Нова мода - пешаци налећу на кола!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Maloletni S. M. u petak u centru Novog Sada naleteo na automobil Vlade Vojvodine



NOVI SAD - Na uglu ulica Braće Ribnikar i Futoške, u petak oko 15 časova, S. M. (15) je lakše povređen kada je pretrčavajući kolovoz nekoliko metara od pešačkog prelaza, naleteo na službeni automobil predsednika vojvođanske Vlade mr Bojana Pajtića.

Nesreća se dogodila nešto pre 15 časova. Dečak je na vrlo prometnoj raskrsnici pretrčavao kolovoz naleteo na audi A8 (NS 13-00) koji se kretao iz ulice Braće Ribnikar ka Futoškoj ulici. Vozač službenog vozila se odmah zaustavio, i zajedno sa Pajtićem istrčao napolje i povređenom dečaku ukazali su prvu pomoć i pozvali lekare.

Ekipa Hitne pomoći je na mesto nesreće stigla za nekoliko minuta, pregledala dečaka i ukazala mu pomoć. Odmah je utvrđeno da je, srećom, reč o lakšim povredama. Dečak je zadobio nekoliko ogrebotina na licu i povredu lakta.

Mada su ljudi koji su u tom trenutku bili sa njim, savetovali da uđe u automobil, on je to odbio. Sve vreme je bio pored dečaka, želeći da se uveri da će biti dobro. Mada vidno potresen zbog onoga što se dogodilo, predsednik vojvođanske vlade je, ipak, okupljenim novinarima dao izjavu.

- Dečak je pretrčavao ulicu i naleteo na kola - rekao je Pajtić zabrinutim glasom. - Apsolutna je slučajnost da je on sin mog kućnog prijatelja. Hvala Bogu da je sve u redu i da nije teže povređen.

Dva službena automobila Vlade Vojvodine su se kretala jedan za drugim, a njen predsednik je bio u prvom, na koji je dečak naleteo.

Uviđaj na licu mesta obavio je Dragan Mutibarić, dežurni istražni sudija Osnovnog suda u Novom Sadu, koji je za naš list potvrdio da je dečak lakše povređen, i da će se operativnim radom utvrditi kako se nesreća dogodila.

Новости




Дакле, не једном, не два пут, па чак ни три пута, већ цирка 5 пута је "дечак налетео на кола", иако је, обично, обрнуто. :hahaha:

Или то пешаци налећу само на функционерска кола? :think: :dash:


Е, сад, само се питам да ли је то Пајтић стварно тако изјавио па новинар наставио у истом духу, или је све ово тек слободна формулација новинара који је писао овај чланак, изазвана његовим симпатијама према Пајтићу?

Или је Пајтић заиста изјавио да је пешак налетео на његова кола а онда се новинар бацио у спрдачину тој небулози, бесомучним понављањем исте? :lol:


Како год да је, невероватно је шта све себи допушта ова наша "елита"! :rtfm:
 
Мора да је бахати деран од петнеаест љета, у пуном трку преко пешачког на раскрсници покушао да заустави пут демократа ка Јевропској Војводини.

Дрска и непажљива нека омладина, треба им објаснити та се уозбиље када пролазе блиндиране А осмице и бенке.
 
Дакле, не једном, не два пут, па чак ни три пута, већ цирка 5 пута је "дечак налетео на кола", иако је, обично, обрнуто. :hahaha:

Пешак може да ''налети'' на ауто.
По Београду људи прелазе преко ауто-пута и прескачу оне ограде, шта кад га неко изује.
Ти мислиш да се може тако лако закочити.
Налетео ко што мушица налети, упалиш брисаче и одеш код истражног судије..
 
O boze, skoro da mogu da zamislim nekog decacica od 15 godina sa polomljenom flasom u levoj i bakljom u drugoj ruci kako trci prema napucanim kolma i vice "Sad ces da vidis, ti blindirani skote!!!!" Nalece na kola, skace na sofersajbnu, predsednik vlade vice "Gazi to!" Vozac mahnito pokusava da ga otrese, a ovaj pada na asfalt tri metra dalje.

Бујна машта чини свашта. Ево како Б92 на њу утиче:

 
O boze, skoro da mogu da zamislim nekog decacica od 15 godina sa polomljenom flasom u levoj i bakljom u drugoj ruci kako trci prema napucanim kolma i vice "Sad ces da vidis, ti blindirani skote!!!!" Nalece na kola, skace na sofersajbnu, predsednik vlade vice "Gazi to!" Vozac mahnito pokusava da ga otrese, a ovaj pada na asfalt tri metra dalje.

