Stvari koje mrzimo

Kritika iziskuje argumente, a ti nemas nijedan. Dakle, ti nisi kriticar.
Verovatno su te ucili: "Sine, nemoj nikog da mrzis, jedino ti je dozvoljeno nekoga da ne volis!"
Ravnodusan nisi, cim je uspeo da te isprovocira.

Koji si ti onda?

Legenda,a ti? Izvoli,prikljuci se dokazi mi da nisam upravu! Mene niko ne uci,imam mozak pa sam skapiram! Ne nisam ravnodusan,imam specijalno zadovoljstvo da maltretiram ljude koji lose misle,a radikalno se brane!
 
Nakaznu...ja se ne bi slozio....oni samo idu linijom manjeg otpora u potrazi za parenjem....
usput kako vecinu mozes nazvati grupom.??..manje vise svi se trude da se napiju uz mejn strim smece koje neki nazivaju muzikom i da je.bu...to je tako prirodno....i sta sad...sadasnji sloj generacija je nakazan??...nije...samo je takav..prolazi kroz tranziciju..poremecene sisteme vrednosti itd...tranzicija iz komunizma u kapitalizam nije laka...i ovde dobija ekstremne oblike..na koje se ili navikni ili pisti po forumu....ili nadji drustvo istomisljenika...sve u svemu..nezreo si nevezano za godine.....i kakav je to pocetak pametniji sam od tebe...to mi izgleda kao ono baljezganje dece moj tata je jaci od tvog...msm time se ne dokazuje pamet...


Ne, ne, to nije odraz nezrelosti već prosta činjenica. I nemoj mi samo reći da "o tudjem intelektu ne mogu suditi preko foruma", jer onda sam dolaziš do kontradikcije-ni o tudjoj zrelosti se ne može suditi preko foruma.

Ja sam svoju pamet dokazao onim što sam napisao, a baljezganje predstavljaju ona Overkillova nepovezana tumačenja okoline i primitivizam, prostakluk i jednostavnost koje tom prilikom iskazuje. Nemoć je čudna stvar, pogotovu intelektualna. Izgleda da je Ničeov "natčovek" na trenutak proradio u meni.

A činjenica je da sa takvima poput Overkilla možeš razgovarati na samo na najdirektniji mogući način.

Listu ću nastaviti kad za to dodje vreme, a temu sam tako koncipirao da bi se što više ljudi uključilo. Ono što sam napisao je potpuno iskreno i to je to.

Laku noć.
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha primitivizam je sto ja psujem i to je ok,ali zasto ti onda psujes o prsvetli intelektualce,o ti sto se opameti i opismeni medju silnim neznalicama? Moji postovi su pametni,samo treba ih smireno procitati. Mada kad bih ja pisao kao vi,bio bih samo jedan od vas,ovako sam barem autentican! E ko sve danas cita knjige...A sto je jos gore cita,a nicemu se pametnom ne nauci! Nice je zavrsio u ludnici,a bio je kontradiktoran! Ako se sve vrti u krug i vraca na pocetak kako ces da stvoris uber coveka! Mada ebo ovo nije to moja oblast!
 
Poslednja izmena:
Ne, ne, to nije odraz nezrelosti već prosta činjenica. I nemoj mi samo reći da "o tudjem intelektu ne mogu suditi preko foruma", jer onda sam dolaziš do kontradikcije-ni o tudjoj zrelosti se ne može suditi preko foruma.

Ja sam svoju pamet dokazao onim što sam napisao, a baljezganje predstavljaju ona Overkillova nepovezana tumačenja okoline i primitivizam, prostakluk i jednostavnost koje tom prilikom iskazuje. Nemoć je čudna stvar, pogotovu intelektualna. Izgleda da je Ničeov "natčovek" na trenutak proradio u meni.

A činjenica je da sa takvima poput Overkilla možeš razgovarati na samo na najdirektniji mogući način.

Listu ću nastaviti kad za to dodje vreme, a temu sam tako koncipirao da bi se što više ljudi uključilo. Ono što sam napisao je potpuno iskreno i to je to.

