BN TV

Ако ми верујете 3 године нисам гледао телевизор. Тек пре неки дан сам скинуо тв апарат са тавана. Обрисао прашину дебелу 3 цм, и ставио собу само на неколико дана док траје СП у фудбалу. Када заврши СП биће тв поново на тавану 4 ГОДИНЕ!!! док не почне ново СП у фудбалу. Јасно?
 
Malo sam sokirana cinjenciom da u njemackoj nema vise slobodnog gledanja BN TV vec se od 2 avgusta moramo preplatiti na bosanski paket!

Meni se to ne dopada jer cu sigurno imati i muslimanskih programa u tom paketu a nemam namjeru da placam za muslimasnku propagandu niti imam namjeru da sa mojim evricima odrzavam remonte muslimana i njihovih tv linija:evil:

Da li je i to jedna vrsta koja ide ka ukidanju RS-a!?

kako i sta sad da gledam!?

da li mogu preko laptopa koji prikopcam na TV da gledam domaci tv program!?

hvala

http://www.rtvbn.com/live/rtv-bn/
 
Ajde ne pravite se blesavi . Televizija ima i informativni karakter , a ne zabavni . E kad je to u pitanju , veoma je vazno da TV stanica bude bas Srpska , a ne muslimanska . Na svim meridijanima bivse Jugosslavije , samo su Srbi multikulturalni i uzimaju u obzir i vest nasih najljucih neprijatelja. Ostalima tako nesto na pamet ne pada.
 
Sto se tice podrucja BiH, sadrzaji programa su uzasni.
Nema nikakvih emisija iz kulture, malo vise sporta..
Gdje god okrenes samo neke politicke emisije, ali BN je tu najgora definitivno.
Kod njih nema ni filmova, samo neke vijesti, politicke emisije i sl.

Nemoj tako na OBN ima dobrih turskih sapunica :rotf::rotf::rotf:
 
Malo sam sokirana cinjenciom da u njemackoj nema vise slobodnog gledanja BN TV vec se od 2 avgusta moramo preplatiti na bosanski paket!

Meni se to ne dopada jer cu sigurno imati i muslimanskih programa u tom paketu a nemam namjeru da placam za muslimasnku propagandu niti imam namjeru da sa mojim evricima odrzavam remonte muslimana i njihovih tv linija:evil:

Da li je i to jedna vrsta koja ide ka ukidanju RS-a!?

kako i sta sad da gledam!?

da li mogu preko laptopa koji prikopcam na TV da gledam domaci tv program!?

hvala

Kukuuuuuu :sad2::sad2: Što ćete sad bez krajiške muzike :sad2::sad2:
 

Back
Top