Top forma

Mr. Hard

Buduća legenda
Poruka
44.238
Drage urmašice,
kako procenjujete muškarca da je u top formi, da može (ili ne) da zadovolji vaše sexualne afinitete?
- na osnovu vizuelnog izgleda,
- da mu date da nosi džak cementa (50kg),
- na osnovu preporuke ex devojke ili žene,
- ili ima neka urmašica da pohvali njegovo umeće, pa se oglasi i na ovoj temi :mrgreen:

Evo na osnovu predloga, da dopunim i za mušku populaciju,
koji parametri vam pokazuju da riba može da pruži extra xse na osnovu prvog utiska ili je to mač sa 2 oštrice? :think:
 
Poslednja izmena:
Drage urmašice,
kako procenjujete muškarca da je u top formi, da može (ili ne) da zadovolji vaše sexualne afinitete?
- na osnovu vizuelnog izgleda,
- da mu date da nosi džak cementa (50kg),
- na osnovu preporuke ex devojke ili žene,
- ili ima neka urmašica da pohvali njegovo umeće, pa se oglasi i na ovoj temi :mrgreen:

na takve teme vazda kazem

AURA to privlaci ko magnet a cim privuce to nikako nemore biti lose
 
Drage urmašice,
kako procenjujete muškarca da je u top formi, da može (ili ne) da zadovolji vaše sexualne afinitete?
- na osnovu vizuelnog izgleda,
- da mu date da nosi džak cementa (50kg),
- na osnovu preporuke ex devojke ili žene,
- ili ima neka urmašica da pohvali njegovo umeće, pa se oglasi i na ovoj temi :mrgreen:

Na osnovu izgleda...xD
Ma i namirišem ih...xD
 
Drage urmašice,
kako procenjujete muškarca da je u top formi, da može (ili ne) da zadovolji vaše sexualne afinitete?
- na osnovu vizuelnog izgleda,
- da mu date da nosi džak cementa (50kg),
- na osnovu preporuke ex devojke ili žene,
- ili ima neka urmašica da pohvali njegovo umeće, pa se oglasi i na ovoj temi :mrgreen:

jedan je način da se forma ispita.
 
Drage urmašice,
kako procenjujete muškarca da je u top formi, da može (ili ne) da zadovolji vaše sexualne afinitete?
- na osnovu vizuelnog izgleda,
- da mu date da nosi džak cementa (50kg),
- na osnovu preporuke ex devojke ili žene,
- ili ima neka urmašica da pohvali njegovo umeće, pa se oglasi i na ovoj temi :mrgreen:

Evo na osnovu predloga, da dopunim i za mušku populaciju,
koji parametri vam pokazuju da riba može da pruži extra xse na osnovu prvog utiska ili je to mač sa 2 oštrice? :think:

a JAJA ?:mrgreen:

OT na osnovu intuicije zenske,a znamo da je ona katkad f.ucking kripi tocna :lol:
 
Na osnovu izgleda...xD
Ma i namirišem ih...xD
Veoma diskutabilno :think:
dam ja predlog njima: probajte, pa ocenjujte, ok?
Jes vala, još samo da su sve voljen i milina :lol:
jedan je način da se forma ispita.
Jeste, ali ovo je procena forme... predradnja ;)
jel gasila svetlo?:rumenko::think:

ili je odbila anal?:think:

da mi je samo znati sta vi to tako ocekujete:zper:

Stenjanje i uzdisanje :lol:
 
samo preporuka...:zcepanje:

elem, zavisi čika Hard...nekako volim kad je muškarac zgodan, al ne mora da znači da mi se uvek takav dopasti...tako nekako:D
Ma na preporuku, to je najsigurnije :lol:
a JAJA ?:mrgreen:

OT na osnovu intuicije zenske,a znamo da je ona katkad f.ucking kripi tocna :lol:

Jaja? Kada dođe do njih nema tu šta da se procenjuje, jedino suma sumaru na kraju sexa :lol:
 
a kako ta forma može da se proceni ?
mislim šta je ekvivalent jednom satu ljutog seksa ?

:heart:

Po pogledu (tj. načinu na koji me gleda) kod nekih devojaka može da se vidi da im je libido veoma jak, ostalo nemam pojma...
Eo Slou... mogao bih da se složim sa Tsuom :)
po autu, cipelama i satu na ruci se vidi jeli valja cemu ili je samo vruci vazduh sa kokosija prsa

Tu se valjda vidi stanje na računu, jel? :think:
 
Pa jeste, ali me zanima šta se u njihovim mozgovima dešava kada nas šacuju :lol:

Paaaaa....korak prvi....odmerim mu stas. Pa onda boju glasa (užasno iritirajuće može biti ako tip krešti ko onaj mali sa Evrovizije ili brunda ko iz kace). Na trećem mestu je kako govori. Ukoliko u rečenici ima više psovki i "brte" poštapalica nego reči, bude "eliminisan u prvom krugu". Zatim bitno je i o čemu tip priča. Prepričavanje tuče u kojoj su njih petorica ubili od batina nekog jadnika ili su obili trafiku u kraju, ne ostavlja baš reprezentativan utisak.
A zatim izgled prstiju na rukama, miris (ništa bljakastije od tipa koji smrdi na pivo ili znoj), i upošte način na koji dodiruje devojku. Bez onih seljoberskih fora da te nakon pet minuta poznanstva stisne oko struka i dahće u vrat...:roll:
 

Back
Top