Hrvat prebio dvojicu irskih turista ...

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista

kristijan_perak_MfcHr_300.jpg


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.

Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.
"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...iku-prebio-dvojicu-irskih-turista/500133.aspx

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:
 
Ultimatefighter Kristijan Perak u Dubrovniku prebio dvojicu irskih turista


"Tekst: I.Kri.
Foto: mfc.hr

DUBROVAČKA policija je podnijela kaznenu prijavu protiv 27-godišnjeg Kristijana Peraka zato što je u petak oko 3,30 sati prebio dvojicu irskih turista.
Perak je nedavno krenuo sa svojom profesionalnom ultimate fight karijerom. Dvojicu turista je ozlijedio u predjelu Ploče u "East West beach clubu". Tamo je policija i zatekla dvojicu ozlijeđenih Iraca, piše Jutarnji list.

23-godišnjem Donaldu B. je Perak izbio dva zuba dok je 36-godišnja Liama E. lakše ozlijedio. Obojici je pomoć pružena u dubrovačkoj bolnici iz koje su potom pušteni na kućno liječenje. Navodno se trojac potukao nakon svađe oko narudžbe pića.

Opet pitanje : zašto (ne)ići u Hrvatsku na more ?! :mrgreen:

I ovo je tebi vest?

Vest bi bila da ih je nagnao :per:
 
Ja bih u Hrvatsku, al' nemam dovoljno para, pa cu morati da se zadovoljim Tunisom. Mada, bojim se da me ne siluju oni ludi Arapi.

Hej bila sam i imala probleme...a nisam ni plava ni lepa...vodi racuna bez sale...i one fore sa pareom bez majice i sortsa bolje zaboravi...navukla sam strah i posle pet godina nisam spremna na muslimansku drzavu a nemam nista protiv muslimana...
 
A to sto su meni Crnogorci zatvorili sopstveni suncobran, pa ja izgorela kao rak, eto vam razloga zasto da ne idete ni u Crnu Goru.
U Tursku nemojte da idete zato sto je pivo devet eurica.
U Bugarsku... pfff, nije dovoljno elitno za Srbe.
U Grckoj su nemiri, i to zaobidjite.

I tako... otidite na Adu.

u egiptu dobijes za 500-700 evra aranzman u hotelu 5 zvezdica 5-6 bazena, 5-6 restorana, da jedes pijes po ceo dan koliko ti volja

i ne moras da platis lezaljke i suncobrane z:D
 
Ja bih u Hrvatsku, al' nemam dovoljno para, pa cu morati da se zadovoljim Tunisom. Mada, bojim se da me ne siluju oni ludi Arapi.

ma kakvi crni arapi sta ti je . tunis i egipat zive od turizma tamo je sve podredjeno turistima, njihovi gradjani i ne smeju da udju u 90% hotela i turistickih mesta.... osim ako nisu zaposleni u njima a i kad su zaposleni posao im je da rade i gledaju u zemlju.

ne sekiraj se u tunisu ces dobiti odlicnu uslugu za svoj novac

samo je bitno da izaberes dobar hotel a to mozes uraditi vrlo lako citajuci komentare onih koji su u njima bili , kao i ocene na sajtu www.tripadvisor.com
 
"Pohod ljubomornog 35-godišnjaka: Tukao, prijetio, bušio gume i provaljivao"

Ovde ljubomorni Cro umalo ne zakla jednog Austrijanca ... :eek:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...prijetio-busio-gume-i-provaljivao/500103.aspx

Da li morski vazduh ovako loše utiče na naše komšije ? Pardon, zapadne susjede ... ? :mrgreen:

ma nema to veze sa vazduhom...nego došla konkurencija...videle Hrvatice šta imaju u kući, a šta je u ponudi...i stavile se u promet žene...normalan izbor...
 
Hej bila sam i imala probleme...a nisam ni plava ni lepa...vodi racuna bez sale...i one fore sa pareom bez majice i sortsa bolje zaboravi...navukla sam strah i posle pet godina nisam spremna na muslimansku drzavu a nemam nista protiv muslimana...

Rekli su mi da se okrecem samo za Arapima koji rade u teretani. :mrgreen: A da se sa ostalima ne petljam.

ma kakvi crni arapi sta ti je . tunis i egipat zive od turizma tamo je sve podredjeno turistima, njihovi gradjani i ne smeju da udju u 90% hotela i turistickih mesta.... osim ako nisu zaposleni u njima a i kad su zaposleni posao im je da rade i gledaju u zemlju.

ne sekiraj se u tunisu ces dobiti odlicnu uslugu za svoj novac

samo je bitno da izaberes dobar hotel a to mozes uraditi vrlo lako citajuci komentare onih koji su u njima bili , kao i ocene na sajtu www.tripadvisor.com

Cula sam da su im sankcije vrlo visoke, cak iako te uvrede. Imaju turisti mogucnost da ih tuze i da im bukvalno fali dlaka s glave. Nacuh da su navalentni, a plavusa sam. :mrgreen:
Elem, ovo je bila samo ironija na racun bezbednosti. :) Ne plasim se, jedva cekam da odem.
 

Back
Top