Šta to muškarci mrze u seksu?

konzervativnost u preteranoj meri... mogu da razumem da devojka nece ponesto (analni npr kao stavka koju najcesce vecina ne zeli da proba), ali da odbija maltene sve zivo sto nije misionarska poza je grozno... onda stid, ne ulazim u to da li je stvarni ili foliranje, ali ne razumem cega se koji moj stidi ako je sa deckom sa kojim se super slaze i u koga ima poverenja... pasivnost i u krevetu i van njega... pa jel treba da muskarac bude taj koji ce da ljubi devojku na ulici, da je zagrli, da je stipka... dok je devojka stegnuta, emocije pokazuje jednom u 15 dana... a u krevetu da ne pricam, legne kao krava i ceka da sve uradi decko... povratna emocija i strast ne postoje... pa ko to zeli moze da kupi i lutku na naduvavanje, ne treba mu devojka :D mozda se setim jos necega pa dodam kasnije...
 
Pa de mi na pamet da pitam a šta to
naši muškarci mrze u seksu?
Možda mračnu prostoriju, možda
preteranu aktivnost partnerke...?

Ja mrzim kada zene ne zna da napravi eroticnu atmosferu pre seksa.

Senzualne i eroticne zene imaju urodjen dar da naprave dobru atmosferu pre seksa, cak i u motelu.

One druge postanu nervozne i malte ne ti govore: "Dobro, hajde sto pre da to obavimo".

E ja mrzim kada kod zene imam taj osecaj.
 
a da, smesno mi je kada devojka okrece glavu da slucajno ne vidi piiippp kada se skidam ili stavljam kondom... ko da je dole Meduzina glava pa ce se skameniti ako je vidi :D naravno, to nije jedini problem sa tim tipom devojaka... uz to uglavnom dolazi i odbijanje da "ga" uhvati u ruku a oralni sex je tabboo tema all the way :(
 
..Pricas ka da imaš debelog iskustva, zar si taka pegula ?:mrgreen:

trenutno sam u "toj" vezi... skoro pola godine, i nemam pojma sta da radim iskreno... ovako nam je super... ali kad dodje vreme za sexic... :( sto je najgore ne znam sta da radim... mrzi me da se opet zezam i trazim novu devojku... da pricam opet sve o sebi i da upoznajem nekoga skroz od pocetka... i tako nekoliko puta dok ne naletim na neku koja je stvarno ok... nemam volje :(
 
trenutno sam u "toj" vezi... skoro pola godine, i nemam pojma sta da radim iskreno... ovako nam je super... ali kad dodje vreme za sexic... :( sto je najgore ne znam sta da radim... mrzi me da se opet zezam i trazim novu devojku... da pricam opet sve o sebi i da upoznajem nekoga skroz od pocetka... i tako nekoliko puta dok ne naletim na neku koja je stvarno ok... nemam volje :(

***..pa virujem da si joj reka za problem.. zar niste proradili na tome. Ili se ne može prominit ?
Hbg..zna se desit da su ljudi u sexu nekompatibilni..mada se cudim da si pola godine s njom.. a pari ka da ti je sex bitan dosta..
 
***..pa virujem da si joj reka za problem.. zar niste proradili na tome. Ili se ne može prominit ?
Hbg..zna se desit da su ljudi u sexu nekompatibilni..mada se cudim da si pola godine s njom.. a pari ka da ti je sex bitan dosta..

zna da mi smeta to sto je toliko konzerativna, nismo pricali jer odbija da prica o sexu... a jos smo u vezi jer mi je stvarno ok sa njom a bila je nevina kada smo poceli pa se jos nadam da ce se mozda promeniti kako vreme prolazi... ne znam, mozda samo zavaravam sebe, hbm li ga...
 
zna da mi smeta to sto je toliko konzerativna, nismo pricali jer odbija da prica o sexu... a jos smo u vezi jer mi je stvarno ok sa njom a bila je nevina kada smo poceli pa se jos nadam da ce se mozda promeniti kako vreme prolazi... ne znam, mozda samo zavaravam sebe, hbm li ga...

pa vjerovatno cura zaista vridi ..i lipo je što imaš strpljenja.. možda ce se to strpljenje pozlatit ..
Možda..:)

Sam si izaberi najbolje prioritete . ;)
 

Back
Top