:lol::lol::lol:
 
Докле смо стигли :eek: - па кад полицајац налеће на кола, шта онда очекивати од обичног пешака?! :hahaha:

Шта ћеш, немају обуку у школу. Очекујемо Бокијево саопштење и осуду небрижних и незаинтересованих родитеља бахатог дерана типа ове:

 
Дакле, не једном, не два пут, па чак ни три пута, већ цирка 5 пута је "дечак налетео на кола", иако је, обично, обрнуто. :hahaha:

Или то пешаци налећу само на функционерска кола? :think: :dash:


Е, сад, само се питам да ли је то Пајтић стварно тако изјавио па новинар наставио у истом духу, или је све ово тек слободна формулација новинара који је писао овај чланак, изазвана његовим симпатијама према Пајтићу?

Или је Пајтић заиста изјавио да је пешак налетео на његова кола а онда се новинар бацио у спрдачину тој небулози, бесомучним понављањем исте? :lol:


Како год да је, невероватно је шта све себи допушта ова наша "елита"! :rtfm:


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::sad2:

Mnogo "nalecemo", volimo li ih, sta li...???
 
:lol:

Предлажем да сви склони тучама убудуће дају изјаве типа: "...и тад ми је налетео главом на песницу...", "... он ми је налетео стомаком на колено...", "налетео ми на ципелу носем", и слично :hahaha:

Razbio sam mu pesnicu nosom, a zatim sam ga izudarao glavom u kolena ... :hahaha:
 
Бахати хулиган са бакољом у руци од скоро две деценије је устварио био дистракција за пљачку аутономашке банке, да би се наругао камапањи ''гди су наши новци'' и институцијама Сорошеве државе и тако спречио прогресивне пројевропске снаге да нас доведу у економску оазу унијатског ''раја'' на земљи.

Срећом, здруженом и ефикасном сарадњом полиција сепаратиста потпомогнутих америчким колегама, злочинци су у злоделу осујећени:

 
NOVI SAD - Na uglu ulica Braće Ribnikar i Futoške, u petak oko 15 časova, S. M. (15) je lakše povređen kada je pretrčavajući kolovoz nekoliko metara od pešačkog prelaza, naleteo na službeni automobil predsednika vojvođanske Vlade mr Bojana Pajtića.

Koliko metara od pešačkog prelaza?
Što ih volim ovako "odokativne"!!! :rtfm:
Jako je bitno koliko metara od pešačkog prelaza, jer, ako se ne varam ( neka me neko upućeniji ispravi ukoliko grešim, jer ja nisam vozač ) 5 metara kolovoza, sa obe strane zebre se smatra pešačkim prelazom. Ako je dečak "naleteo" na auto u tom delu kolovoza, treba povesti postupak, i to ne kao protiv bilo kog vozača, već strožiji!!! Upravo zato jer je javna ličnost, pa još i političar u pitanju!!!
Muka mi je više od njihovih brljotina i gluposti!!! Muka mi je od onih koji ih pravdaju, muka mi je od sistema ovakvog kakav je... Muka mi je od dvostrukih aršina, muka mi je od onih ubica i ubica u pokušaju koji se kao odraše od posla, a sve za naše bolje sutra... :evil::evil::evil:
 
Не знам за овај коректан случај, али се често моторџије, бициклисти и пешаци понашају као дебили.

Ја не знам да ли ико од вас вози кола, али знам колико пута ми је срчка хтела да ми стане због дебила и неодговорних особа...
 
Не знам за овај коректан случај, али се често моторџије, бициклисти и пешаци понашају као дебили.

Ја не знам да ли ико од вас вози кола, али знам колико пута ми је срчка хтела да ми стане због дебила и неодговорних особа...

Па зато се вози 30 на сат по граду у близини пешачког да би могао да укочиш, а не ко Фанђо да му дајеш по гасу.

Научи да склањаш ногу са гаса.
 
Па зато се вози 30 на сат по граду у близини пешачког да би могао да укочиш, а не ко Фанђо да му дајеш по гасу.

Научи да склањаш ногу са гаса.

Ја не причам о овом конкретном случају, него о томе да се пешаци често неодговорно понашају у саобраћају и да излећу на коловоз ко да им је то авлија.

А што се тиче овог конкретног случаја, ако се то десило непоседно поред пешачког прелаза, и ако је била непримерена брзина, треба да одговара и сноси санкције.
 

Back
Top