Srbi i hrvati ?

ovi hrvati gotive dodika ,e sad ako su pametni ,kao sto nisu ...videcemo ,mada mislim da ce oni opet protiv srba ,iako nemaju racunicu iz toga ,ic cistog straha ce se okrenuti protiv nas.Osim ako se nisu opametili
Па не питају се они, већ они који су им направили државу. А тима не одговара да постоји српска држава западно од Дрине.
Хрвати ту служе само као топовско месо.
 
Ima li sanse da se srbi i hrvati u bosni sloze ,preti im opasnost od istog neprijatelja ...?Sta mislite

Hrvati svoju djecu odvode iz fbih i upisuju u škole u RS-u, Muslimani im biraju člana predsjedništva iz reda hrvatskog naroda, sve više su obespravljeni u fbih. O trećem entitetu Muslimani ne žele ni da čuju, Srbi nemaju ništa protiv.

Sada Hrvati nek biraju kako da najbolje zaštite svoja prava u bih.

:neutral:
 
Ček, znači Srbija će dobiti Hrvatsku posle eventualnog bankrota Hrvatske, što ****** junače onda nije Hrvatska dobila Srbiju devedesetih kada je Srbija bila apsolutni bankrot?!?!
 
Уз дужно поштовање...мени више изгледа да би Србија могла банкротирати прије Хрватске...

Srbije nema na listi..

Johnny Štulić iz Hrvatske je otišao na samom početku devedesetih, a već 25 godina živi u u malom mjestu nadomak Utrechta u Nizozemskoj gdje radi kao prevoditelj i "piše na književnom srpskom jeziku". Opće je poznato da se Štulić ograđuje od svega što ga veže za bivšu državu, te da i dalje u širokom luku izbjegava medije s prostora bivše Jugoslavije. Još 2005. godine Štulić, koji Hrvatsku blati na svakom koraku, govorio je kako mu hrvatska putovnica nije potrebna.


Nemam se gdje vratiti


"Nemam pasoš, nemam novac i nemam se gdje vratiti. Imao sam jugoslavenski i istekao mi je. Jugoslavije više nema, to je isto kao kad se rodiš i kažu ti: ovo ti je tata, ovo ti je mama, pošto, prema Homeru, niko ne zna kad se rodi, ko ga je rodio, bar prve tri godine. I sad ja nemam tatu i mamu i zbog toga sam sretan.", rekao je Štulić bosansko-hercegovačkom listu Dnevni Avaz i nakon pitanja ima li hrvatsku putovnicu dodao: "Ne želim je ni u ludilu".

Uvreda na račun Hrvatske iz Štulićevih usta ne nedostaje. "Nikada nisam ništa imao ni s kojom vladom. Uostalom, što me stalno petljate s Hrvatskom? Hrvata ionako nema barem 600 godina. Što uostalom znači biti Hrvat i koji je to duh specijalni hrvatski? (...) Druga stvar je – ja nemam ništa s Hrvatskom! Oni rade kriminal, a ne ja. Duguju mi, otprilike, 12 milijuna eura", rekao je pjevač za Slobodnu Dalmaciju. Osim na hrvatsku vladu okomio se i na Croatiu Records, izdavačku kuću za koju tvrdi da ga je pokrala
 
Srbije nema na listi..

Johnny Štulić iz Hrvatske je otišao na samom početku devedesetih, a već 25 godina živi u u malom mjestu nadomak Utrechta u Nizozemskoj gdje radi kao prevoditelj i "piše na književnom srpskom jeziku". Opće je poznato da se Štulić ograđuje od svega što ga veže za bivšu državu, te da i dalje u širokom luku izbjegava medije s prostora bivše Jugoslavije. Još 2005. godine Štulić, koji Hrvatsku blati na svakom koraku, govorio je kako mu hrvatska putovnica nije potrebna.


