Nije sve u seksu

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Sta ljudi pokusavaju dokazati tom izjavom? :roll:
Ako muskarac ili zena nisu dobri u seksu mogu opstati zajedno?
Da li je to cista zabluda ili zaista postoje parovi koji uzivaju zajedno, a da se ne ebu uopste, pa kao nije sve u seksu :confused:
 
Sta ljudi pokusavaju dokazati tom izjavom? :roll:
Ako muskarac ili zena nisu dobri u seksu mogu opstati zajedno?
Da li je to cista zabluda ili zaista postoje parovi koji uzivaju zajedno, a da se ne ebu uopste, pa kao nije sve u seksu :confused:

ko i uvek foliranje...
...ljubav podrazumeva i seks...
...ako nema seksa, nestaće i ljubavi...
...nije zabluda, jer da bi bila zabluda neko mora da poveruje u to...a u to danas niko ne veruje...
 
Ima svašta. Bio sam u prilici da slušam neki razgovor između u to vreme mladih bračnih parova o terminu rađanja dece , koja su u to vreme hvala bogu bila na putu. I tako popila se koja, i sad jedna gospoja navali na moju ženu a kad joj je termin , pa koji je to datum i sve u tom kontekstu. Moja žena joj odgovori okvirno po pitanju termina, ******* ko će ga znati kad smo napravili bebu, jelte. I već pomenuta gospoja ponosno saopšti da se ona porađa tad i tad i tačka. Ja kavim me Bog ludog stvorio ni pet ni šest odgovorim da normalno i mora da zna kad će se porađa kada se j....e jednom godišnje.
Ova se nije dala zbuniti nego odgovori da ona nema vremena za te gluposti i da je ona poslovna žena i da stoga seks dolazi u obzir samo za vreme godišnjih odmora i praznika?! Mrtva ladna to reče, onaj njen siroma samo menjao farbu.Šta reći, osim da nas ima raznih.
 
Sta ljudi pokusavaju dokazati tom izjavom? :roll:
Ako muskarac ili zena nisu dobri u seksu mogu opstati zajedno?
Da li je to cista zabluda ili zaista postoje parovi koji uzivaju zajedno, a da se ne ebu uopste, pa kao nije sve u seksu :confused:

ali imao jedan par, kad sam ja bila u srednjij,
2 god.zajedno a nisu se sexali.
i sad mi ih svi zezali jer nam čudno bilo da to tvrde.
čak neki njega nazivali i pederom
posle se ispostavilo da je stvarno tako bilo.
nisu imala deca gde, a i taj dečko nije baš čitav.
sad kad su na faxu, ne prestaju koliko sam mogla da čujem... :D

a za ovo nije sve u sexu, možda neko mudar hteo ženama da kaže da se ne
udaju za prvu poveću kitu koja naidje, nego da gledaju i druge osobine tog čoveka i obratno. ;)
 
Pa ne može bez sexa, makar prosečnog, ja bih se uvek pitao a šta da sam oženio neku drugu s kojom sam imao ok sex, ne bi ceo život bio osuđen na ispodprosečan s.
A da mora da bude dobar...pa ne znam, pre svega za dugu vezu je važno da nije baš loš, da partneri ne traže
druge s. partnere sve vreme i da samo na to misle, da im to ne postane opsesija.
 
Sta ljudi pokusavaju dokazati tom izjavom? :roll:
Ako muskarac ili zena nisu dobri u seksu mogu opstati zajedno?
Da li je to cista zabluda ili zaista postoje parovi koji uzivaju zajedno, a da se ne ebu uopste, pa kao nije sve u seksu :confused:
Pokusavaju dokazati da ima i drugih stvari koje cine vezu, ili zele da kazu kako su imali i vezu sa dobrim sexom, ali je partner ispao kreten, tako da, sta im vredi... :)
A da nemaju sex uopste, pa to nije veza, to je platonska ljubav, ja verujem da se moze jako voleti platonski, ali ne bih to nazvala vezom.
 

Back
Top