Travel&living

breakfast

Zainteresovan član
Poruka
462
Jel neko gleda?
jel primecujete razliku u njihovim i nasim reality emisijama?

Gledala sam sad neku emisiju o tetoviranju. koji bi nas kanal pustao to rekla bi neki,evo moja komsinica,narkomanska emisija:? Neki decko je tetovirao kackavalj jer je postao osetljiv na laktozu pa mu mnogo nedostaje. ima i godine ispod od kad do kad je jeo kackavalj, kaze kao da je izgubio prijatelja, zeli da ga nosi sa sobom,hahha
kod nas bi tetovirali mozda imena i krstove.ili bi ipak neko istetovirao sarmu i postao junak nacije.

ima i neka emisija o patuljcima..daje li se kod nas prostor na televiziji nekim malo drugacjim ljudima?
Da:( pre neki dan u nekoj emisiji o vencanicama, svadjaju se mama i cerka oko cene, mama ne bi dala vise od 3000$ ali cerka zapela za neku vencanicu od 7800$. brate kod nas za te pare vencaju ljude za 48h celu rodbinu nahrane nopoje i posalju mladence na medeni mesec.
Ne znam koji nas termin da napisem za reality shows..
 
Jel neko gleda?
jel primecujete razliku u njihovim i nasim reality emisijama?

Gledala sam sad neku emisiju o tetoviranju. koji bi nas kanal pustao to rekla bi neki,evo moja komsinica,narkomanska emisija:? Neki decko je tetovirao kackavalj jer je postao osetljiv na laktozu pa mu mnogo nedostaje. ima i godine ispod od kad do kad je jeo kackavalj, kaze kao da je izgubio prijatelja, zeli da ga nosi sa sobom,hahha
kod nas bi tetovirali mozda imena i krstove.ili bi ipak neko istetovirao sarmu i postao junak nacije.

ima i neka emisija o patuljcima..daje li se kod nas prostor na televiziji nekim malo drugacjim ljudima?
Da:( pre neki dan u nekoj emisiji o vencanicama, svadjaju se mama i cerka oko cene, mama ne bi dala vise od 3000$ ali cerka zapela za neku vencanicu od 7800$. brate kod nas za te pare vencaju ljude za 48h celu rodbinu nahrane nopoje i posalju mladence na medeni mesec.
Ne znam koji nas termin da napisem za reality shows..

Pa sve ove nase realiti emisije su ti uvezene sa zapada. I veliki brat i farma i sva ostala sra.nja.
 
pa sto nismo uvezli ovu emisiju gde se kao takmice u pravljenju troti ?
kod nas je popularno to kuvanje na tv-u ali opet ne stave da se takmice u tome kao na stranim kanalima nego dovuku neku bajatu javnu licnost da prica cime on puni stomak.
Mislim da je kod nas poblem u voditeljima mozda.o svega mi u tome je.. Mozda bez njih reality moze da bude i sasvim ok, na ovom travel&living ima par dobrih.
 
Jel neko gleda?
jel primecujete razliku u njihovim i nasim reality emisijama?

Gledala sam sad neku emisiju o tetoviranju. koji bi nas kanal pustao to rekla bi neki,evo moja komsinica,narkomanska emisija:? Neki decko je tetovirao kackavalj jer je postao osetljiv na laktozu pa mu mnogo nedostaje. ima i godine ispod od kad do kad je jeo kackavalj, kaze kao da je izgubio prijatelja, zeli da ga nosi sa sobom,hahha
kod nas bi tetovirali mozda imena i krstove.ili bi ipak neko istetovirao sarmu i postao junak nacije.

ima i neka emisija o patuljcima..daje li se kod nas prostor na televiziji nekim malo drugacjim ljudima?
Da:( pre neki dan u nekoj emisiji o vencanicama, svadjaju se mama i cerka oko cene, mama ne bi dala vise od 3000$ ali cerka zapela za neku vencanicu od 7800$. brate kod nas za te pare vencaju ljude za 48h celu rodbinu nahrane nopoje i posalju mladence na medeni mesec.
Ne znam koji nas termin da napisem za reality shows..

Na travel&living-u mozes svasta da vidis, kanal je super. Ovi nasi nista takvo nebi prikazivali. Mada, posto su ukrali Velikog brata i Farmu, ukrasce i jos koju emisiju. To nista nece cudno.
 
Kanal jeste poseban:ok: i ima neobične emisije, ali nikako da uhvatim programsku šemu, tako da ništa ne uspevam da odgledam od početka do kraja, nego sve nekako usput:whistling:. Ono što sam videla prilično je zanimljivo.
 
