Dosadaaaa

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Vec treci dan pada kisa i uuzasno je hladno. A ja mrzim i jedno i drugo pa fino lepo sedim kuci. Sta vi radite po takvom vremenu? Da preformulisem pitanje: Da li izlazite ili se ipak odlucujete za toplinu doma uz knigu, tv, komp, partnera...
 
Nina2:
Vec treci dan pada kisa i uuzasno je hladno. A ja mrzim i jedno i drugo pa fino lepo sedim kuci. Sta vi radite po takvom vremenu? Da preformulisem pitanje: Da li izlazite ili se ipak odlucujete za toplinu doma uz knigu, tv, komp, partnera...
e pa...poshto si preformulisala i ja cu
-idemo na plazu uz knjigu, tv , komp, partnera...
 
ok ok... :lol: ..ipak si ti "stari" :wink:

-hmmm....hmmmm....pa josh 2x...hmmm i hmmmm
i onda ustanem...pa se tushnem...pa malo luckam doruchak....chujem se sa dragom....e!...kada to lepo zavrshim onda sam spreman da pochnem dan...chek..chek....SUBOTA :shock:
ok...necu nikuda...SUUUUPEEEEER !!!...ostacu na gajbi....ok...sada pochinjem sa neradjenjem nichega.....mogao bih da odgledam onaj film...sve neshto zaboravim....(od gledanja drugih)....dobro...gledacu film....idem da spremim nesku klopicu pa da naranim i tastaturu (po starom principu-pola jedem-pola tastaturi dajem)...ok...gledao....mogu sada malo knjizi da se posvetim....mozda posle odem do druga....da!....pre toga cu malo odspavati...
ohhhh.....6 PM...uzas!!! :shock: :shock: prespavao sam popodne...skoro...brzo!....idem da se tushnem...neshto da jedem..pa cu videti....
super...sada mogu da idem na net malkice...posle cu gledati film...da...to cu uraditi....
gledao...gledao...gledaooo....jaoooo!...a ne...ovo je sr*nje neko...ok...idem sada do druga...posle cu se chuti sa dragom...pa da :D .....ok....necu josh da spavam....da vidimo shta ima tv-u....nishta....novo :roll: ....ok...a na netu???....pihhhh....
ok....gledacu sada onaj film...e nisam chitao knjigu...ma ok...nedelja sutra....koje vreme jeeeeee :? ....
sada cu ochistiti pishtolj pa na spavanje....taaaakooooooc......
sutra se mozda ubijem...necu!....imam superzivot...ljudi me vole.....imam josh filmova u kutiji...kupio nove pesmice....superishka...
 
Wow...ovako temeljan iskaz subotnje aktivnosti nisam ocekivala;)
E pa odoh u grad, ne vredi vise ovako! Mislim tu ovo ono...dokle bre vise ovaj komp...mislim ovo ono...grad, provod, zezanje...pa sta ako 'malo' pada kisa...taman cu upotrebiti onaj veliki suncobran sa plaze sto mi je pozajmio goodday pre neki dan..pa da, bas to cu uraditi!
See Ya! 8)
 
Eh, svi u gradu osim mene. :cry:
Ja veceras odlucila da ne odem nigde posto sam umorna. Htela da se opustim i zabavim ovde, kad ono nigde zive duse. :cry:
Bas mi je dosadno, idem da jedem od muke. :cry: :cry: :cry:
 
a štrikanje?
ono opušta a nije teško,evo ja naučila...što bi trebalo da znači da je svakom prosečnom mozgu to dokučivo.
Mošeš da ispleteš razne šalove.Šarene,jednobojne...

Super je i kao poklon...za Novu godinu :)
 

Back
Top