Stvari koje mrzimo

mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
mrzim kad tako nešto napišem
 
Suviše bukvalno si shvatio temu o pokretu, no nebitno.

Nisi me pomenuo, ali si nakon mog posta i posta bežibre napisao nešto za šta bi i moron shvatio da je upućeno meni. To je ovo, gore citirano. A pre toga se umešao Ubermensch govoreći da je navodjenje stvari koje mrziš dokaz da neko ima razvijenu kritičku svest, čemu si se suprostavio na vrlo spektakularan način, što se i vidi iz priloženog.

Nemojmo sada da idemo u neke nepotrebne sfere... znam da je to bilo upućeno meni i Ubermenschu, ali ne ljutim se...

nije bilo upuceno vama dvojici. Ako ste se eventualno prepoznali u tome, to je vec druga stvar.
 
Da nije mozda od strane hator..:lol:.....jedini tvoji argumenti su se zasnivali na banalizaciji...i to je to......

opste prihvacene zato sto je taj zakljuck masi(koja je jako glupa)..najlogicniji....pre je bilo opste prihvaceno da je zemlja ravna...jer jelte masa ni sa najveceg uzvisenja nije mogla videti da se zemlja krivi.....veruj..opste prihvacene stvari nisu uvek tacne.......

moji argumenti su se "zasnivali na banalizaciji"?
Chujesh ti sebe?

veruj..opste prihvacene stvari nisu uvek tacne.......

Da, sve je jedna velika zavera, al ti si sve provalio, bravo :ok:
 
Da svakako su se borili...da tomica milosavljevic truje decu..a onda kaze sve je uredu,da miroslav miskovic drzi celu drzavu..od vrha do dna,da bozidar djelic ima 30 miliona eura akcija.....da mladjan dinkic kontrolise sve tokove novca...da ova drzava postane najbednija i najnistavnija poltronska drzava na balkanu koja spusta glavu i povlascuje svakom...od suseda,otcepljene pokrajne,do eu....da totalno prodamo nacionalni identitet...da nam 30% populacije cine cisti izdajnici(hvala propagandi)...i da je u ovoj drzavi...hvala njima..totalno sramotno voleti svoju drzavu......
Veruj da je ostao sloba...bilo bi bolje...taj milosevic je za 1 godinu vladavine uradio vise puteva...nego ova vlast za 10 godina..vise infrastrukturnih projekata..fabrike su radile...drzava je pored sveg pritiska funkcionisala....da su mu dali 2 godine..ova drzava bi glat imala standard veci nego danas.........

otpor stavljao galvu u torbu...decko...smesan si ozbiljno.....gomila cistih izdajnika....evo pogledaj sklonili su slobu...pa su i dalje gomuila izdajnika....koji propagiraju ekstremno liberalne stavove i konstantno prave nemesisa u ovoj drzavi...pogledaj satanizovali su kostunicu..zasto..zato sto njima uvek treba izgovor da rade protiv ove drzave....

Ti izgleda ne vidis dobro?Rekao sam "ma kako ona danas izgledala", misleci pritom na slobodu.Niko iz Otpora nije mogao da zna ko ce se naci an vlasti.Oni se nisu borili da tako bude, borili su se da bude bolje.But, snap back to reality, ovo je Srbija.
A sad da te pitam nesto povodom tvog drugog pasusa...Da li si bio clan Otpora ili navodis neosnovane argumente?
 
pa koliko ti imas godina...30...:lol:...video sam ti slike.i na nijema izgleda kao da ima 18,19 ..kad je otpor delovao ti si maks imao 9 godina..o kakvom primanju para sa zapada jado ti pricas...ko daje detetu od 9 godina vise od 200 din....

Imam 17 godina...A sa 7 godina sam se borio kao Otporas...I nije poenta u primanju para, ne hvataj se odma za to.Poenta je da su se Otporasi borili.Pa na kraju krajeva, morao je neko da ih finansira.
 
Ti izgleda ne vidis dobro?Rekao sam "ma kako ona danas izgledala", misleci pritom na slobodu.Niko iz Otpora nije mogao da zna ko ce se naci an vlasti.Oni se nisu borili da tako bude, borili su se da bude bolje.But, snap back to reality, ovo je Srbija.
A sad da te pitam nesto povodom tvog drugog pasusa...Da li si bio clan Otpora ili navodis neosnovane argumente?

Jok nije mogao..pa su posle svi postali clanovi dosa..aj bre nemoj da si naivan........Moj otac je bio prijatelj milosevica....da li ti stvarno mislis da bi ja ikako mogao da budem clan tog idiotskog pokreta...:lol:..to nisu neosnovani argumenti.....dobro se zna da je otpor placan sa zapada......kao i dos i b92,studio b itd...

Imam 17 godina...A sa 7 godina sam se borio kao Otporas...I nije poenta u primanju para, ne hvataj se odma za to.Poenta je da su se Otporasi borili.Pa na kraju krajeva, morao je neko da ih finansira.

