Забрањени филм о Ратку Младићу!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
"Када би људи послушали мој савет и када би било у мојој моћи, ја не бих дозволио да постоји реч `рат` ни на једном језику, забранио бих сво оружје, чак и као играчке."!

Ратко Младић

Ово је један од ретких снимака из 1993 године ,где Ратко Младић јасно износи свој став о грађанском рату у Југославији.Ово је уједно и одломак филма из 1993 године који је забрањен да се емитује у приватним и државаним телевизијама.Филм је под цензуром државе!

Зашто и ради којих интереса ,наравно да је познато ..Европа нема алтернативу!


Погледајте филм упознајте га боље !

Говори уопштено о трагедији нашег народа о томе како су нове генерације изгубиле компас и не желе да слушају старије ,који су прошли све голготе и страдања другог светског рата!
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
"Када би људи послушали мој савет и када би било у мојој моћи, ја не бих дозволио да постоји реч `рат` ни на једном језику, забранио бих сво оружје, чак и као играчке."!

Ратко Младић

Ово је један од ретких снимака из 1993 године ,где Ратко Младић јасно износи свој став о грађанском рату у Југославији.Ово је уједно и одломак филма из 1993 године који је забрањен да се емитује у приватним и државаним телевизијама.Филм је под цензуром државе!

Зашто и ради којих интереса ,наравно да је познато ..Европа нема алтернативу!


Погледајте филм упознајте га боље !

Говори уопштено о трагедији нашег народа о томе како су нове генерације изгубиле компас и не желе да слушају старије ,који су прошли све голготе и страдања другог светског рата!

Z L O Č I N A C
 
Код вас су сви,од Туђамана па до последњег генерала били злочинци,па ником ништа.:hahaha:У односу на њих,Ратко је људина.:mrgreen:

Može da bude, ali ne mora da znači. :mrgreen:

Kad navedeš jedno mjesto u Srbiji gdje je stradalo više od troje ljudi zbog ratnih djelovanja koje je vodio neki hrvatski general.
 
Može da bude, ali ne mora da znači. :mrgreen:

Kad navedeš jedno mjesto u Srbiji gdje je stradalo više od troje ljudi zbog ratnih djelovanja koje je vodio neki hrvatski general.
У Мркоњић граду је ликвидирано 400 Срба а од тога су преко 300 били жене,деца и понеки старац.Срби ван Србије нису ваша живина па да може да вам се толерише кад се правите блесави.:rtfm:...а Мркоњић је само један пример.Тај Младић је погрешио што није био доследан себи и ратовао како су га учили у школама.
 
Nemoj izbjegavati odgovor.
Covjek je fino postavio pitanje i valjda je red da odgovoris. ;)
Da li su hrvatski tenkovi isli u Srbiju ili su srpski tenkovi isli u Hrvatsku da ruše?
Хрватска је била бандитска творевина која се отцепила на силу.Тенкови у Хрватској су били тенкови ЈНА,тадашње државе признате од УН.ЈНА није била способна да ликвидира усташке злочинце и зато сада ти слични лупетате по форуму.:per:
 
Može da bude, ali ne mora da znači. :mrgreen:

Kad navedeš jedno mjesto u Srbiji gdje je stradalo više od troje ljudi zbog ratnih djelovanja koje je vodio neki hrvatski general.

greska je u definiciji hrvatske. ono sto se danas zove hrvatska, to je konunisticka tvorevina nastala posle WWII, gde je sama ndh bila na gubitnickoj strani, a izasla je iz rata kao pobednicka i veca

to je greska

same dileme dal su cro napali na srbuju? pa napali bi da su mogli i da nije bilo otpora u vukovaru i drugde.

videli smo kako se tudjman preko svoji ratnizh zlocinaca i ubica obracunavao sa srbima i 1990. i 1991., i sa srbima i sa hrvatima koji nisu odobravali politiku zlocina

hrvatska, ovakva kakva je, je geografski neodrziva u uslovima mira i demokratije. nato okupacija nisu mir i demokratija
 
Не знам за тенкове АЛИ ЗНАМ ДА СУ СРБИ ИШЛИ ДА БРАНЕ СРБЕ ОД УСТАША И ТО ПОСЛЕ ТАЈНОГ СНИМКА ОНОГ ЗЛОЧИНЦА ШПЕГЕЉА...

п.с. Мораш да научиш да разликујеш СРПСКЕ од ЈУГОСЛОВЕНСКИХ - у то време је постојала ЈНА.

Zvanicni naziv je bio JNA, iako je to bila vojska sastavljena od srba i crnogoraca.
Bosnjaci se nisu mobilisali. ;)

Ne znam odakle vam pravo da idete u tuđu državu da nekog "branite".
Uazis li tako i komsiji u stan kad ti se prohtije? :think:
 
Može da bude, ali ne mora da znači. :mrgreen:

Kad navedeš jedno mjesto u Srbiji gdje je stradalo više od troje ljudi zbog ratnih djelovanja koje je vodio neki hrvatski general.
Dakle , po tebi , sasvim je u redu , ako mi Srbi poubijamo sve hrvate u Srbiji , samo da ne diiramo one u hrvatskoj ?????


