zenski fudbal?

Nikada ga nisam gledala uzivo, ali mislim da je skroz OK, kao i ostali sportovi u kojima su zene akteri....

Znam da kod nas nema bas puno klubova i uopste ne znam gde se u Beogradu moze videti neka zenska fudbalska utakmica....zna li neko?????
 
Mišljenje? Sve najbolje.
Na fizičkom sam jednom u prestala-sam-i-da-brojim pokušaja ubacivala loptu u koš, al' smo još jedna drugarica rođena-smotana-za-basket i ja lako uterivale loptu u gol.
 
Uzimajući u obzir građu i prirodu većine žena, mislim da fuca baš i nije najbolji sport kojim žene treba da se bave, ali nema veze !!
Raduje me što ženski nogomet nije ni blizi komercijalan i bazdušan kao muški i što ipak pruža mogućnost ženi da bude ono što i treba da bude - Žena !!
Volim da gledam kada (i kako) dame igraju, bude tu dosta lepih i zanimljivih poteza i dešavanja na terenu (i izvan) !! :D :heart:
Iskreno mi je žao što je ŽFK Spartak suviše rano ispao iz Evro takmičenja, ali važno je da Golubice, i pored jačih protivnika, nisu razočarale !! Biće još prilika za njih ... ;)

I da, navijam za sve naše KŽF i FK Rosijanku !! :rumenko:
 
Poslednja izmena:
кул су женске које знају да играју фудбал...
ипак, женственост је на првом месту (што не значи да није кул ако девојка има мишиће)
 

Back
Top