi meseci putujuci do tamo istim tim plovilom

Ratnik_Svetlosti
    Guest

Podrazumevano

hocu i ja!!!

Domaćin Mr.Shishmish (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

U jeeeeeeeee
    Ja ni pasosh nemam !!!

Početnik
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nemam s kim...

Citat Original postavio malenaaaaa
    Mozete li da poverujete ...nemam s kim da idem na putovanja o kojima sanjam...radi se o egzoticnim mestima za koja mi je neophodno "adekvatno" drustvo ,kao npr.madivi,sejseli...Zelja mi je da upoznam nekog coveka koji ima ista interesovanja kao i ja i koji je u mogucnosti da ista priusti (sebi ne meni jer ja sam u prilici da mogu ).Zna li neko od vas nekog s kim bih ja mogla ostvariti svoje snove ). Bez zezanja ...smesno i glupo zvuci ali...pomagajte!!!
    Cao,
    Nije smesno i ne zvuci glupo, bar onome ko razume ili je bio u slicnoj situaciji. I ja sam za putovanja ali za neke blize destinacije. Volela bih da prodiskutujemo o potencijalnim vremenskim opcijama. Mozda i skockamo nesto, a mozda vec i imas nesto konkretno... Pozdrav.

malenaaaaa
    Guest

Podrazumevano nemam s kim

Marija,ako imas neki predlog -izjasni se .Gore sam napisala i svoj mail pa ako zwelis javi se na private .Pozdrav

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano

Ma to uospte nije glup predlog, naprotiv, i ja trazim srdnu dusu za tako nesto ali moj se slucaj razlikuje u tome sto ja zelim da odem negde na duze vreme, tursiticko putovanje od 10-15 dana je suvise kratko za mene.

Ja sam vec pripremio put za J. Ameriku, tacnije Chile i Argentinu. Samo cekam jos neke stvari da dodju na svoje mesto i onda palim.

Slične teme

1. Nemam
    Autor kalis u forumu Svaštara
    Odgovora: 249
    Poslednja poruka: 01.05.2010., 23:32
  2. ja nemam pojma a vi ???
    Autor banovan korisnik u forumu Web dizajn
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 02:05
  3. KAD VOLIM .....a nemam gde...
    Autor DjuraMornar u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33