Ljubav... LEK?

CheesyWheesy

Zainteresovan član
Poruka
214
Vec duze vreme sam zaljubljen u jednu devojku, mucim samog sebe bez veze znam da nemam nikakve sanse ali mucnine su i dalje tu. Ne znam sta da radim, probao sam sa akoholom ne ide samo je jos gore a da idem da se zezam sa drustvom je ok ali onda je jos gore kada dodjem kuci da spavam pa se sve umiri a ja samo na nju mislim i samo nju sanjam... POMOC PLZZZ
 
nije nego je starija 4 god a u mojim godinama to je velika razlika ali za ova 3 meseca druzenja ja sam ukapirao da je ona savrsena za mene.

Ne postoji druga...treca...

Da mi prvo razjasnimo..jel to u tvojim očima velika razlika tipa, jao šta će reći drugi na to, što imaš curu stariju 4. godine ili tebi deluje nemoguće da je to moguće da se Vi sasvim dobro slazete iako si ti mladji od nje ? Godine nemaju veze sa tim. Znam neke od 35. koji su kao tinejdzeri nezreli a i one od 23. koji su posve ozbiljni momci, normalni..

Ako je savrsena zbog čega ti toliko smetaju godine onda? Znači bila bi super savrsena da ima isto godina kao ti a sada je manje savrsena jer je sve ok, samo godine ne? E, pa Šinko...:) ...život piše romane i ne ide uvek sve po planu...ali život piše romane...:cmok:
 
Ja bih bio sa njom nema problema, ALi ona ne bi samnom. Valjda se razocarala u sve muskarce kakvi su ne znam misli da smo svi isti. Samo sex nema ljubavi... a ona ima jednog za kojim ona tuguje tako da se ja tu jako tesko uklapam...
 
Ja bih bio sa njom nema problema, ALi ona ne bi samnom. Valjda se razocarala u sve muskarce kakvi su ne znam misli da smo svi isti. Samo sex nema ljubavi... a ona ima jednog za kojim ona tuguje tako da se ja tu jako tesko uklapam...

Ako ces da ti kazem iskreno, ako je to tacno kako si je opisao onda je riba nevidjen bolid, ono kao razocarala se u sve muskrace, ma daaaaj....

Možda tebi jeste. Meni nije. Ni najmanje. :rtfm:

MA da sve tako pricaju... ;)
 
Ja bih bio sa njom nema problema, ALi ona ne bi samnom. Valjda se razocarala u sve muskarce kakvi su ne znam misli da smo svi isti. Samo sex nema ljubavi... a ona ima jednog za kojim ona tuguje tako da se ja tu jako tesko uklapam...

Pa, jel si ti nju to pitao da bude sa tobom ili nagadjas samo da ona to ne bi htela? ILi samo pretpostavljaš ? Svi smo mi negde razocarani tamo ili ovamo..i ja tako govorim..ali jednostavo kada je neko pazljiv, osecajan i dobar...covek nekako ono loše iskustvo jednostavno polako potiskuje..i ono dobro osecanje u nekome netragom istiskuje naše loše iskustvo...i to je istina...pa, svako ima nekoga za kim tuguje, jer svi imaju prošlost. Ali prošlost je prošlost i moze da se zaleči sa...ljubavlju.
 
Ako ces da ti kazem iskreno, ako je to tacno kako si je opisao onda je riba nevidjen bolid, ono kao razocarala se u sve muskrace, ma daaaaj....

Ako si nekoga silno voleo, onda kada ne ispadne sve kako treba, čovek mora i silno da se razočara...jel si ti voleo nekada nekoga, ili ti je nepoznato to osecanje kada tako govoriš? :think:

MA da sve tako pricaju... ;)

Ja nisam sve. Ja ti kazem kako je, da sam na novac imuna i da novac ne "kupuje" ljubav niti bilo šta drugo kada nema ljubavi. Svaka cast ko tako moze, meni novac nije sve u zivotu, pa milsite sta god hocete o meni.
 
Ja bih bio sa njom nema problema, ALi ona ne bi samnom. Valjda se razocarala u sve muskarce kakvi su ne znam misli da smo svi isti. Samo sex nema ljubavi... a ona ima jednog za kojim ona tuguje tako da se ja tu jako tesko uklapam...

Cek...jesi ti to nju priupitao, startovao? Kako si toliko siguran da ne bi bila sa tobom?:confused:
Dopusti da te bolje upozna, sacekaj jos neko vreme ako je ona savrsena za tebe verovatno bi i ona trebala da prepozna nesto slicno i u tebi...dozvoli joj da te upozna, vidi kakva si osoba ako joj odgovaras godine nece biti problem...
 
Pa, jel si ti nju to pitao da bude sa tobom ili nagadjas samo da ona to ne bi htela? ILi samo pretpostavljaš ? Svi smo mi negde razocarani tamo ili ovamo..i ja tako govorim..ali jednostavo kada je neko pazljiv, osecajan i dobar...covek nekako ono loše iskustvo jednostavno polako potiskuje..i ono dobro osecanje u nekome netragom istiskuje naše loše iskustvo...i to je istina...pa, svako ima nekoga za kim tuguje, jer svi imaju prošlost. Ali prošlost je prošlost i moze da se zaleči sa...ljubavlju.

pa mislim da je dobro znam i pretpostavljam da ja nisam za nju... a kada bih nesto probao mozda bih i izgubio i ovo sto imam...
 
pa mislim da je dobro znam i pretpostavljam da ja nisam za nju... a kada bih nesto probao mozda bih i izgubio i ovo sto imam...

Po čemu ti to misliš ili znaš ? ne možeš biti siguran, ako je ne pitaš. najgore je u životu to MOZDA. Ili bi ona htela ili ne bi htela. najbolje je biti nacisto. najgore je ono sta bi bilo kad bi bilo..prema tome, dovedi situaciju da bude kristalno čista..pita, pa šta bude. tako ćeš barem znati na cemu si. E, pa sad...onda budi kukavica ako ces ovako sto sam boldovala...ne moze covek imati sve. Ili ovo ili ono..najgore je nedefinisana situacija.
 

Back
Top