Скандалозно: Религијски ријалити шоу "Имам муда"!

menjam.se

Iskusan
Banovan
Poruka
5.939
4in6no.jpg





У малезијском новом ријалити шоу по имену "Имам муда", 10 младих мушкараца се такмиче за новог муслиманског лидера.

Религијски ријалити шоу "Имам муда" (што на малајском значи "млади имам"), постигао је изузетну популарност у исламској Малезији. Имами играју знатну улогу у верском животу муслимана, воде молитве и својим познавањем Курана помажу у верским питањима целе заједнице.

2lvfdbs.jpg


За разлику од осталих ријалити шоуа, "Имам муда" поседује своју поучну и моралну вредност. У њему се 10 младих мушкараца пред очима камере такмичи у свом познавању ислама и примени верских доктрина у свакодневним ситуацијама. Међу наградама које добија победник који освоји највише симпатија гледалаца, налазе се аутомобил, плаћено ходочашће у Меку, стипендија за студирање у Саудијској Арабији и лаптоп-рачунар.

e7mb1k.jpg


ИМАМ МУДА: Taufek Noh, млади верски мотивациони говорник и такмичар у ријалити шоу "Имам муда"

http://www.nydailynews.com/news/wor..._muda_10_young_men_compete_to_be_next_to.html
 
Ај која је то беда кад ти име или бренд фирме на неком језику значи нешто скроз лево. :mrgreen:

Ено, недавно је највећем исламологу Ирана одбијен захтев у Сауди Арабији, јер његово име буквално на арапском значи "Велики ку*ац".

Знамо за арапски ланац супермаркета "Ал усрах" и за имена Измет и Исран... за мокамбину кафу "Кењара", за оног руског адмирала по имену Куроједов... замисли оно, направиш емисију нпр. "Млади вођа", а оно испадне на неком језику нешто сасвим десето.

Могу да замислим како би се код нас прочитала вест о победнику такмичења "Имам муда" :hahaha:
 
Требало би и у Србији ово да се реализује.Па да видимо колико их има муда ил само причају

Pa zato i dolazite vikendom u Beograd,da vidite kolika Srbi imaju,i sve vise hrvatica dolazi u Beograd,videle pa im se svidelo,pa polako prelazi u zavisnost.:per::per::per:
 

Back
Top