firefoks
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: firefoks

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano firefoks

Instalirao sam navedeni browser, do sada sam koristio IEXplorer, neznam kako da u firefoxu dodajem ,brisem ili menjam stranice nista po tom pitanju nije kao u IE-u, i kako da brisem kolacice istoriju i kokije, molim ko zna da me malo uputi ionako su skoro svi protiv IE-a, necu za sada da mi firefox bude 1 podifoltu, posle cu videti, HVALA POZNAVAOCIMA FIREFOXA!!!

Zainteresovan član Deky75 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: firefoks

Citat Original postavio drago41
    Instalirao sam navedeni browser, do sada sam koristio IEXplorer, neznam kako da u firefoxu dodajem ,brisem ili menjam stranice nista po tom pitanju nije kao u IE-u, i kako da brisem kolacice istoriju i kokije, molim ko zna da me malo uputi ionako su skoro svi protiv IE-a, necu za sada da mi firefox bude 1 podifoltu, posle cu videti, HVALA POZNAVAOCIMA FIREFOXA!!!
    Bolje instaliraj Operu

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Opera u odnosu na Firefox je golo go'no od browsera...

Sto se tice dodavanja/brisanja/menjanja strana, dodavanja strana gde? Objasni malo bolje...

A kako da brises kolacice, istoriju i kokije (sto mu dodje isto kao kolacic ) - Tools / Options / Privacy - tu imas sve, collected forms, history, cookies, cache etc.

Zainteresovan član stemark (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Firefox

Verovatno ste mislili na Bookmarks odnosno na svoje omiljene strane.
    Možete da pritisnete prečicu sa tastature CTRL+D i dobićete meni gde želite da stavite svoju stranu, ili idete u meni Bookmarks pritisnete i dobijete padajući menu i tu pritisnete Bookmark this page a da bi ste dodali ili napravili svoju fasciklu pritisnie u meniju Bookmarks a zatim Manage bookmarks. Eksperimenišite

Slične teme

1. Firefoks-problem sa url
    Autor agaman u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2007., 14:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •