Ubica pasa
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ubica pasa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Ubica pasa

Molim za pomoc..Vec nekoliko dana pokusavam na raznim internet adresama dobiti pomoc,ili savet.Elem,u selu gde mi zive roditelji,kod Ljubovije na zalost zivi i covek koji lovackom puskom od svog oca ubija pse po selu.Na njegovom nisanu nasao se i nas ker koji je ostao bez oka,a na drugo jedva vidi.I svi stanovnici sela su imali slicnih problema sa ovim covekom,ali niko nista nepreduzima plaseci se za svoju bezbednost,jer je covek vec bio osudjivan zbog nekih krivicnih dela.Zanima me kome da se obratim da barem njegovom ocu bude oduzeta lovacka puska kojom ubija pse.Pokusala sam u lovackom drustvu u Ljuboviji,ali su mi rekli da je on budala i da se ne treba sa njim kaciti.Da li neko zna kome se jos mogu obratiti?

banelovac
    Guest

Podrazumevano resenje

trebas se obratiti prvoj stanici policije, po zakonu o oruzju on vitla tudjim oruzjem sto je kaznjivo,

zenski lovac
    Guest

Podrazumevano Re: Ubica pasa

slazem se sa banetom,morate svi slozno otici u najblizu policijsku stanicu i prijaviti tog manijaka,jer vam niko drugi ne moze pomoci.on ne moze samo tako ubijati tudjim oruzjem pitome zivotinje i pretiti mestanima.to se cak i zatvorom kaznjava!zelim vam puno srece! :wink:

Slične teme

1. Moja tetka je ubica pasa
    Autor Audia u forumu Svet životinja
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 21.04.2007., 02:53
  2. livija ubica
    Autor banegad u forumu Arhiva
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 26.12.2006., 10:55
  3. Ubica ili programer?
    Autor Zool u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 32