Kao i na ostalim stranim kanalima, dosta ima repriza.
Inače čula sam, ne bih da izgleda kao trač, Džon je ostavio Kejt (ko zna znaće na koga mislim).

Istina je za Dzona i Kejt, gledala sam pre par nedelja intervju sa njom. On je sada sa nekom drugom koja je dolazila kod njih u kucu. Ako se dobro secam Kejt ju je dovela i upoznala sa Dzonom, naravno tada su jos uvek bili zajedno. Tako nesto ide prica...
 
Poslednja izmena:
ja nažalost nemam taj kanal, moj provajder kablovske se nije smilovao da ga uvrsti u osnovni paket, morala bih da se otvorim za neke digitalne varijante što moj novčanik ne trpi... ogrebem se kad odem u goste za miami ink, rezanje debelih, i emisije o onoj nesrećnoj dečici koja se takmiče na izborima za mis (a onda se nedeljama nerviram zbog njih)...
 
Grozan kanal!
Nesto najgore sto sam ikada video!
Par puta sam pogledao par emisija, i ostao...ZGROZEN!

Prvi put sam gledao neko decje takmicenje za miss, i ostao zacudjen kako centar za socijalni rad onim debilnom roditeljima ne oduzme onu decu! Pa ono je zesce zlostavljanje dece. Neka mala devojcica kmeci, dok joj debilna keva depilira noge i prska je nekim sprejom po kosi! WTF??? A tek oni roditelji, 99 posto ima preko 100 kila! Stoka!

Zatim, naleteo sam na kineza, belkinju i osmoro mesanaca, i nakon 5 min. skapirao da je sve izrezirano, a i ne mogu da skapiram ljude kojima je toliko dosadno, koji nemaju zivot, pa ga provode gledajuci ono ispiranje mozga!

I na kraju, LA ink majami sta vec... sta? svako ko dodje za tetovazu, kaze da je radi sa razlogom, te nekome crko ker, te neko ima rak, te neko radi tetovazu nekog znaka jer ga to zaboga podseca na nekoga koga je davno izgubio itd... Bezveze... A i oni ljudi su kao u nekom urban fazonu, jedu gov.na itd... Jednom recju

NJESRA
 
Grozan kanal!
Nesto najgore sto sam ikada video!
Par puta sam pogledao par emisija, i ostao...ZGROZEN!

Prvi put sam gledao neko decje takmicenje za miss, i ostao zacudjen kako centar za socijalni rad onim debilnom roditeljima ne oduzme onu decu! Pa ono je zesce zlostavljanje dece. Neka mala devojcica kmeci, dok joj debilna keva depilira noge i prska je nekim sprejom po kosi! WTF??? A tek oni roditelji, 99 posto ima preko 100 kila! Stoka!

Zatim, naleteo sam na kineza, belkinju i osmoro mesanaca, i nakon 5 min. skapirao da je sve izrezirano, a i ne mogu da skapiram ljude kojima je toliko dosadno, koji nemaju zivot, pa ga provode gledajuci ono ispiranje mozga!

I na kraju, LA ink majami sta vec... sta? svako ko dodje za tetovazu, kaze da je radi sa razlogom, te nekome crko ker, te neko ima rak, te neko radi tetovazu nekog znaka jer ga to zaboga podseca na nekoga koga je davno izgubio itd... Bezveze... A i oni ljudi su kao u nekom urban fazonu, jedu gov.na itd... Jednom recju

NJESRA

A ti smatras da se ljudi inace tetoviraju bez nekog spec razloga onako usput sa pijace ako im ostane kusur ?? ne razumem sta je tu bezveze sto svako ima svoju pricu.
meni je bezveze kad neko dodje i kaze hteo bih da istetoviram nogu dajte nesto sto je popularno.

Cula sam da je jedna zena donela sendvic na kom joj se ukazala devica marija da ga istetovira, carica.:lol:

Nego nece valjda da budu sarah palin fazon...nemoj da ti smeta sto su kao urabni.
 
buduci da je tetovaza najcesce do kraja zivota, logicno je da ce osoba odabrati nesto sto joj znaci
nema svak para da ide pod laser kasnije,
niti je to ni do kraja uspjesan a daleko od prijatan proces i cesto ga je potrebno pokriti novom tetovazom da bi bilo ok

druga stvar sa onim sezonskim, naljepnicama i sl. crtezima koje svaka cica nosi kako koja moda dodje/prodje
 

Back
Top