MARTINKEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeee

Opet ova tema!
Ajde posto smo se malopre pomirili necu da budem los i da iznosim svoj stav :) (koji bas i nije lep)
Mada ipak hocu,
Martinke i nisu nesto bog zna sta
Samo vi metalci vidite lepotu u njima.
Sto se mene tice ocajne su ali ipak su dobre za tucu.
Gvozdje u njima. HMMMM?
 
ee od kad nisam nosila martinke...eeee, pa od 2-og ili 3-eg razreda, secam se da sam ih jos kupila negde u knezu. znam tacno gde ali ne mogu da se setim kako se zvala radnja...je l' ima neka robna kuca na levoj strani knez mihajlove?? eeee...to su bile godinice!! '91, '92....eeeee :cry:
 
joGooOOD:
ma...moje su bash neobiocne,KAO I JA :wink: onako ni do kolena ali opet visoke,crno-bordo shellisov model,cini nogu uskom...ah san snova :D nisu grube uopste...


:? Ehhh...te sam ja htela kupiti :shock: ...bas su dobre.Svaka ti cast na izboru! :D Nego,gde se ima u Bg kupiti martinke,nisam iz Bg,icu sledeci vikend,pa ako znate gde ima?Pliizzz... :D Bila sam danas u Subotici,nemaju bas neki izbor...
 
kao i sve ostalo, sve zavisi od osobe i nacina na koje ih neko nosi... 8)
inace... Shelly's su mi nekako vise muske, a Dr Martens zenske :oops: ne znam zasto... :oops:
ma obe su super :D ali ja ih ne nosim... :lol: niti sam ih ikada nosila... 8) ili mozda i jesam kao malecna... :D al' to se ne racuna... 8)
nekako se odeca sada vezuje za nacin zivota, karakter... sta znam :roll: mozda to i nije toooliko negativno :roll: svejedno... 8)
ja iskreno mislim da bi to meni smesno stajalo :oops: a i nemam neku veliku zelju da ih nosim... :oops: 8)
neko rece da su Dr Martens cipele fensi :shock: :oops: meni su jaaako slatke... :oops: i bas bih htela da kupim neke... :oops:
sto se tice kupovine u Beogradu... nemam pojma :oops: ima prodavnica u trznom centru Piramida, a u centru... :roll: ima na Terazijama Lewis prodavnica... onda ima Urban shop kod Doma Omladine... 8) ne mogu da se setim jos necega... :oops:
 
bleach:
kao i sve ostalo, sve zavisi od osobe i nacina na koje ih neko nosi... 8)
inace... Shelly's su mi nekako vise muske, a Dr Martens zenske :oops: ne znam zasto... :oops:
ma obe su super :D ali ja ih ne nosim... :lol: niti sam ih ikada nosila... 8) ili mozda i jesam kao malecna... :D al' to se ne racuna... 8)
nekako se odeca sada vezuje za nacin zivota, karakter... sta znam :roll: mozda to i nije toooliko negativno :roll: svejedno... 8)
ja iskreno mislim da bi to meni smesno stajalo :oops: a i nemam neku veliku zelju da ih nosim... :oops: 8)
neko rece da su Dr Martens cipele fensi :shock: :oops: meni su jaaako slatke... :oops: i bas bih htela da kupim neke... :oops:
sto se tice kupovine u Beogradu... nemam pojma :oops: ima prodavnica u trznom centru Piramida, a u centru... :roll: ima na Terazijama Lewis prodavnica... onda ima Urban shop kod Doma Omladine... 8) ne mogu da se setim jos necega... :oops:
ah...draga Milenaa...cc...nikad ovoliko 'crvenih' smajlija nisam vidjela u jednom postu :roll:
nemoj to da vishe vidim... :wink:
 
*november rain*:
bleach:
kao i sve ostalo, sve zavisi od osobe i nacina na koje ih neko nosi... 8)
inace... Shelly's su mi nekako vise muske, a Dr Martens zenske :oops: ne znam zasto... :oops:
ma obe su super :D ali ja ih ne nosim... :lol: niti sam ih ikada nosila... 8) ili mozda i jesam kao malecna... :D al' to se ne racuna... 8)
nekako se odeca sada vezuje za nacin zivota, karakter... sta znam :roll: mozda to i nije toooliko negativno :roll: svejedno... 8)
ja iskreno mislim da bi to meni smesno stajalo :oops: a i nemam neku veliku zelju da ih nosim... :oops: 8)
neko rece da su Dr Martens cipele fensi :shock: :oops: meni su jaaako slatke... :oops: i bas bih htela da kupim neke... :oops:
sto se tice kupovine u Beogradu... nemam pojma :oops: ima prodavnica u trznom centru Piramida, a u centru... :roll: ima na Terazijama Lewis prodavnica... onda ima Urban shop kod Doma Omladine... 8) ne mogu da se setim jos necega... :oops:
ah...draga Milenaa...cc...nikad ovoliko 'crvenih' smajlija nisam vidjela u jednom postu :roll:
nemoj to da vishe vidim... :wink:
ne ne... to ona nama shalje ~tajne signale... Spoj sve te crvene smileu-je... zarotiraj tu skulpturu za par stepeni u smeru suprotnom od kazaljke na satu... i... i... ma ne znam ni ja shta to pretstavlja... ((:
 
joGooOOD:
wild_child:
Volim Martineee......Imam Shellys Rangers bordo,14 kopci.Mnogo su lepe i zenstvene.

E pa,imash najveci izbor u urban shopu kod doma omladine(tu sam nocas i kupila)kazu da imash i u piramidi ali tu ima manji izbor,a imash army radnju kod one sendvichare pizzeria trg :wink:
Samo jos da zapalim za Bgd i to je to :D Ma ima i u Ns-u dobar izbor mada su sad zatvorili jedan shop tako da ima samo onaj u Dunavskoj.Kupila sam svoje prosle godine tako da ne planiram tako brzo da kupujem nove 8) Inace moja ortakinja je kupila Rangersice sa duplim djonom :lol: :lol:
 
wild_child:
joGooOOD:
wild_child:
Volim Martineee......Imam Shellys Rangers bordo,14 kopci.Mnogo su lepe i zenstvene.

E pa,imash najveci izbor u urban shopu kod doma omladine(tu sam nocas i kupila)kazu da imash i u piramidi ali tu ima manji izbor,a imash army radnju kod one sendvichare pizzeria trg :wink:
Samo jos da zapalim za Bgd i to je to :D Ma ima i u Ns-u dobar izbor mada su sad zatvorili jedan shop tako da ima samo onaj u Dunavskoj.Kupila sam svoje prosle godine tako da ne planiram tako brzo da kupujem nove 8) Inace moja ortakinja je kupila Rangersice sa duplim djonom :lol: :lol:


Da... :roll: i ja palim sledeci vikend... :D
Hvala na informacijama :D
 

Back
Top