Laku noć.

Što se liste tiče, svakako ću je nastaviti.

Ja nisam rekao da ne mozes....ja sam samo rekao da je to nezreo pocetak..iskreno...msm dokazivanje pameti se radi tako sto argumentovano pokopas sagovornika(naravno neki su nazalost preveliki degeni da bi to shvatili(hator pronadji se)).....

baljezgarija je relativan pojam...uopsteno pristup temi ti je bio los...mozda ti jedan od liberalnih moderatora na ovom forumu zakljuca istu(nadam se ne).....tvoja i overova rasprava nije moj problem..nemam nameru da bilo kome drzim stranu....zamerio sam ti par stvari...to je to...

laku noc...
 
Hahahahaha primitivizam je sto ja psujem i to je ok,ali zasto ti onda psujes o prsvetli intelektualce,o ti sto se opameti i opismeni medju silnim neznalicama? Moji postovi su pametni,samo treba ih smireno procitati. Mada kad bih ja pisao kao vi,bio bih samo jedan od vas,ovako sam barem autentican! E ko sve danas cita knjige...A sto je jos gore cita,a nicemu se pametnom ne nauci! Nice je zavrsio u ludnici,a bio je kontradiktoran! Ako se sve vrti u krug i vraca na pocetak kako ces da stvoris uber coveka! Mada ebo ovo nije to moja oblast!

E moj Overkille, kad bi ti znao koliko je takvih poput tebe, i da ste zapravo u većini, bio bi ponosan na tu svoju "nepostojeću" autentičnost. Nije primitivizam psovati, već je primitivizam reći nešto nekome na prost način, s namerom da uvrediš, jer nemaš ni kapaciteta ni argumenata za drugo.

Laku noć i tebi.
 
Ne varim patetične ljude- one koji kada ti se jadaju, samo očekuju da ih tešiš sa "proćiće, biće sve u redu.."ne volim ljude koji prihvataju samo ono što njima odgovara i na način koji njima odgovara...
ne volim sebične ljude kojima pomažeš svakog dana, a oni nađu dlaku u jajetu da te odjjebu na kraju...
Ne volim previše zatvorene ljude, one za koje ne znaš šta ti misle i da onda lupaš glavu što je neko nad'rkan, što ovo, što ono...hoću crno na belo. (da, čisto iskustvo ovde)

Mnogo toga na ovom iskrivljenom svetu ne štima, dosta toga je već rečeno, da se ne ponavljam, i rekoh sebi da neću više da dozvolim da me uništavaju, jednostavno s tim tipovima ljudi koji mi ne prijaju neću da imam više ništa...razumem na neki način i bes...gledaš, a nemoćan si, i to se kupi i kupi u tebi i bum...a nisu svi ljudi isti, osetljivima je najteže, uvek bilo....
 
Legenda,a ti? Izvoli,prikljuci se dokazi mi da nisam upravu! Mene niko ne uci,imam mozak pa sam skapiram! Ne nisam ravnodusan,imam specijalno zadovoljstvo da maltretiram ljude koji lose misle,a radikalno se brane!

Tvoje misljenje ne mora da znaci i pravo misljenje. Dakle, razgranici objektivno i subjektivno.
Druga stvar, pokusavas da branis svoje stavove onim sto "toboze" ne tolerises. Tako da, sve sto govoris jeste kontradiktorno.
 
mrzim

foliranje (pokušaj pravljenja od sebe i prezentacije nešto što nisi i ne možeš da budeš)
poziranje (formu bez sadržine)
elementarno nepoštovanje (kršenej dogovora, ispale, pravljenje engleza...)
konzerviranost i jednostranost (mentalnu, akcionu, ideološku... mada to me ne pogađa tako lično kao ovo pod 3)
 
E moj Overkille, kad bi ti znao koliko je takvih poput tebe, i da ste zapravo u većini, bio bi ponosan na tu svoju "nepostojeću" autentičnost. Nije primitivizam psovati, već je primitivizam reći nešto nekome na prost način, s namerom da uvrediš, jer nemaš ni kapaciteta ni argumenata za drugo.

