LowCost avio karte iz Srbije?

U vezi sa jeftinijim avionskim kartama preporucujem cesce provere dela koji se odnosi na red ticket Austrian airlines-a, povratna karta do Beca preko ove kompanije je ispala 20evra jeftinija od ponude FlyNiki-a.
Takodje je zgodno pregledati prekookeanske letove iz Beca kao pocetne destinacije, moguca su velika iznenadjenja, meni licno neocekivana.
 
Pre neki dan je objavljeno da je spanska Low cost avio kompanija SPANAIR koja je iz Beograda imala direktne letove za Barselou i Madrid, obustavila letove zbog "finansijskih problema".
To znaci da oni koji su unapred kupili karte treba na vreme da se informisu putem zvanicnog spanair web sajta sta da rade.
 
Da li bi neko mogao da mi predlozi kako da otputujem na neke dalje destinacije van Evrope putem low-cost kompanija koje slecu na najblize aerodrome u okruzenju. Nadam se da nisam puno zakomplikvao. :)

I mene interesuje nesto slicno... Isao bih mozda sa lowcost aviokompanijom FLYDUBAI do Dubaia i onda bi voleo odatle dalje do Sri Lanke ili sl, ali naravno da bude sto JEFTINIJE :)
Cuo sam da postoje i neke azijske lowcost kompanije koje imaju letove iz Dubaia i / ili Istanbula za neke egzoticne i udaljene azijske destinacije, ali ne znam nista konkretno o tome.
Jel neko mozda putovao tako i koristio te neke azijske lowcsot letove???
I naravno ako moze neki koristan savet, link, itd?
 
I mene interesuje nesto slicno... Isao bih mozda sa lowcost aviokompanijom FLYDUBAI do Dubaia i onda bi voleo odatle dalje do Sri Lanke ili sl, ali naravno da bude sto JEFTINIJE :)
Cuo sam da postoje i neke azijske lowcost kompanije koje imaju letove iz Dubaia i / ili Istanbula za neke egzoticne i udaljene azijske destinacije, ali ne znam nista konkretno o tome.
Jel neko mozda putovao tako i koristio te neke azijske lowcsot letove???
I naravno ako moze neki koristan savet, link, itd?

ja sam kupio kartu u jednom pravcu istanbul-dubai-colombo 27.jul 145 eura,iz colomba imas sa air asiom povoljne karte do kuala lumpura,povratna karta je 90-100 ojra,a iz kuala lumpura imas bezbroj mogucnosti za ceo region,jedino je problem sto za vizu sa dva ulaska moras da cekas mesec dana kod malezijaca u ambasadi u beogradu,u povratku na kraju letim katmandu-dubai-beograd u oktobru ,karta u jednom pravcu je 215 eura
 
WIZZAIR trenutno ima neku "Ponudu nedelje" i pise da se karte iz Beograda za Rim, Brisel i Stokholm mogu naci po ceni od 3.070 din.
(to je valjda cena karte u jednom pravcu sa uracunatim taksama i bez prtljaga, odnosno samo sa rucnim prtljgaom).
Pa mozda nekom bude od koristi!
 
da..ja radim inace u turizmu..pa sam sa Malte morao prvo u London samo da potpisem neke ugovore,pa zatim u spaniju na 2 dana....pa sam onda Wizom dosao do Temisvara...

Inace po meni od svih LC kompanija sa kojima sam leteo na prvom mestu je Air Asia...

Ma, ti si, bre, neki JATov probisvet, koji dezavuise lou kost kompanije, da bismo se mi kao vozili JATom. Imam svoj avion, a JAT je ubedljivo najgora aviokapomapnija.
 
Wizz-ov avion je standardni avion, btw nove proizvodnje tako da nema ni govora o prekrajanju sedista i redova.

Slazem se, ja sam leteo vise puta Wizzairom, uvek su bili novi avioni, sa standardnim rasporedom sedista.
U principu i inace sa svim low cost avio kompanijama je sto se tice uslova i komfora sve isto kao i bilo kojom drugom avio kompanijom.
Jedino je razlika sto se posebno doplacuje za prtljag, ali ja sam uvek isao samo sa rucnim prtljagom kako bi bilo sto jeftinije.
 
lepo do tebe sto si informisana ali ja sam ipak leteo s njima i da ne ponavljam gore napisano nisam imao mesta za noge

Hihihi:lol:...dobrooooo hoces reci napamet brbljam... 'ajmo onda, empirijski i teorijski wizz koristi glanc nov airbus model A320-200, ako su i dodali neki red to ne utice na razmak izmedju sedista do te mere da ti osetis grdnu razliku. Licno nisam imala prostor za noge u Boeing-u 777-200 pa nikom nista, visoka sam i krakata i bog me ubio na mestu ako vidim jednu razliku izmedju wizz-a i pomenutog cetvoromotorasa airfrance-a. Inace wizz koristim od '06 iz Budimpeste pa sve do danas, evo bas jula ulazim ponovo u njihov avion pa cu zagledati cuveni razmak:)
 

Back
Top