Tour de France 2010

Za koga navijate

  • Lens Armstrong

    glasova: 5 41,7%
  • Alberto Kontador

    glasova: 2 16,7%
  • Endi Šlek

    glasova: 3 25,0%
  • Frenk Šlek

    glasova: 0 0,0%
  • Andreas Kluden

    glasova: 0 0,0%
  • Kadel Evans

    glasova: 1 8,3%
  • Denis Menčov

    glasova: 1 8,3%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .
Ja gledam na eurosport.yahoo.com.Ova trka mnogo je bila uzbudljivija od prve.Nadam se da Endi Šlek nije polomio ključnu...Drago mi je za Šavanela..:klap::klap:, ali kada sam video da Petaki dolazi u grupi sa 12+min:eek::eek:Prvi put da vidim ovakvo "džentlmentstvo", mislio sam da će Kanćelara da ide bez braće...
 
Ja gledam na eurosport.yahoo.com.Ova trka mnogo je bila uzbudljivija od prve.Nadam se da Endi Šlek nije polomio ključnu...Drago mi je za Šavanela..:klap::klap:, ali kada sam video da Petaki dolazi u grupi sa 12+min:eek::eek:Prvi put da vidim ovakvo "džentlmentstvo", mislio sam da će Kanćelara da ide bez braće...
Ipak je Kanćelara osvojio iako je mlađani Šavanel uzeo etapu i to ga dobro razbio...:neutral:
Odlično je ponašanje ja zato i volim da gledam jer nisu džukele ko u ostalim sportovima,čak i ceo peloton sarađuje,između sebe bez obzira na Ekipu,kao kada su svi zajedno počeli da voze polako a ne da terju tempo,zbog brojnih padova na klizavici...:)
 
Kevendis se konacno vratio po svoje!!

Slek ima lepu i neocekivanu prednost nad Kontadorom nakon ovih mirnih uvodnih deonica ali sve to moze da se izgubi nakon samo par losijih minuta u brdima. Njegov problem ce sigurno biti izostanak Franka
 
I opet Kevendis :) No masa sa istim vremenom pa Kancelara ostaje sa zutom. Ceka se subota sa brdskim ciljevima...

Ja navijam za Chavanela jer izgleda kao da je iz ausvica izasao, pa mi ga zao :D
 
Etapa i zuta majica danas za Savanela .. od sutra se krece na Alpe

Chavanel
Cadel Evans, BMC, at 1.25
Ryder Hesjedal, Garmin-Transitions, at 1.32
Andy Schleck, Saxo Bank, at 1.55
Alexandre Vinokourov, Astana, at 2.17
Alberto Contador, Astana, at 2:26
Jurgen Van Den Broeck, Omega Pharma, at 2:28
Nicholas Roche, AG2R, at 2:28
Johan Van Summeren, Garmin, at 2:33
Denis Menchov, Rabobank, at 2:35
 
Slek je danas bio sjajan :worth:

Kontador obicno moze dva dana da sedi iza nekoga i njise se levo desno,dok ne odluci da krene i ostavi protivnike u prasini... toga ove godine nema. Biciklizam ove sezone nisam pratio kao pre jer sam se potpuno posvetio tenisu ali mi ono sto sam video uopste nije ulivalo nadu da moze uzeti svoj vec treci Tur

40 sekundi prednosti za mladog Luksemburzanina i nakon pve nedelje on drzi sve konce u svojim rukama
 
Poslednja izmena:
Nije me bilo dugo zbog kompa pa da kazem i ja koju rec.Komentatori su 10x bolji nego u bilo kom drugom sportu (mozda moze sa njima da se meri Viskovic u tenisu)...Danas etapa za sprintere, i zelenu majicu.Posto je ocigledno da ce neko od Sleka i Kontadora osvojiti tur,ja iskreno mislim da se Kontador cuva za etapu 14,15, 16 ili 17 gde se nadam da ce da ostavi Sleka, a i da ga ne pobedi tu je hronometar na kome je Slek ispod svakog proseka.
P.S.Ne znam zasto je Djordje birao Rolana i ostavio Paulinja Ognjenu, sada ce tesko preokrenuti.:per:
 

Back
Top