hoće li magija da nestane sa magičnom krpom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

marenda*

Elita
Poruka
17.663
prao sam prozore na terasi sa spoljne strane i upala mi magična krpa kod komšinice na terasu. da budem precizniji, kod one komšinice što sam joj, kao, tražio šećer
da li sad da idem kod komšinice po krpu? tj, da si će ona sad da misli da sam neki ženski petko kad sazna da sam prao prozore, a ja tako izgubiti svaku šansu kod nje?

p. s. kako se peru prozori sa spoljne strane, a da to kolko-tolko bude bezbedno po život?
 
prao sam prozore na terasi sa spoljne strane i upala mi magična krpa kod komšinice na terasu. da budem precizniji, kod one komšinice što sam joj, kao, tražio šećer
da li sad da idem kod komšinice po krpu? tj, da si će ona sad da misli da sam neki ženski petko kad sazna da sam prao prozore, a ja tako izgubiti svaku šansu kod nje?

p. s. kako se peru prozori sa spoljne strane, a da to kolko-tolko bude bezbedno po život?

misim ono :dash: dobro je da je upala krpa kod komsinice moglo je biti i gore:lol:
 
prao sam prozore na terasi sa spoljne strane i upala mi magična krpa kod komšinice na terasu. da budem precizniji, kod one komšinice što sam joj, kao, tražio šećer
da li sad da idem kod komšinice po krpu? tj, da si će ona sad da misli da sam neki ženski petko kad sazna da sam prao prozore, a ja tako izgubiti svaku šansu kod nje?

p. s. kako se peru prozori sa spoljne strane, a da to kolko-tolko bude bezbedno po život?

o pobogu marenda kakva je ovo tema :neutral: :roll:


pitaj lepo kako da kresnem komsinicu i da zavrsimo sa tim :lol:
 
prao sam prozore na terasi sa spoljne strane i upala mi magična krpa kod komšinice na terasu. da budem precizniji, kod one komšinice što sam joj, kao, tražio šećer
da li sad da idem kod komšinice po krpu? tj, da si će ona sad da misli da sam neki ženski petko kad sazna da sam prao prozore, a ja tako izgubiti svaku šansu kod nje?

p. s. kako se peru prozori sa spoljne strane, a da to kolko-tolko bude bezbedno po život?

mene jedino magnet pada na pamet. kao kod akvarijuma, taj tehnolodži:think:
 
Otvoris prozor i onda ti spoljasnja strana dodje sa unutrasnje, lako i jednostavno. Slobodno idi po krpu nece ti se nista desiti. Nece pomisliti da si petko jer zene vole da vide da muskarac hoce i da opere, usisa, OBRISE PROZORE... To nije mana, to je vrlina!

Aha, vole... Do prvog puta kad se naljute na tebe zbog ko zna čega, pa odmah opletu: "TidasimuškotibiuradiotoitonebiovdeizigravaokućnupomoćnicuugledajsenapravemuškarcekakokomšijaMikasvemožeiznatojepravimuškaracezakogasamsejaudalaalepomijemajkagovorilanemojzatogšonju..."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top