A i to sa mestom u Srbiji ... pa evo , vidis , u sremu su hrvati klali Srbe redom . Decu su bacali u krec . Pa je , ko sto znas , nad hrvatima osveta je izostala .
 
Zvanicni naziv je bio JNA, iako je to bila vojska sastavljena od srba i crnogoraca.
Bosnjaci se nisu mobilisali. ;)

Ne znam odakle vam pravo da idete u tuđu državu da nekog "branite".
Uazis li tako i komsiji u stan kad ti se prohtije? :think:
Ти ни сад немаш државу,о чему причаш?:hahaha:Твоја држава је Иран.
 
Zvanicni naziv je bio JNA, iako je to bila vojska sastavljena od srba i crnogoraca.
Bosnjaci se nisu mobilisali. ;)

Ne znam odakle vam pravo da idete u tuđu državu da nekog "branite".
Uazis li tako i komsiji u stan kad ti se prohtije? :think:

Mladic nije isao nogde . On je inace odande . Pa gotovo svi vojnici RS su bili sa tertorije BiH, sem jednog malog broja dobrovoljaca iz Rusije , Srbije , pa cak i iz Rumunije .
 
Nemoj izbjegavati odgovor.
Covjek je fino postavio pitanje i valjda je red da odgovoris. ;)
Da li su hrvatski tenkovi isli u Srbiju ili su srpski tenkovi isli u Hrvatsku da ruše?

Српски тенкови нису ишли у Хрватску, него су то били тенкови ЈНА, који су легално деловали против усташке паравојске, која је извршила агресију на СФРЈ. Да су српски тенкови ишли на Хрватску, Хрватске данас неби било.
 
"Када би људи послушали мој савет и када би било у мојој моћи, ја не бих дозволио да постоји реч `рат` ни на једном језику, забранио бих сво оружје, чак и као играчке."!

Ратко Младић

Ово је један од ретких снимака из 1993 године ,где Ратко Младић јасно износи свој став о грађанском рату у Југославији.Ово је уједно и одломак филма из 1993 године који је забрањен да се емитује у приватним и државаним телевизијама.Филм је под цензуром државе!

Зашто и ради којих интереса ,наравно да је познато ..Европа нема алтернативу!


Погледајте филм упознајте га боље !

Говори уопштено о трагедији нашег народа о томе како су нове генерације изгубиле компас и не желе да слушају старије ,који су прошли све голготе и страдања другог светског рата!


Sreća što je ovaj lik čisti mirotvorac,ko zna koliko bi ljudi pobio da je suprotno...
 
Cinjenica je da je JNA usla na teritorij medjunarodno priznate drzave. ;)

Ispade na kraju da ste dzaba isli.
U svakoj nesreci ima i pomalo srece. :)
Чињеница је да лажеш,јер ти је досадно и чињеница је да бих лупетање без чињеница ја лепо частио баном.А ко лаже,тај и краде.То је прича о теби и твојој држави која не постоји.
 
Cinjenica je da je JNA usla na teritorij medjunarodno priznate drzave. ;)

Ispade na kraju da ste dzaba isli.
U svakoj nesreci ima i pomalo srece. :)

znaci ne znas.

godinama su iz bih bili najbolji titovi gardisti. neobrazovani, ali sposobni.i 1990. se islo iz bih u jna. licno sam bio na jednom velikom ispracaju, gde su sve tri nacije ucestvovale u veselju.
ko je lagao tog dana

ali, posto nisi adekvatan sagovornik, po kvalitetu i verodostojnosti, ides na listu

sam alijin narod zna kako im je. sve je manje posla, sve je vise iseljenih, sve je vise kriminala. mladi odose, sve vas je manje. na sta ste mislili te 1990. da mi je znati? ma znam, samo onako pisem retoricki

bujrum
 
Cinjenica je da je JNA usla na teritorij medjunarodno priznate drzave. ;)

Ispade na kraju da ste dzaba isli.
U svakoj nesreci ima i pomalo srece. :)

Није чињеница него лаж. Хрватска није била призната у јуну, ни у новембру 1991. ЈНА није ушла на страну територију него је била своја на своме и водила борбу против непријатеља СФРЈ.
 
У Мркоњић граду је ликвидирано 400 Срба а од тога су преко 300 били жене,деца и понеки старац.Срби ван Србије нису ваша живина па да може да вам се толерише кад се правите блесави.:rtfm:...а Мркоњић је само један пример.Тај Младић је погрешио што није био доследан себи и ратовао како су га учили у школама.

U Mrkonjiću je ubijeno 120 vojnika VRS,i strijeljano 130 civila koji se nisu povukli u BL
 
Не знам за тенкове АЛИ ЗНАМ ДА СУ СРБИ ИШЛИ ДА БРАНЕ СРБЕ ОД УСТАША И ТО ПОСЛЕ ТАЈНОГ СНИМКА ОНОГ ЗЛОЧИНЦА ШПЕГЕЉА...

п.с. Мораш да научиш да разликујеш СРПСКЕ од ЈУГОСЛОВЕНСКИХ - у то време је постојала ЈНА.

hvala vam što ste ih obranili:hvala::bye:
 

Back
Top