Čisto statistički (gay)

how much?

  • 0

  • 1-2

  • 3+

  • samo slutim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
За 4 особе знам поуздано, од тога ми је једна баш блиска другарица ;) Оних што су би имам за извоз као и познаника који су наводно геј али нисам са њима причала о томе.
 
...poznajem dvojicu...jednog od malena, bio je cak u mladosti sa nekim devojkama u duzim i kracim vezama i onda ode u Italiju na studije he....na drugoj godini se preobratio covek u suprotnost, otkrio sebe...sada zivi sa momkom u Italiji...

Drugi je od malena znao sta je...super djak tada, sjajan student sada, ima duze svoju ljubav...

Sto se zena tice samo slutim, ne znam pouzdano ali onih bi varijanti mislim da ima dosta...ili mi se samo cini, ne znam tacno...
 
Nijednog.
Znam devojku koja je probala varijante sa drugim devojkama, al' je i dalje zainteresovana za muskarce...
A imam i drugara koji mi se poverio da mu se jedno vreme 'dizao' na druga sa treninga... al' van tog izuzetka je str8.
Shta znam, valjda ih ima josh, al' se veshto kamufliraju i plashe okoline..

Edit: Setih se, negde u 4. osnovne bili smo na izletu, i drugar naleteo na 2 drugarice iz odeljenja kako se 'maze' u grmlju... prijavio ih uciteljici, podrazumeva se... koji je to skandal bio :hahaha: :hahaha:
 
Nijednog.
Znam devojku koja je probala varijante sa drugim devojkama, al' je i dalje zainteresovana za muskarce...
A imam i drugara koji mi se poverio da mu se jedno vreme 'dizao' na druga sa treninga... al' van tog izuzetka je str8.
Shta znam, valjda ih ima josh, al' se veshto kamufliraju i plashe okoline..

Edit: Setih se, negde u 4. osnovne bili smo na izletu, i drugar naleteo na 2 drugarice iz odeljenja kako se 'maze' u grmlju... prijavio ih uciteljici, podrazumeva se... koji je to skandal bio :hahaha: :hahaha:
kakav debil,mesto da uleti..cc e to preba istrebiti
 
dolph-lundgren-flat-top-rocky.jpg


...kakav je ovo mamlaz jeote...:lol:
 

Back
Top