Nemam se gdje vratiti


"Nemam pasoš, nemam novac i nemam se gdje vratiti. Imao sam jugoslavenski i istekao mi je. Jugoslavije više nema, to je isto kao kad se rodiš i kažu ti: ovo ti je tata, ovo ti je mama, pošto, prema Homeru, niko ne zna kad se rodi, ko ga je rodio, bar prve tri godine. I sad ja nemam tatu i mamu i zbog toga sam sretan.", rekao je Štulić bosansko-hercegovačkom listu Dnevni Avaz i nakon pitanja ima li hrvatsku putovnicu dodao: "Ne želim je ni u ludilu".

Uvreda na račun Hrvatske iz Štulićevih usta ne nedostaje. "Nikada nisam ništa imao ni s kojom vladom. Uostalom, što me stalno petljate s Hrvatskom? Hrvata ionako nema barem 600 godina. Što uostalom znači biti Hrvat i koji je to duh specijalni hrvatski? (...) Druga stvar je – ja nemam ništa s Hrvatskom! Oni rade kriminal, a ne ja. Duguju mi, otprilike, 12 milijuna eura", rekao je pjevač za Slobodnu Dalmaciju. Osim na hrvatsku vladu okomio se i na Croatiu Records, izdavačku kuću za koju tvrdi da ga je pokrala

јел ти мене мало....зезаш?
какве везе има Штулић са овим? :mrgreen:
 
јел ти мене мало....зезаш?
какве везе има Штулић са овим? :mrgreen:

Nema direktne veze-ali istina je da su Hrvati nestali posle turskih osvajanja..
Dalmatinci-Neretvljani -Slavonci-Zagorci-Sokci--Istrijani..nikada nisu bili Hrvati..
To pokazuje detaljna karta Evrope..843 godina..

http://upload.wikimedia.org/wikiped...re_carolingien_au_Traité_de_Verdun_en_843.JPG

Dobili su drzavu na silu 90-tih godina-idu u bankrot-vreme je pokazalo da je to neodrziva tvorevina..
 
Ček, znači Srbija će dobiti Hrvatsku posle eventualnog bankrota Hrvatske, što ****** junače onda nije Hrvatska dobila Srbiju devedesetih kada je Srbija bila apsolutni bankrot?!?!

Mico, ne ***********. Prvo, tad je bila Jugoslavija, a ne Srbija. Imali smo i parazita na ledjima. Drugo, tesko da ce neko sa ovim prostorima videti bankrot Srbije. Trece, bolje ti je misli o svom budzetu sad, kad Sarica vise nema. 'Ajd ti, polako...
 
Bliži su Eu.
To znači da smo mi ipak u blagoj prednosti.

:lol:
како се узме

Nema direktne veze-ali istina je da su Hrvati nestali posle turskih osvajanja..
Dalmatinci-Neretvljani -Slavonci-Zagorci-Sokci--Istrijani..nikada nisu bili Hrvati..
To pokazuje detaljna karta Evrope..843 godina..

http://upload.wikimedia.org/wikiped...re_carolingien_au_Traité_de_Verdun_en_843.JPG

Dobili su drzavu na silu 90-tih godina-idu u bankrot-vreme je pokazalo da je to neodrziva tvorevina..

не причам о тим Хрватима који су нестали него о овима који се данас изјашњавају као Хрвати....
мислим да од банкрота Хрватске нема ништа....
 
Ima li sanse da se srbi i hrvati u bosni sloze ,preti im opasnost od istog neprijatelja ...?Sta mislite

Мислим да има.

Хрватска је продала Хрвате у БиХ у страху од Србије у меком трбуху Хрватске (независна Р. Српска).

БиХ Хрвати се на то не обазиру. Њима је од већег интереса припајање Хрватској и, за разлику од Загреба, спремни су на постојање независне Р. Српске, ако би то значило и њихово припајање Хрватској.

А опет, Р. Српској одговара постојање хрватског ентитета, јер то значи комадање ФБиХ, а самим тим и комадање БиХ на три дела.

Чисто поклапање интереса у којем су природни савезници са једне стране Бањалука и БиХ Хрвати, а са друге стране Загреб и бошњачко Сарајево.
 

Back
Top