LowCost avio karte iz Srbije?

Wizz Air time table jun/jul mesec:

Niš-Dortmund (jedan pravac)

nis dortmund.jpg


julwizz.jpg


1.799 din !

- - - - - - - - - -

Dortmund-Niš

Pogledajte prilog 444133

od 2.699 !
 

Prilozi

  • wizzjun.jpg
    wizzjun.jpg
    56 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:
Рајанер уводи летове до Јордана од марта-октобра. Један од њих ће ићи и из блиске нам Софије. Шта мислите колико ће коштати повратна карта за лет Софија - Акаба (по почетним промо ценама) ?
 
Svi letovi su mnogo jeftinji iz Budimpešte. Transfer u dva smera iz Beograda košta 40 evra sa terrra travelom bez obzira i ako vas pokupe u Subotici kao mene. Nema aerodromskih taksi. baš je pre par dana moj sin leteo iz Budimpešte za maltu na taj način.
 
Nemam pojma, nešto jeftino, ali onda plaćaš taksi, juriš prevoz do aerodroma. Ovako te oni i sačekaju kad dođeš, koliko god je sati noću, i odvezu te do kuće.
Ima i ona varijanta teroplan.rs gde su karte do Budimpešte 99 dinara autobusom, ali onda izgubiš dosta vremena do leta jer ti autobusi idu jednom dnevno.
 
Nemam pojma, nešto jeftino, ali onda plaćaš taksi, juriš prevoz do aerodroma. Ovako te oni i sačekaju kad dođeš, koliko god je sati noću, i odvezu te do kuće.
Ima i ona varijanta teroplan.rs gde su karte do Budimpešte 99 dinara autobusom, ali onda izgubiš dosta vremena do leta jer ti autobusi idu jednom dnevno.
ma ja cu bajs na voz pa sam mislio da obidjem tako
 
EasyJet je krenuo sa letovima iz Bazela za Berlin i Bazel. Karta do Berlina se može naći i ispod 60 € sa ručnim prtljagom odnosno oko 40€ je doplata za prtljag tako da u svakom slučaju se može iskombinovati povoljno. daleko ovoljnije nego sa AirSerbia.
Pošto je EasyJet skoro "stalan" partner novih vlasnika aerodroma Nikola Tesla možda i ima nade da će se stanje poboljšati.
 

Back
Top