Tehnikus nova ds

pozz.ako je tacna informacija da je izasao novi sw za edison argus,a znamo da je technikus kopija edisona,da li mozemo nesto ocekivati u vezi nove ds,konkretno mislim na austrijske kanale posto kazu da je razbijen sistem zastite criptoworks
 
Nema jos uvek potpunog haka pomenute platforme, radi samo na pojedinim octagon risiverima i iz njih ne moze da se izvuce logaritam koji bi se importovao u ostale risivere. Nadam se da ce se pojaviti uskoro i taj paket.....
 
durgari jedno pitanje volim italijansku ligu i procitam da prenose na -Turksat 42°E -11870 V 8888 -FTA/Biss tv8 ali me zanima imam tanjir precnika 75cm dali bi mogo da hvatam pomenutu frekvenciju sa njim inace hvatao sam thor solidno sa tom opremom.
 
durgari jedno pitanje volim italijansku ligu i procitam da prenose na -Turksat 42°E -11870 V 8888 -FTA/Biss tv8 ali me zanima imam tanjir precnika 75cm dali bi mogo da hvatam pomenutu frekvenciju sa njim inace hvatao sam thor solidno sa tom opremom.

trebalo bi da mozes
ja sa 80cm imam sve satelite sad bas nisam testirao tu frekvenciju ali mislim da radi
 
pa hvatao sam ja al ovo me buni 8888 ne treba li antena kao za thor da se spusta ili ide kao za astru i jos jedno pitanje pre 5 dana mi drug promenio sw za tehnikus i kocio se nekolko dana a sad nece da se upali kad ga upalim ostane na standby da nije sw zajebao stvari. ako neko ima iskustva uhapred hvala.
 
jel tvoja antena motorizovana mislim imas motor? od astre opet pocinjes da spustas antenu kao za thor ako ti nije motorizovana
sto se tice sw sve je moguce ako je ubacio pogresan da zeza on probaj opet sa flesovanjem ali pazi koji ubacujes
 
jel tvoja antena motorizovana mislim imas motor? od astre opet pocinjes da spustas antenu kao za thor ako ti nije motorizovana
sto se tice sw sve je moguce ako je ubacio pogresan da zeza on probaj opet sa flesovanjem ali pazi koji ubacujes

ma nemam motor rucno gledam tv okrecem i nadjem ja sam okretao do Eurobird ili je bio arabsat znam da su skoro svi kanali na tom satelitu bili zakljucani jos malo levo pa je valjda turksat samo da sredim res. pa cu da pokusam hvala ti puno.
 
Uvek se oko Bozica ili Nove Godine pusti neki paket ... Videcemo da li ce se tradicija nastaviti :)

Hoce li za ove praznike nesto pustiti, imam nova ds i interesuje me na astri 19.2, bilo sta? Ranije je bio premiere koji je sada sky, a radi li bilo sta trenutno?
orf austria, mtv networks, canal plus? Da li to ista moze da se unose kodovi, vidim ima kljuceva okolo ali ono sto sam ja probao ne ide.
 
Hoce li za ove praznike nesto pustiti, imam nova ds i interesuje me na astri 19.2, bilo sta? Ranije je bio premiere koji je sada sky, a radi li bilo sta trenutno?
orf austria, mtv networks, canal plus? Da li to ista moze da se unose kodovi, vidim ima kljuceva okolo ali ono sto sam ja probao ne ide.
Možda može ORF i holanđani, nisam siguran, a teško da će biti nešto više za praznike, nekad bilo sad se samo pamti to srećno vreme offline emulatora.
 
Meni je odlicnan i orf i holandski canal plus, mtv networks bi bio puska, ali se ne snalazim sa unosom ovih kodova, na sajtovima imaju neki sve po dupli, komplikovano je, da bar znam da sigurno rade recimo da mi neko da proverenu informaciju onda bih probao sve kombinacije dok ne otvori.
 
Meni je odlicnan i orf i holandski canal plus, mtv networks bi bio puska, ali se ne snalazim sa unosom ovih kodova, na sajtovima imaju neki sve po dupli, komplikovano je, da bar znam da sigurno rade recimo da mi neko da proverenu informaciju onda bih probao sve kombinacije dok ne otvori.

hm neznam koji model bas imas tehnikusa ali mislim da je za njih odavno izostala podrska e sad ti mozes da me demantujes normalno
pozz
 
Pa necu te demantovati samo trazim malo saveta/pomoci na forumu tog tipa, evo malo screenova ako vam nesto znaci :

2.jpg
reciver

1.jpg
ovo kad udjem u meni sa keys...

Znaci kako da unesem i jel ok ovako za calanl plus nl? Ako neko zna sa ovim reciverom nek mi javi, porukom, ovako...
 

Back
Top