Nacisticka Hrvatska, experiment doba genocida !!

Opet tema o vašim idolima i idealima Hrvatima, pa to je već psihički poremećaj, opsjednutost, srbofrenija (http://hr.neciklopedija.org/wiki/Srbofrenija). Pa nisam ni počeo brojit teme o Hrvatima, već jedna nova.
Када Хрвати само у Јасеновцу закољу 700 хиљада Срба, није тек тако лако заборавити. Сачуај нас Боже, глади и Хрвата, како рекоше Немци још давно.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Извршен је геноцид над српским народом у Републици Српској Крајини и Хрватској. Срби су заборавили Јаценовац, Јадовно и хрле ка мору усташком. О, где ће вам душа, Срби!


Тај геноцид се наставља све до дана данашњег.
Да не понављам што сам данас ја једном другом форуму писао, копират ћу.


Убијање и пљачкање Срба у Плашком



http://www.24sata.hr/news/u-obiteljskoj-kuci-u-latinu-nasli-ubijenu-staricu-88/180480/

Пуким случајом имам родбину у Плашком и знам какав се терор врши над Србима.

Како сам чуо,ова старица је практички измасакрирана,живјела је сама а пронашла ју је комшиница.

У 'рвацким медијима још ништа не говоре о овом случају,али ово није изолован случај јер дешавало се и раније да се пљачкају старци који живе сами али ово јучер је шокирало све.

Недавно је опљачкан старац од 80 год. усред бијелог дана у насељеном мјесту када се враћао кући из поште.

Тај дан је ишао по мировину,али срећом није ју подигао а разбојници су му отели 80 куна и нарезали га ножом испод врата.

Син га је хтјео одвести да живи код њега у Београд али деда не жели па му је син нашао стан у Плашком да не живи сам на осами.

Да човјек поред своје куће мора плаћати кирију јер је несигуран.

Другом старцу су ујутро око 4 сата упали у кућу испребијали га и опљачкали.

А полиција,наравно да је неучинковита нити има воље ријешавати овакве случајеве,јер некоме то одговара.

Полиција не само да није професионална,него су прије пар мјесеци сада већ покојном такође 80годишњаку,испоставили рачун јер их је наводно неутемељено звао.

Лопови су пратили када је изашао из куће и покрали га док је био у штали.Примјетио је да је покраден тек ујутро када је покретној трговини требао нешта платити.

Ово сигурно јесу разбојства предвођена националном несношљивости,јер жртве су углавном старци српске националности а лопови редовито походе српска имања,краду стоку,љетину и воће.

У Плашки се населило свакакве гамади из Босне а и некакав државни програм збрињавања Рома,па их насељавају по кућама које су Срби продали држави.

Сва та банда не ради и краде Богу дане,живе од социјалне помоћи а повремено се надохрањују пљачкајући Србе.

Сви Срби обрађују своју земљу,док насељени Хрвати и Роми живе од социјале а српска земља која је продата и њима додјељена на кориштење,стоји необрађена.

Нити Роми,нити Хрвати воле да раде,по дану пију по кафићима а по ноћи иду у крађу.
Те групе малољетних бандита малтретишу српске старце а огулинска полиција не реагује када их се позове.

Али још ми се више гаде Пуповац и њему слични на локалној разини,јер су им драге усташке куне ради којих помажу Хрватима заташкати овакава срања да би пред Европом могли глумити антифашистичку државу.
 
Poslednja izmena od moderatora:
??? kakve sarene teme ,misu??

ja sam uvek u formi kad sye vi u pitanju:mafijas:

nisam imao glavaobolju, jer sam onaj sto ti tuca brejn, sa avatara:super::klap:

Da si opsjednut Hrvatima, to je nedvojbeno.

Šta ćeš, svak teži prema višem cilju, samo za neke to ostaje nemoguća misija. :mrgreen:

Ako nisi imao glavobolju, znači da će nam Feniks danas doći pun elana. :super:
 
Bože kakve teme vi otvarate... I onda se čudite kako mi Srbi ne uspijevamo postati "svjetski narod".
Kad bi potpirivanje sopstvenog ega bila olimpijska disciplina, mi Srbi bismo bili neprikosnoveni nosioci zlatne medalje...
I onda očekuješ da te komšije poštuju, a pljuješ ih uzduž i poprijeko kad god se za to pruži prilika. Čudna je meni ta filozofija...
 
Poslednja izmena:
Da si opsjednut Hrvatima, to je nedvojbeno.

Šta ćeš, svak teži prema višem cilju, samo za neke to ostaje nemoguća misija. :mrgreen:

Ako nisi imao glavobolju, znači da će nam Feniks danas doći pun elana. :super:

ne, misu mali pripadnice malog roda...nisam vama opsednut,taman posla.
ja samo zelim vama surovo nestajanje sa ovog dela evrope...dal' ce to biti u moje vreme ili kasnije zabole me, samo da VENISH:zper:, forevito.

sta ces,svako tezi svom cilju, za neke poput vas je to zamalo bilo pa uspesno od 41' do 45'..

pusti glavobolju ,nego reci mi do kad ti je zena dala limit...koliko smes da provedes na krstarici??:mrgreen:
 
[Silvers];14514078:
Bože kakve teme vi otvarate...
I onda se čudite kako mi Srbi ne uspijevamo postati "svjetski narod". Najbolji smo jedino u disciplini hranjenja sopstvenog ega... I onda očekuješ da te komšije poštuju, a pljuješ ih uzduž i poprijeko kad god se za to pruži prilika. Čudna je meni ta filozofija...

idi napolje podrigni, pa se vrati....
 
[Silvers];14514078:
Bože kakve teme vi otvarate...
I onda se čudite kako mi Srbi ne uspijevamo postati "svjetski narod". Najbolji smo jedino u disciplini hranjenja sopstvenog ega... I onda očekuješ da te komšije poštuju, a pljuješ ih uzduž i poprijeko kad god se za to pruži prilika. Čudna je meni ta filozofija...

Hmmm... :think:

Po stilu izražavanja cijenim da si iz Hrvatske ili Bosne.

U svakom slučaju, ako stvarno tako misliš, onda si dobrodošlo osvježenje i sasvim sigurno neka "čudna 'tica". :mrgreen:
 
ne, misu mali pripadnice malog roda...nisam vama opsednut,taman posla.
ja samo zelim vama surovo nestajanje sa ovog dela evrope...dal' ce to biti u moje vreme ili kasnije zabole me, samo da VENISH:zper:, forevito.
sta ces,svako tezi svom cilju, za neke poput vas je to zamalo bilo pa uspesno od 41' do 45'..
pusti glavobolju ,nego reci mi do kad ti je zena dala limit...koliko smes da provedes na krstarici??:mrgreen:

Sine, Hitler i Staljin zajedno naspram tebe su male mace...
 
Теби је пукла застава на незгодном месту од смејања.

Aplauz-1.gif
 

Back
Top