Sklepotina iz Dačije, tehnologija proizvodnje stara preko 30 godina

Mogu da razumem cekic ako treba gumu za dihtovanje da postavis na vrata ,al on cuka po mehanizmu za zatvaranje i kaci se na vrata ne bi li ih nastelovao,to bas i ne vidim kao trajno resenje problema.
To isto sam video od jednog mastora za frizidere,kad vrata pocnu da zevaju i vakum ih ne zatvara,on udalji gazde iz prostorije i pocne da se kaci i krivi vrata bas kao ovaj "serviser" .
 
Mogu da razumem cekic ako treba gumu za dihtovanje da postavis na vrata ,al on cuka po mehanizmu za zatvaranje i kaci se na vrata ne bi li ih nastelovao,to bas i ne vidim kao trajno resenje problema.
To isto sam video od jednog mastora za frizidere,kad vrata pocnu da zevaju i vakum ih ne zatvara,on udalji gazde iz prostorije i pocne da se kaci i krivi vrata bas kao ovaj "serviser" .

Pre nekih 12-15 godina gledao sam emisiju na palmi gde su prcali o raznoraznim prozivodima (engleska emisija) i pricali su i o friziderima i lik je bas to i rekao da se vrata tako namestaju. Isteras gazdu iz kuhinje i onda malo dmnes vrata i sve radi kako treba :lol:
 
Ipak se silom može i nešto popraviti. :D
Moj CD player nije htjeo da očitava neke CD-ove, i jedne prilike kada smo krečili vraćao sam ga u sobu i spadne mi kabal zakači za prag i istrgne mi iz ruku. Padne na pod i ja pomislim nema od njega ništa sad. Priključim, upalim i jedini CD koji mi je bio tada pri ruci jedan od onih što nije htjeo da očitava. Ubacim CD i očita ga sa sekund, eh reko što ga prije nisam bacio. :D

Ja nisam vidio bolje urađena vrata nego kod Kie Pride. Ćale vozi taj auto na poslu kao službeni i s njim kada se vozim ako je ventilacija zatvorena ne možeš vrata zatvorit ako ne otvoriš malo prozor da višak vazduha izađe napolje. Kod ove Dacie to neće biti slučaj. :)
 
Dacia je kod nas jedno vreme bila best bye,kupovala se samo tako,pogotovo kod taksista,nemam neka iskustva sa njom al imao sam priliku da sednem na vozacevo mesto,ja od 191cm i nisam video prednji kraj autobobila ,haubu,nista,nisam mogao da verujem,znaci ja moram da zamisljam gde je da bih znao koliko smem da pridjem nekom automobilu

To ti je danas normalno, ne postoje kockasti automobili :mrgreen:
 
Mogu da razumem cekic ako treba gumu za dihtovanje da postavis na vrata ,al on cuka po mehanizmu za zatvaranje i kaci se na vrata ne bi li ih nastelovao,to bas i ne vidim kao trajno resenje problema.
To isto sam video od jednog mastora za frizidere,kad vrata pocnu da zevaju i vakum ih ne zatvara,on udalji gazde iz prostorije i pocne da se kaci i krivi vrata bas kao ovaj "serviser" .

Dacia je kod nas jedno vreme bila best bye,kupovala se samo tako,pogotovo kod taksista,nemam neka iskustva sa njom al imao sam priliku da sednem na vozacevo mesto,ja od 191cm i nisam video prednji kraj autobobila ,haubu,nista,nisam mogao da verujem,znaci ja moram da zamisljam gde je da bih znao koliko smem da pridjem nekom automobilu

pa niskobudzetni auto se paravi niskobudzetno..ne razumem sta vi ocekujete...
a plus koliko logana je onomad prodano samo kod nas za ispod 9000e pa se niko ne zali..

Nego kako drugacije da se namesti mehanizam,neko cekicem.
Hajde ga odvrni skroz da ga mozes pomicati rukom,kad ces ga onda nastelovati?

I ovo sto ne vidis prednji deo auta,kod vecine auta ga ne vidis danas.

Iwan je lepo obrazlozio,koliko para toliko muzike,i zaista nisam cuo da se neko zali na Daciju,vecina vlasnika zna sta je kupila,a mislim da su dobili i malo vise muzike no sto su platili.
 
pa niskobudzetni auto se paravi niskobudzetno..ne razumem sta vi ocekujete...
a plus koliko logana je onomad prodano samo kod nas za ispod 9000e pa se niko ne zali..
Jeste niskobudzetni automobil,ali da su im kalupi i mere valjani sve bi se to sklopilo u 5 stotih tako da ne bi imalo potrebe da se onaj kachi po vratima.Pitam se samo kako je ostatak auta napravljeno.
 
Jeste niskobudzetni automobil,ali da su im kalupi i mere valjani sve bi se to sklopilo u 5 stotih tako da ne bi imalo potrebe da se onaj kachi po vratima.Pitam se samo kako je ostatak auta napravljeno.

opet kazem ne razumem cemu ova prica, kad ih toliko ljudi vozi i jos nisam ni video ni cuo da npr su se vrata rastelovala i da neko ne moze da ih zatvori..
druga prica je sto su se u zastavi gadjali bregastim, pa su i jugici tako isli..
i nisu vredeli ne trecinu cene za koju je prodavan..
 

Back
Top