Ko to tamo trese grmlje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Primetio sam da se zene u Cro puno vise torbaju nego u Srbiji.
Zasto se zene u Srbiji boje dati picu tipu koji im nije "siguran", da li one misle da se onda nece moci udati jer ce biti na losem glasu kao udarne torbacice, pa tim teze mogu loviti muza koji bi ih uzdrzavao?

Tu se curama u Cro savrseno jebbe sta se o njima prica, dok tamo to nije tako?
 
Многи су разлози зашто то нераде.
Можда је најважнији тај што су паметније и више размишљају него жене у суседној нам земљи.

Зато што се из тога добијају ванбрачна или нежељена деца коју у том случају такве "мајке" најчешће убију абортусом. А познато је колико абортуси утичу на стерилитет код жена.
Антибеби пилуле нису витаминске таблетице него и оне имају подоста штетан утицај на жену.
А да не причамо сад о моралу.
Иако су многе српске жене атеисти ипак је у њима наслеђен на сву срећу знатан део православног начина размишљања и васпитања.
Ко хоће "оне ствари" ожени/уда се па може то да ради сваки дан и колико год му воља.
Опште је познато да женама које су у "оптицају" мушкарци више не прилазе ради брака него да би "добили" и таква жена је осуђена да живи сама.
 
Многи су разлози зашто то нераде.
Можда је најважнији тај што су паметније и више размишљају него жене у суседној нам земљи.

Зато што се из тога добијају ванбрачна или нежељена деца коју у том случају такве "мајке" најчешће убију абортусом. А познато је колико абортуси утичу на стерилитет код жена.
Антибеби пилуле нису витаминске таблетице него и оне имају подоста штетан утицај на жену.
А да не причамо сад о моралу.
Иако су многе српске жене атеисти ипак је у њима наслеђен на сву срећу знатан део православног начина размишљања и васпитања.
Ко хоће "оне ствари" ожени/уда се па може то да ради сваки дан и колико год му воља.
Опште је познато да женама које су у "оптицају" мушкарци више не прилазе ради брака него да би "добили" и таква жена је осуђена да живи сама.

E ako si im rekla :)
 
Primetio sam da se zene u Cro puno vise torbaju nego u Srbiji.
Zasto se zene u Srbiji boje dati picu tipu koji im nije "siguran", da li one misle da se onda nece moci udati jer ce biti na losem glasu kao udarne torbacice, pa tim teze mogu loviti muza koji bi ih uzdrzavao?

Tu se curama u Cro savrseno jebbe sta se o njima prica, dok tamo to nije tako?

tužno je što stalno praviš neka poređenja
šta te to toliko glocka, nisi valjda nacionalista
 
A zasto ne places onda kad ti je tuzno?

nemam druga posla

Што да не буде националисат?
Ако не воли свој народ и своју земљу шта треба да воли?

htedoh da kažem šovinista, al me mrzelo da ispravljam
a što se ti osećaš prozvanim?
boldovano je, inače, veoma dubokoumno... :roll:
 
nemam druga posla



htedoh da kažem šovinista, al me mrzelo da ispravljam
a što se ti osećaš prozvanim?
boldovano je, inače, veoma dubokoumno... :roll:

Ако не воли своји народ и своју земљу можда треба да буде аутошовиниста који воли све само не свој народ и своју традицију.
Само ме мрзело да пишем.Стварно.
 
Primetio sam da se zene u Cro puno vise torbaju nego u Srbiji.
Zasto se zene u Srbiji boje dati picu tipu koji im nije "siguran", da li one misle da se onda nece moci udati jer ce biti na losem glasu kao udarne torbacice, pa tim teze mogu loviti muza koji bi ih uzdrzavao?

Tu se curama u Cro savrseno jebbe sta se o njima prica, dok tamo to nije tako?

.......Evropa je to ................:hahaha::rotf::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top