Stvari koje mrzimo

Da Overkille....ovo je tvoj sindrom....xD
Čedo tvoje....xD
(moram malo...šta ću...)
Hahahahahaha. Ebi,ebi vraticu ti ja kad tad!:mrgreen:
ih:lol:
agresivnost i frustracija nisu povezane sa ljubavi,sigurno.
da,stariji si od mene godinu dana,i zivis u nekom svom svetu
hip,hip,hurej

ali,boli me *****,stvaraj o sebi kakvu god zelis sliku,nije da je to moj problem
I sve si to zakljucila na osnovu mojeg boravista na forumu...:sad2: so sad. Sto malo ne pitas ljude koji su me upoznali u rl?:per:
Pa uglavnom....neki se zajebu pa nikad ne odrastu.....je l' su i dalje sve žene sponzoruše i *****?:confused:
Nisam to nikada rekao,a i da jeste tako krajnje je nebitno ima se,moze se!:lol: Meni ne smeta!
 
Poslednja izmena od moderatora:
MRZIM KADA SE NEKO PRAVI DA JE PAMETNIJI NEGO ŠTO JESTE, PA MI DELI MORALNE, INTELEKTUALNE I ŽIVOTNE SAVETE, A ZAPRAVO NE VIDI DA JE STRAHOVITO GLUP!!! POGOTOVU MRZIM ONE TUPE, GLUPE I PRAZNE LIKOVE KOJI ČITAV ŽIVOT PROVODE NA ULICI, PA KRENU PRIČU O TOME KAKO SU ONI NAUČILI VIŠE STVARI NEGO NEKO KO IMA DRUGAČIJI SISTEM INTELEKTUALNOG IZGRADJIVANJA. MISLIM DA SU TO ISKOMPLEKSIRANE BUDALETINE, ISFRUSTRIRANI MAJMUNI KOJI ZNAJU VRLO MALO, PA SE POZIVAJU NA "OGROMNO ULIČNO ZNANJE" STEČENO TOKOM GODINA GLUVARENJA I LENČARENJA. SMRDLJIVI RASPADI.

Ovo moze...
Nervira me kad znam da neko nije u pravu, a on je toliko tvrdoglav da ne zeli to priznati...

Nervira me i kad se neko dete ponasa kao debil, i roditelj ga na kraju malo cusne, ono pocne da place, a ovaj ga odmah pocne tesiti,,,pa koji si ga moj onda udario?!

Nerviraju me derista...

Itd...
 
Ovo moze...
Nervira me kad znam da neko nije u pravu, a on je toliko tvrdoglav da ne zeli to priznati...

Nervira me i kad se neko dete ponasa kao debil, i roditelj ga na kraju malo cusne, ono pocne da place, a ovaj ga odmah pocne tesiti,,,pa koji si ga moj onda udario?!

Nerviraju me derista...

Itd...

A desavalo li ti se da oce i da te ubedjuje kako ti gresis i kako nisi u pravu povodom toga?:D
 
Ovo moze...
Nervira me kad znam da neko nije u pravu, a on je toliko tvrdoglav da ne zeli to priznati...

Nervira me i kad se neko dete ponasa kao debil, i roditelj ga na kraju malo cusne, ono pocne da place, a ovaj ga odmah pocne tesiti,,,pa koji si ga moj onda udario?!

Nerviraju me derista...

Itd...

Gde to ima? :eek::rotf::hahaha: I mene derista nerviraju, menjaju raspolozenja ko svetla na semaforu...Iritiraju, ja se stvarno divim kako su moji izdrzali dok sam bila mala...:confused:

Overu sta ti je? Da nisi bolestan? Ovakva kolicina smirenosti u jednom danu prosto je neverovatna za tebe...:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Decu cigana koja me lezeci dok spavaju sutiraju svojim prljavim nogama u autobusu, i roditelji istih koji takvo ponasanje tolerisu. Onda domace autobuse uopste, ali vozove najvise, cudo da jos guraju onakvi kakvi su. Mrzim to sto ne mozes da nadjes 24/7 Western Union centar u Beogradu iliti postu koja radi non-stop, menjacnicu, onda banku koja ne zna sta radi i koja nema pojma o stanju kreditne kartice, da ne odugovlacim, Srbija me nervira.
 
od uvodnog posta mi se place.. :lol:

pa mrzim velika slova,pa te postove preskacem :)
mrzim kad neko ne odgovara na poruke
kad se neko druzi s nekim samo iz interesa tj zbog neke koristi
mrzim kad se ubijem od feniranja,pa mi se uvije kosa cim izadjem iz kuce :/
mrzim one ljude kojima je sve dosadno,sve ih mrzi,mrzi ih da zive i nista novo ne bi da probaju..

..to be continued
 
U odredjenim trenucima sebe(kompletno), ponekad samo pojedino
Inace ne volim ni kada me neko onako carski iskulira, tada dolazi do gorespomenutog...
I ono... sta znam, navescu jos kasnije, sada sam ok...
 
od uvodnog posta mi se place.. :lol:

pa mrzim velika slova,pa te postove preskacem :)
mrzim kad neko ne odgovara na poruke
kad se neko druzi s nekim samo iz interesa tj zbog neke koristi
mrzim kad se ubijem od feniranja,pa mi se uvije kosa cim izadjem iz kuce :/
mrzim one ljude kojima je sve dosadno,sve ih mrzi,mrzi ih da zive i nista novo ne bi da probaju..

..to be continued

Nee, nećeš plakati
srce ti je puno radosti!:heart::hahaha:
 
a koja je to pesma? xDD

Ukucaj na Google-u navedene stihove, pa ćeš sama spoznati.

Ko zna... možda to u tebi probudi radoznalost pa skineš i mp3?

Ko zna... možda mi zatim zatražiš još neke muzičke preporuke, koje češ takodje poskidati?

Ko zna... možda ćeš mi onda izložiti sve svoje probleme i nedoumice, kao i ja tebi,
pa ćemo osetiti čuvenu forumašku bliskost od koje me sada podilazi jeza.

Ko zna... možda se onda nadjemo negde u nekom gradu na kafi?

Ko zna... možda se onda razbiješ od alkohola i seksualno me iskoristiš na divljački, manijakalan način, dok kuckamo Overkillu opscene tekstove pune svačega i ničega.

Ko zna... a možda samo pročitaš ovu poruku i opet me upitaš šta je s mozgom?

A JA MRZIM KAD ME NEKO PITA ŠTA JE S MOZGOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JASNO?!?!?!?
 
Ukucaj na Google-u navedene stihove, pa ćeš sama spoznati.

Ko zna... možda to u tebi probudi radoznalost pa skineš i mp3?

Ko zna... možda mi zatim zatražiš još neke muzičke preporuke, koje češ takodje poskidati?

Ko zna... možda ćeš mi onda izložiti sve svoje probleme i nedoumice, kao i ja tebi,
pa ćemo osetiti čuvenu forumašku bliskost od koje me sada podilazi jeza.

Ko zna... možda se onda nadjemo negde u nekom gradu na kafi?

Ko zna... možda se onda razbiješ od alkohola i seksualno me iskoristiš na divljački, manijakalan način, dok kuckamo Overkillu opscene tekstove pune svačega i ničega.

Ko zna... a možda samo pročitaš ovu poruku i opet me upitaš šta je s mozgom?

A JA MRZIM KAD ME NEKO PITA ŠTA JE S MOZGOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JASNO?!?!?!?

FAIL

ovo definitivno!! :D
 

Back
Top