Laku noć i tebi.

Izvini molim te,jesi odgovorio na moje prethodne postove pre ismevanja? Nisi,tu ima vise filozofije nego mrznje u tebi! Filozofi su mudri i smireni ljudi,a ne oni koji su procitali jednu knjigu,pogresno sve protimacili,utripovali da su super ljudi i da trebaju sada sve da mrze! Iz tebe izvire nezrelost i fustracija,temu si na tome bazirao nisi nijednog trenutka pomislio da ti ljudi nisu svi kreteni da tu ima nekog mozda i normalnog? Da nisi ti mozda taj koji je poremecen? Takvih kao ti ima pun forum,sve vrvi od intelektualaca,pametnjakovica koji mrze ceo svet i svakog ko uziva u zivotu! Msm jebi se covece,ako je tvoj smisao da da citas knjige,citaj pusti druge ljude da rade sta im je volja! Tvoj smisao je da mrzis izgleda ostale,svi mrze na ovom forumu ostale to mene nervira! JA pricam i objasnjavam jednostavno,jer mrzim komplikovane stvari! Ja sam obican covek,koji je svestran i razume stvari jer ne prica vec posmatra okolinu i uci,iz moje perspektive vi ste kreteni,kao sto sam i ja iz vase ali ja vas ne mrzim,ja vas posmatram! svako misli da je on najpametniji i da je on upravu,a oko sebe da su idioti,ali to je prolazno misljenje to se gubi sa godinama i svako je razlicit na svoj nacin! Ne misle svi isto i nisu svi u pravu,jer smo ljudi i kreteni! Sve sto ima svoje protiv nije ispravno,tako i tvoje misljenje kao i moje sto me dovodi do zakljucka da smo jednaki kreteni!:dash: Inace tvoje rezonovanje proistice iz fustracija i kompleksa tako da je zasluzilo da bude osudjeno,a tema zakljucana!
 
Tvoje misljenje ne mora da znaci i pravo misljenje. Dakle, razgranici objektivno i subjektivno.
Druga stvar, pokusavas da branis svoje stavove onim sto "toboze" ne tolerises. Tako da, sve sto govoris jeste kontradiktorno.

Hoces nesto da konkretno kazes ili ces da glumis glas razuma? Ako ces da izigravas naratora ODJEBI! Subjektivno maltretiram druge,objektivno razmisljam!
 
Ne verujem, jer i ja mrzim takve likuše, jer izgledaju žešće jadno, a ni same ne znaju..... :dash:

Ukusi su razliciti,a vecina je dobrih riba u tom fazonu! HOces da kazes da ti se vise svidja likusa sa naocarima i rolkom,koja nosi naocare,koju svi mrze i koja je kao intelektualac od bombasticne kucke koju mozes da ***** ako imas dobra kola? Msm ako si musko,vozices kola bre,a ako si **** onda ces zavrsiti kao ovi i bices intelektualac! ***,zivot je takav!:lol:
Da li znate da sam student da drzavnom fakultetu,buduci intelektualac?:per::lol: Jedva cekam oktobar!:per:
 
Ukusi su razliciti,a vecina je dobrih riba u tom fazonu! HOces da kazes da ti se vise svidja likusa sa naocarima i rolkom,koja nosi naocare,koju svi mrze i koja je kao intelektualac od bombasticne kucke koju mozes da ***** ako imas dobra kola? Msm ako si musko,vozices kola bre,a ako si **** onda ces zavrsiti kao ovi i bices intelektualac! ***,zivot je takav!:lol:
Da li znate da sam student da drzavnom fakultetu,buduci intelektualac?:per::lol: Jedva cekam oktobar!:per:

E tu grešiš... ne postoje samo te dve "vrste". Neke likuše koje su super ribe nisu tako nafurane, ali istina, u manjini su.... :confused::confused:
 

Back
Top