Si ti svestan koliko si ti smesan ispao...ti si rekao..ja sam bio u otporu(sa 7 godina:lol:)..i niko mi nije davao pare sa zapada...pa ja sa 7 godina sam se igrao sto bi rekla hator mocnih rendzera i nindza kornjaca..nisam imao vise od 50 dinara u ruci nikad...keva me vodila za ruku preko ulice..ko ce detetu od 7 godina da daje bilo kakve pare(sa zapada..:hahaha::hahaha:).....stvarno si degen.....e i ja nznam kakav to roditelj uclanjuje dete od 7 godina u otpor..msm smesno...meni je cale bio ekstremno dobro pozicioniran..pa me nije uopste politicki uvlacio bilo gde..****.te dobro se zna gde se vodi dete od 7 godina...

da se ne izostavi..ti si se borio..:rotf::rotf:..sa 7 godina...:hahaha::hahaha:
 
...mrzim kad neko glumi naivnost
...mrzim kad neko glumi da je lud
...mrzim kad neko poludi a ja mislim da glumi da je lud
...mrzim kad je neko lud a glumi da nije lud
...mrzim kad neko nije lud a glumi da je lud
...mrzim kad je neko lud i otvoreno pokazuje svoje ludilo
...mrzim kad neko otvoreno pokazuje svoje ludilo pa i okolina poludi
...mrzim kad uvredim devojku na prostački način
...mrzim kad sedim u sobi pušača a ja jedini nepušač
...mrzim kad se neko iživljava nad slabijim od sebe i kad uživa u tome
...mrzim siledžije
...mrzim prostakluk
...mrzim kad neko nema osećaj za ironiju
...mrzim Zvezde Granda, Grand
...mrzim kad neko maltretira i mlati devojku, pa mu ona oprosti jer je željna očinske figure i jer voli loše momke koje bi da menja
...mrzim dobre osobe koje neko iskoristi
...mrzim kad neko siluje, ponizi, muči, nanosi bol, mrzim kad neko gazi nečije dostojanstvo, kad daje niske udarce, mrzim kad neko pati osim ako baš baš nije zaslužio
...mrzim neukusan humor
...mrzim čokoladu punjenu stvarima za koje nisam čuo, živela classic mlečna bre
...mrzim što ne umem da sviram nijedan instrument, ali se nadam da ću naučiti

... to be continued
 
Jok nije mogao..pa su posle svi postali clanovi dosa..aj bre nemoj da si naivan........Moj otac je bio prijatelj milosevica....da li ti stvarno mislis da bi ja ikako mogao da budem clan tog idiotskog pokreta...:lol:..to nisu neosnovani argumenti.....dobro se zna da je otpor placan sa zapada......kao i dos i b92,studio b itd...



Si ti svestan koliko si ti smesan ispao...ti si rekao..ja sam bio u otporu(sa 7 godina:lol:)..i niko mi nije davao pare sa zapada...pa ja sa 7 godina sam se igrao sto bi rekla hator mocnih rendzera i nindza kornjaca..nisam imao vise od 50 dinara u ruci nikad...keva me vodila za ruku preko ulice..ko ce detetu od 7 godina da daje bilo kakve pare(sa zapada..:hahaha::hahaha:).....stvarno si degen.....e i ja nznam kakav to roditelj uclanjuje dete od 7 godina u otpor..msm smesno...meni je cale bio ekstremno dobro pozicioniran..pa me nije uopste politicki uvlacio bilo gde..****.te dobro se zna gde se vodi dete od 7 godina...

da se ne izostavi..ti si se borio..:rotf::rotf:..sa 7 godina...:hahaha::hahaha:

Ti ga krstis, ono prdi...I opet se hvatas za pare...Kakve veze ima i da su placani sa Zapada?
I da, nisu me moji roditelji uclanili u taj pokret...******, neki od nas, ma koliko neuki bili, uvidjaju ponesto, mozga neotupljenog od silnih filozofija...
Ali dobro, vidim da bi ovde pre naucio zid da peva, nego sto cu nesto da postignem silnim psotovanjem...
 
Ti ga krstis, ono prdi...I opet se hvatas za pare...Kakve veze ima i da su placani sa Zapada?
I da, nisu me moji roditelji uclanili u taj pokret...******, neki od nas, ma koliko neuki bili, uvidjaju ponesto, mozga neotupljenog od silnih filozofija...
Ali dobro, vidim da bi ovde pre naucio zid da peva, nego sto cu nesto da postignem silnim psotovanjem...

Pa recimo da nas je zapad godinu dana ranije bombardovao...pomagao ustase i balije..pomagao siptarske ekstremiste....:roll:degen...
Ma da ti si se sa 7 godina pokupio i otisao u otpor da pruzis podrsku obaranju milosevica...a onda si jelte svakako sam bez tate 5 oktobra nosio stolice iz skupstine..aj bre koga ti lozis .......
znas ti bre sta pricas uopste.....saberi se malo..:roll:
 

Back
Top