LowCost avio karte iz Srbije?

Happy New Air! 2011

3 000 места на одабраним путањама за 2 465 DIN

Само ако резервишете између 5. i 9. јануара
Период путовања: 15. јануар – 15. јун 2011.

Промотивне цене су доступне за следеће дестинације:
Из Београда
Дортмунд
Рим Фиумичино
Меминген/Минхен запад
Лондон Лутон
Малме
Гетеборг
Брисел Шарлероа

stiglo mi je na mail, ponuda wizzair
 
Da li je neko leteo WizzAir-om iz Beograda za Rim?
Interesuje me koliko je taj aerodrom u Rimu daleko od samog grada i kako se dolazi od aerodroma do centra Rima, koliko kosta, itd?

Wizzair slece na glavni aerodrom Leonardo DaVinci ili Fiumcino...postoji vise vrsta prevoza do centra, vozom (11evra), Wiizair autobusom (8,5), satl kombijem do hotela (oko 15 po osobi), i taxijem (oko 40 evra)
 
Kupio sam kartu kod wizzair-a, dobio potvrdu na mail potvrdu o rezervaciji, ali mi nije jasno sta trebam da stampam kao kartu? Ono na mail-u, sve zajedno je dosta dugacko da bi stalo na 2 papira....I nije mi jasno sta znaci ono najranije 7 dana, najkasnije 3 sata pre leta mora da se odradi karta, a ja rezervisao 2. nedelje pre leta? :)
Hvala unapred
 
Kupio sam kartu kod wizzair-a, dobio potvrdu na mail potvrdu o rezervaciji, ali mi nije jasno sta trebam da stampam kao kartu? Ono na mail-u, sve zajedno je dosta dugacko da bi stalo na 2 papira....I nije mi jasno sta znaci ono najranije 7 dana, najkasnije 3 sata pre leta mora da se odradi karta, a ja rezervisao 2. nedelje pre leta? :)
Hvala unapred


...shtampash sam svoju "avio kartu"...Ryanair te kazhnjava sa 50 Eur-a ( x 2 ako je karta tour-retour ) ako nemash na A4 formatu odshtampanu kartu ( boarding pass )...tj. ti jesi kupio kartu, ali nisi odradio potvrdu svog odlaska...jer do nekog vremena pre poletanja ( zavisi od Low cost kompanije ) mozhesh da promenish datum putovanja kao i ime putnika...zato bolje prochitaj shta ti pishe na Email-u koji si dobio...a dobio si broj rezervacije na tvoje ime za taj i taj datum...a u poslednjih 15 dana pre rezervisanog i placcenog leta pa sve do 3h pre poletanja morash da odradish online booking...onda na svoj Email dobijash boarding pass koga shtampash i nosish na Surchin...za sve pravce i putnike ( ako ide vishe osoba )...
 
.I nije mi jasno sta znaci ono najranije 7 dana, najkasnije 3 sata pre leta mora da se odradi karta, a ja rezervisao 2. nedelje pre leta? :)
Hvala unapred
To je web chek in i obavezno ga uradi i odštampaj.Nije komplikovano.Uloguješ se na stranicu wizzair i pozoveš svoju rezervaciju i uneseš podatke (ime i prezime broj pasoša, dokle važi i to je sve).Kada završiš kreira se pdf dokument sa kojim OBAVEEZNO odeš na šalter.Ukoliko ga ne doneseš to te košta još 10 evra po letu po putniku.
 
Kupio sam kartu kod wizzair-a, dobio potvrdu na mail potvrdu o rezervaciji, ali mi nije jasno sta trebam da stampam kao kartu? Ono na mail-u, sve zajedno je dosta dugacko da bi stalo na 2 papira....I nije mi jasno sta znaci ono najranije 7 dana, najkasnije 3 sata pre leta mora da se odradi karta, a ja rezervisao 2. nedelje pre leta? :)
Hvala unapred

Na nekim letovima je obavezna opcija web check - in sto znaci da se u roku od 7 dana do 3 sata pre leta morate on line cekirati. Ukoliko se ne postupi po zahtevu placa se nadoknada od 10evra na licu mesta kako bi se obaveza transformisala u airport check in. Potencijalno se greske javljaju zato sto pravilo ne vazi za sve letove, jednom prilikom sam placala na letu za Treviso usled omaske, od tada uvek proverim koja je zahtevana varijanta check in-a. Bez obzira sto se sve nalazi u racunaru ja preporucujem stampanje mail-a u kome su sadrzani kod i imena putnika, cisto sigurnosti radi.

Inace, kupila sam povratnu kartu do Minhena, takodje preko kompanije Wizz, za nekih 50evra sa svim taksama. Nevolja je u tome sto Wizz u ovom slucaju koristi alternativni aerodrom u Memingemu koji je udaljen nekih 100km od Minhena. Ukoliko neko ima informaciju o satl servisu, autobuskom ili nekoj drugoj varijanti transfera bila bih zahvalana za istu...

Trenutno postoji opcija kupovine red ticket karte za Bec preko Austrian airlines-a za svega 110evra sa uracunatim taksama...ukoliko nekome informacija znaci buduci da je karta za njihov let u julu trenutno jeftinija i od JAT-a i od Nikija...
 
Inace, kupila sam povratnu kartu do Minhena, takodje preko kompanije Wizz, za nekih 50evra sa svim taksama. Nevolja je u tome sto Wizz u ovom slucaju koristi alternativni aerodrom u Memingemu koji je udaljen nekih 100km od Minhena. Ukoliko neko ima informaciju o satl servisu, autobuskom ili nekoj drugoj varijanti transfera bila bih zahvalana za istu...

Postoji BUS koji ide direktno sa aerodroma do Minhena, a postoji i voz... Pogledaj ovde:
http://www.allgaeu-airport.de/
 

Back
Top