Savet mi ne bi skodio...

Isidora

Početnik
Poruka
35
Pa ljudi, sta je vama?Covece, kada mi neko treba nema nikoga, a kada nisam zainteresovana onda svi nesto hoce od mene...Sada bi trebalo da pokusam da ne ispadnem najgore zensko bice na planeti, a u isto vreme da ne povredim bar jednog od njih dvojice.I sad, recite mi kako najbolje podnosite lose vesti, kojim recima, sta reci, kako vas odbit a da ne ispadnemo najvece kucke na planeti?
 
sanja:
izljubi obojicu, kazi d anije sve tkao crno i nestani u noc sa trecim... to je ona prica o klinovima i izbijanju...

A da probas da posle saopstenja jednom i drugom ili ti istine koju im izneses u lice,odes u svoju sobicu"odbolujes ih lagano" :wink: I kao sto Sanjica rece .....zapalis u nepoznato sa osobom x.y.(necu reci trecim jer se nadam da spisak nije tako "skucen" :wink: )

Drzim ti palceve da resis u dispozitivu taj SITUACION
 
Isidora:
Pa ljudi, sta je vama?Covece, kada mi neko treba nema nikoga, a kada nisam zainteresovana onda svi nesto hoce od mene...Sada bi trebalo da pokusam da ne ispadnem najgore zensko bice na planeti, a u isto vreme da ne povredim bar jednog od njih dvojice.I sad, recite mi kako najbolje podnosite lose vesti, kojim recima, sta reci, kako vas odbit a da ne ispadnemo najvece kucke na planeti?

Lepo mu reci...mi smo zavrsili ali evo ti jedan blowjob za kraj. Nece otici od tebe razocaran.
 
jeasus:
Isidora:
Pa ljudi, sta je vama?Covece, kada mi neko treba nema nikoga, a kada nisam zainteresovana onda svi nesto hoce od mene...Sada bi trebalo da pokusam da ne ispadnem najgore zensko bice na planeti, a u isto vreme da ne povredim bar jednog od njih dvojice.I sad, recite mi kako najbolje podnosite lose vesti, kojim recima, sta reci, kako vas odbit a da ne ispadnemo najvece kucke na planeti?

Lepo mu reci...mi smo zavrsili ali evo ti jedan * za kraj. Nece otici od tebe razocaran.

* b.l.o.w.j.o.b.
 
Isidora:
Pa ljudi, sta je vama?Covece, kada mi neko treba nema nikoga, a kada nisam zainteresovana onda svi nesto hoce od mene...Sada bi trebalo da pokusam da ne ispadnem najgore zensko bice na planeti, a u isto vreme da ne povredim bar jednog od njih dvojice.I sad, recite mi kako najbolje podnosite lose vesti, kojim recima, sta reci, kako vas odbit a da ne ispadnemo najvece kucke na planeti?

pa nije to lako ali budi iskrena i kazi da si kucka ali da nije namerno desilo se i eto i onda mu ponudi sex za kraj al kakav nije jos imao pa ako hoce potrudi se da mu ostanes u lepoj uspomeni i nece ti zameriti :twisted: :twisted:
 

Back
Top